Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ראשונה - קאפה טורבו 1997

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 4211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לישראלי הממוצע יותר קל "להוציא" כסף על ירידת ערך מאשר על מוסכים או דלק, כי זו הוצאה שלא רואים אותה ביום יום.

לא פעם יש כאן שרשורים הזויים בנוסח "רוצה לקנות רכב ב-250K אך מחפש רכב חסכוני", כאילו עוד 200 ש"ח בחודש על דלק זה מה שיהרוג אותו (כשבאותו זמן הוא מאבד אלפי ש"ח בחודש על ירידת ערך).

אני איפשהו באמצע. לא יכול לסבול את הרעיון של לאבד ערך של רכב חדש, אך מצד שני אני לא בנוי לחשש התמידי של לקום בבוקר ושהרכב לא יתניע או שאכנס למוסך ואגלה בור ללא תחתית, ולכן אני מכוון לרכבים בני 3-6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ציפיתי לירידת ערך נמוכה יותר כמו של התמה אבל השוק אכזרי כמעט לכולם בשנים האחרונות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה מאוד.

הוא זכור לי מלפני מספר שנים, שהייתי רואה אותו הרבה ליד הבית בבת-ים. כנראה של הבעלים הראשונים.:-)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה מהרכב,רכב מיוחד.

לגבי הדיון הכלכלי שפיתחתם על הוצאות הטיפולים והתיקונים,הבחור השקיע על יישור קו ארוך לרכב ישן,ככה הדברים האלה עובדים,זה עולה כסף ולפעמים הרבה.

אני בטוח שאם אצלי אני אתחיל להפוך כל חלק וחלק ב205,אני אגיע גם לסכומים גבוהים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה מהרכב,רכב מיוחד.

לגבי הדיון הכלכלי שפיתחתם על הוצאות הטיפולים והתיקונים,הבחור השקיע על יישור קו ארוך לרכב ישן,ככה הדברים האלה עובדים,זה עולה כסף ולפעמים הרבה.

אני בטוח שאם אצלי אני אתחיל להפוך כל חלק וחלק ב205,אני אגיע גם לסכומים גבוהים.

בהצלחה.

בהנחה שהרכב יישאר אצלו כמה שנים, ניתן יהיה להסתכל על היישור קו הזה באור אחר לגמרי.

פתאום ההוצאה הכללית על הרכב בממוצע שנתי לא תהיה כל כך גבוהה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהרכב יישאר אצלו כמה שנים, ניתן יהיה להסתכל על היישור קו הזה באור אחר לגמרי.

פתאום ההוצאה הכללית על הרכב בממוצע שנתי לא תהיה כל כך גבוהה...

בכלל לא בטוח, ויסלחו אלה שמחזיקים לנצ'יה/אלפא לאחרונה - אני פחות מעודכן.

למדתי באיטליה לפני הרבה שנים ואני עוד זוכר את אמינות האיטלקיות.בשנות ה-70 קונצ'סיונריות של פיאט מכרו 124/127 חדשות עם אופציה בתוספת תשלום להחלפת מנוע אחרי 100000 ק"מ, ורבות לא הגיעו לזה.

את ההלם הנורא שלי חטפתי כשהגעתי לאפשרות כלכלית לקנות לי ג'ולייטה 1.8 חדשה ב78(79) . חדשה ולא היה לי ממנה יום שקט. אחרי 9 חודשים היעפתי אותה בהפסד גדול - העיקר לא לצלצל יותר לגררים ומוסך קפריש ולא לסבול את המבטים התמהים כשאני בשוליים עם אוטו כחול חדש כזה יפה.(לטובת סובארו הרדטופ 79 שני קרבורטורים חדשה שאז היתה נחשבת לדי ספורטיבית) - ומאז נהיה שקט. שכחתי איך נראה מוסך.

