Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הזמנתי ב-16 ל-5 את הסים.

כתוב שהוא סופק ב-20 ל-5, יום אחרי זה קיבלתי אותו זה אומר 21 לחודש וגם הפעלתי אותו.

יש לי חיוב על הסים בלבד ב-16 ל-5, ועכשיו חיוב על החבילה בתאריך 6/6.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעניין.

מסתבר שקיבלתי היום חשבונית על תקופת חשבון 25/4-24/5

על סך 19.98 ש"ח (שני קווים בתוכנית 9 ש"ח)

צוין בחבילה -

₪ שימוש החורג מהחבילה חיובי תקופת החשבון הנוכחית יבוצעו בתקופת החשבון הבאה 0.00

₪ שירותים נוספים חיובי תקופת החשבון הנוכחית יבוצעו בתקופת החשבון הבאה 0.00

אפשר להבין מכך שאני נמצא בחודש חיוב 25/5-24/6 בתשלום מלא ? (אפילו שהתחלתי באמצע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות לשם שינוי.

אחותי התניידה להוט מובייל ללא בעיות או תקלות.

בקרוב אני אנייד עוד שלושה קווים רק ההתבלטות בין הוט לגולן. מי מבין השניים עדיפות?

לגבי "הוט" קח בחשבון שצריך מכשיר שתומך בכל התדרים של פלאפון, אחרת לפעמים לא תהיה קליטה. רוב המכשירים שתומכים בסלקום \ אורנג' לא תומכים תמיכה מלאה בתדרי פלאפון.

בנוסף הוט לא מאפשרים טטרינג, כלומר לא מאפשרים שימוש בטלפון בתור משדר אינטרנט למחשב \ טאבלט \ טלפון נוסף שלך.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tethering

יש טענות שהוט לא יוכלו להמשיך במחיר כזה ויצטרכו ליקר אותו, כי יש להם הוצאות על מרכזי שירות והרבה תומכים (אצל גולן למשל אתה מתוכנן לברר ולשנות באתר האינטרנט שלהם, כל שהם צריכים רק מעט אנשי שירות, לאחר שיתיצב גל ההצטרפות הנוכחי).

יש הרבה תלונות של רמאות על הוט (הכוונה הפעילות האחרת- טלביזיה, אינטרנט וכו'). גולן לעומת זאת חדשה, אבל הבעלים שלה מפעילים מזה שנים בצרפת רשתות תקשורת, ופחות או יותר אין תלונות .

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתעניינים -

גולן טלקום.

הוזמן ניוד לשני קווים מסלקום ב22/5/12

היום הגיעו הסימים בדואר והופעלו.

לפי האתר - הניודים יושלמו בערך ב17:30, ואכן כך, קיבלנו מייל, ובמקביל הסימים של סלקום נותקו.

בערך ב19:30 הקווים נכנסו לפעילות מלאה [קבלת שיחות, שיחות יוצאות היו מההתחלה]

לגבי הקליטה - הגליל העליון, בסלקום עבדנו רק על 2G והייתה קליטה מעט יותר טובה בבית. אולי זה פסיכולוגי, כי המכשירים עדיין קולטים רק 2G בבית..

המכשירים - סוני אריקסון, לא קיבלו הגדרות אינטרנט מיידית, והכנסתי APN עצמאית. (internet.golantelecom.net.il)

אני מבסוט, רק מנסה לפענח את שיטת החיוב המוזרה.

ידוע שהם מחייבים מראש, ז"א כל ה25 בחודש יורד חיוב (10 + חריגות / 99 ש"ח, לפי החבילה)

אבל מה קורה מהתקופה שאני מפעיל את הסים ועד החיוב הראשון? העניין הזה מאוד מעורפל, במיוחד שבודדים קיבלו חשבוניות עד עכשיו.

איפה באתר של גולן אפשר לראות את סטטוס הניוד ?

עריכה מצאתי :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שעבר לגולן טלקום, אתה מרוצים?

אני נמצא בהום סלולר (לא הוט מוביל) ולא כולם מקבלים ממני סמסים, לפעמים אני לא מקבל שיחות כאשר אני יודע בוודאות שהתקשרו אלי ולפעמים אין לי אינטרט סלולרי.

בגולן אין בעיות כאלו?

האינטרנט זורם ואתם תמיד זמינים?

זה זמן טוב לעבור אליהם (הלחץ ירד והניוד יעבור מהר)?

סוף כל סוף סמס עם הזיהוי מצליח להגיע אלי ואני מת לעוף מהקו הצעצוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיות בקו בעיקרון, רק פעם אחת אמרו שלא היתי זמין למרות שכן היתי, יתכן וזה בגלל ההגדרות שלי בזמן שהקו תפוס לשלוח אנשים למשיבון.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצה הן מגולן והן מהוט. איכות שיחה מצויינת וגלישה מהירה (בטכניון בהוט הורדה 6.5 מס"ש, העלאה 2.2 מס"ש על נקסוס S).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתי שני קווים לגולן.

ה"מניידים המומחים" טענו שיש לבצע אקטיבציה לכרטיס רק בין 9:30-18:30 ביום חול.

לא יודע אם זו הסיבה- אבל עבר ניוד חלק לגמרי בשני הקווים. תוך שלוש שעות מהלחיצה על כפתור ההפעלה קיבלתי תור לניוד.

(עד התור הסים של אורנג' ימ"ש פעל). רבע שעה מתחילת התור הסים של אורנג' מת. שמתי סים של גולן, אחרי חצי שעה הכל פועל, מקבל ומוציא שיחות לכל הרשתות. יש SMS MMS ואינטרנט במהירויות שבאורנג' לא חלמתי עליהן.

יש קליטה מצויינת בכל מקום שהספקתי להיות בו עד עכשיו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתי שני קווים לגולן.

ה"מניידים המומחים" טענו שיש לבצע אקטיבציה לכרטיס רק בין 9:30-18:30 ביום חול.

לא יודע אם זו הסיבה- אבל עבר ניוד חלק לגמרי בשני הקווים. תוך שלוש שעות מהלחיצה על כפתור ההפעלה קיבלתי תור לניוד.

(עד התור הסים של אורנג' ימ"ש פעל). רבע שעה מתחילת התור הסים של אורנג' מת. שמתי סים של גולן, אחרי חצי שעה הכל פועל, מקבל ומוציא שיחות לכל הרשתות. יש SMS MMS ואינטרנט במהירויות שבאורנג' לא חלמתי עליהן.

יש קליטה מצויינת בכל מקום שהספקתי להיות בו עד עכשיו.

אפשר לדעת באיזה מכשירים אתה משתמש ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי ביום חמישי,

בשעה 11 התחלתי הניוד, בשעה 14:20 הניוד עבד.

בהתחלה היו לי תקלות שהמכשיר משום מה רשם לי הודעה מוזרה: תקלת מכשיר פנה אל הקימעונאי.

עשיתי לו RESET דרך הOVI {זה נוקיה 5800}

הכל תקין.

גולש, מוריד דואר אלקטרוני, מדבר, מסמס. הכל תקין.

קליטה 4 מתוך 5 בתוך הבית, בעובדה 5 מתוך 5

לא ניתקלתי בבעיות קליטה וניתוקי שיחות.

חוץ מזה שהוואטסאפ גומר לי את הבטריה.

אה כן, לא הצלחתי לשלוח MMS.

יבדק בהמשך.

בשורה התחתונה: מאוד מאוד מרוצה.

אדון חיים רומנו,מנכ"ל אורנג', לך תיחנק יא מעפ עפן! שנים עשקת אותי {חשבון של 20 שקל שיחות ו30 שקל דמי מנוי. תמות!}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון האישי שלי מאז שהושלם הניוד, איכות השרות המסופק ע"י גולן טובה מאוד, אסאמאסים, שיחות ואינטרנט. הכל עובד כמו שצריך. לא נתקלתי בבעיות קליטה או אי-זמינות. לפחות לא בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי בשבוע שעבר להגדיר את עניין ה MMS ולא הצלחתי לשלוח\לקבל (גם לא בתוך הרשת), הבנתי שהפונקציה הזו עדיין לא פעילה (למרות שבודדים פרסמו שהם כן הצליחו לשלוח\לקבל MMS-ים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סים שהוזמן ביום חמישי כבר הגיע היום 8)

מחר ב 9 אתחיל את הניוד, בתקווה שיגיע כמה שיותר מהר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...