אני עדיין אוהב איטלקיות (+ סיטרואן - אם יחזרו לעשותן כמו פעם) ועוקב אחרי השיפור באמינות (מי היה מאמין שאיטלקיות יגיעו להיות יותר אמינות מגרמניות ?) אבל לשכנע אותי שבאיטלקיה בת 15 אחרי יישור קו תהיה תקופה שקטה - קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר באנגלית I rest my case.

אתה חי בדיעה קדומה משנת 79 על איזה איטלקית שנסעת בה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ב 32K , בלי עלות קנית הלנצי'ה שאני מניח שגם היתה משהו, יכל לקנות למשל מליבו 2006 3.5 שעושה ממנה צחוק בקו ישר,לא רואה מוסך ויותר חסכונית.ויש עוד הרבה דוגמאות יותר הגיוניות.

נכון שהיא פחות יפה ולא מתנהגת איטלקית. (וכמה רכב שבאיטליה נבנה להיות מנהלים/פאר מתנהג ? ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיספסת את הנקודה.

הבנאדם העיף איביזה FR.

הבנאדם מחפש הנאה מהנהיגה.

הבנאדם אומר לך שהאוטו הבא שלו יהיה כנראה פיאט X1/9 שמגיע עם מנוע 1.5 סמ"ק עם 85 סוסים בתיאוריה אם אינני טועה.

כנראה שקו ישר לא ממש מעניין אותו.

לא יודע אם הייתי עושה את מה שהוא עשה, אבל אני כן יכול להבין אותו.

אני נוסע על סקסו 1.4 שנת 99 חבוטה ואני נהנה מכול רגע איתה. הרבה יותר מכול משפחתומטית מודרנית אחרת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ב 32K , בלי עלות קנית הלנצי'ה שאני מניח שגם היתה משהו, יכל לקנות למשל מליבו 2006 3.5 שעושה ממנה צחוק בקו ישר,לא רואה מוסך ויותר חסכונית.ויש עוד הרבה דוגמאות יותר הגיוניות.

נכון שהיא פחות יפה ולא מתנהגת איטלקית. (וכמה רכב שבאיטליה נבנה להיות מנהלים/פאר מתנהג ? ).

אתה יכול לגבות את זה במספרים?

גיר אוטומט לא בא בחשבון מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שרשמתי שהעפתי איביזה? רשמתי שעשיתי השוואה.

בבדיקה שנערכה בקפריסין מול ה-FR נמצא ש(לדעתי) היא יותר חזקה בקצת מהקאפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהבנאדם רוצה זה פשוט תשומת לב, כך כל המכוניות שהחזיק/רוצה להחזיק. וכנראה מוכן לשלם על ההנאה הזאת כל מחיר הזוי.

השאלה היא רק אם הוא בטוח שכל אלה שמסובבים אחרי הלנצ'יה את הראש , בייחוד אלה שיש להם ראש, (או שאולי דווקא מהם לא איכפת לו) ,עושים זאת מהסיבה שתשמח אותו ...

אני למשל , כל פעם שרואה קונברטיבל סובל בקיץ ישראלי עם שמש דופקת על הראש כשכולם מזגן באוטו שעולה רבע,שהייתרון הוא שרואים מי הח**ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי

אפשר לדעת למה אתה תוקף את אמיר? לרבות ניתוח פסיכולוגי?

רוצה ניתוח דומה עליך? לרבות האופי הממוצע של רוכש אמריקאית משומשת?

אמיר העלה נתונים יבשים ואובייקיטביים.

לא ניסה לצאת גדול כמו ישראלים רבים, איך קנה בשקל לא ראה מוסך ומכר במאה.

מה שאני רואה זו אהבה מוטורית למותג ולרכב.

איפה הבעיה שלך?

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לרדת לפסים אישיים וללעוג לאנשים שיש להם דיעה שונה משלך אתה יכול לגבות את טענתך לגבי המליבו במספרים.

עריכה: שי הקדים אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...