Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות מטויוטה יאריס החדשה.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציף הוא גיר אולטימטיבי בתיאוריה, זה נכון. מעשית - זה מאד תלוי ביצוע. הרציף של הספייס ורסו, למשל (לא נהגתי ביאריס - משער שאין הרבה הבדל) די גס בפעולה שלו וגם במצב אוטומטי זז בין תחומים באופן חד מדי. המצב ה"ידני" דווקא בסדר. גם רעש המנוע לא נעים ונוכח מדי.

alonvol - לא צריך להיעלב, לאנשים שונים יש טעם שונה. שוב, לא ביאריס אלא בספייס ורסו, אבל אני לא יכול להגיד שהתלהבתי מהפלסטיקים וחיבור הטוויטרים, למשל, הזכיר את חלונות החשמל המקומיים בקורסה החדשה. נדהמתי כשהנציג אמר לי שהם מקוריים. תתחדש והכל, אבל אובייקטיבית הרכב לא נטול חסרונות.

chenrp - אם במקום לקלל שנה היית משקיע שבוע בלהבין את הגיר, החיים היו הרבה יותר יפים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנס לפוולסגון פולו,פאביה,ריו ותרגיש מה ההבדלים ביניהם,פלסטיק איכותי לא פלסטיק קשיח שמרגיש זול אלא פלסטיק רק ונעים.

פלסטיק רך משדר יותר יוקרה, אבל איכות? מי קבע שפלסטיק רך מחזיק מעמד יותר טוב מפלסטיק קשיח וחלול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפסלסטיק רך קשה לי להאמין שתיהיה נטיה לסדקים כיוון שהוא יספוג זעזועים יותר טוב.למרות שכמובן יש הרבה פלסטיקים קשיחים שמחזיקים הרבה זמן לכן אני מאמין שאף אחד לא יבדוק מה יקרה בעוד 30 שנה לפלסטיק,אך הרבה יותר נעים להיות ברכב עם פלסטיק נעים למגע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

chenrp - אם במקום לקלל שנה היית משקיע שבוע בלהבין את הגיר, החיים היו הרבה יותר יפים.

תאמין לי שנהגתי שנה בגיר הזה.

ולדעתי ולדעת כולם, הוא לא נוח!

אולי במצב ידני... אבל באוטומט, בעיר חיפה למשל.. זוועה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיקים לא איכותיים ? מה, עשית להם בדיקה במעבדה ??? "אינטריור" ? או, מיי גוד !!!

עוד אחד שקשה לו עם ביקורת וחושב שמה שהוא קנה זה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק מחיר היאריס מוגזם גם בתור חדשה וגם בתור משומשת (למשל תיראו בכמה מוכרים יאריס 2001). אם היא הייתה עולה 70-80K אז איכות של פלסטיקים וכד' היו סבירים ביחד לשאר היתרונות שהיא נותנת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שנהגתי שנה בגיר הזה.

ולדעתי ולדעת כולם, הוא לא נוח!

אולי במצב ידני... אבל באוטומט, בעיר חיפה למשל.. זוועה!

חבר שהוא לא ממש חולה מכוניות התרגל לגיר הזה תוך שבוע ימים בדיוק, במצב אוטומט בלבד. זה לא שהוא מושלם, הוא באמת בין הגרועים שיש בין הרובוטיים, אבל גם אליו מתרגלים בלי בעיה, אם רק רוצים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להתרגל לסוע בלי מזגן באוגוסט!

בשורה התחתונה, הגיר הרובוטי שיש בטויוטה לא נוח לי ולעוד הרבה אנשים.

אם ביאריס החדשה יש גיר רציף אז היא נוסעת הרבה הרבה יותר חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד שקשה לו עם ביקורת וחושב שמה שהוא קנה זה הכי טוב.

חשבתי סוף סוף מצאתי פורום שבו מתייחסים לגופו של עניין ולא לגופו של אדם. מאיפה לקחת שאני חושב שהרכב שלי הוא הכי טוב,

я не понимаю

מה אתם רוצים מהברקסים האומללים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיק רך משדר יותר יוקרה, אבל איכות? מי קבע שפלסטיק רך מחזיק מעמד יותר טוב מפלסטיק קשיח וחלול?

נדמה לי שבדרך כלל כאשר מתייחסים לאיכות הפלסטיקה ברכב חדש, לא מתכוונים לשרידות שלו לאורך שנים אלא לתחושת האיכות. כיסא בית ספר יחזיק מעמד יותר זמן מכיסא משרדי מרופד ונוח, אך על הכיסא המשרדי נאמר שהוא יותר איכותי ולכן הכוונה כאשר אומרים איכות זו התחושה ולא השרידות. בקיצור, עניין של הגדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי סוף סוף מצאתי פורום שבו מתייחסים לגופו של עניין ולא לגופו של אדם. מאיפה לקחת שאני חושב שהרכב שלי הוא הכי טוב,

я не понимаю

קראת את התגובה שלך לפני שכתבת "גופו של עניין"? מה לא הבנת במילה "אינטריור"? או ב"פלסטיקים לא איכותיים"? במקום לקבל עובדות או לתת חו"ד שונה, בחרת בתגובה עוקצנית חסרת תועלת ומתגוננת. עכשיו ברצינות, אתה באמת רוצה לדעת מהי המשמעות של פלסטיקה לא איכותית, או שמא מה שטוב לך צריך להיות טוב בשביל כולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטיקים ששורדים שואה גרענית הפסיקו לייצר כבר לפני כ 10 שנים. היום כמעט ולא ניתן למצוא דברים כאלה, זה כמו פנסים שעשויים זכוכית.. וחבל שאין יותר חומר איכותי ברכבים של היום.

לגבי התיבה הרציפה לא כל כך הבנתי מה אופן הפעולה שלה, אם מישהו יוכל להסביר קצת יותר אני אשמח.[/quote]

אני אנסה להסביר לך בבפשטות: אם אתה יודע איך עובד גיר רגיל (כמו באופניים, יחס בין גלגלי שיניים, אז דמיין לך חרוט שלידו עומד חרוט הפוך. כעת חבר אותם עם רצועה או שרשרת שיכולה לרוץ לאורכם מצד לצד. כשהחגורה תהיה בראשו של החרוט המניע, תהיה באותו זמן בבסיסו של החרוט המונע, נכון ? ככה יש לך אין סוף הילוכים. ככל הרצועה תנועה לצד השני, תקבל באותם סיבובי מנוע, פחות כח, ויותר מהירות. לדעתי, ולדעת רבים נוספים, זאת נכון להיום התמסורת הכי יעילה.

ואנא, אני ממש, אבל ממש לא מאלה שחושבים שהרכב שלהם הכי טוב. בדקתי טוב טוב את השוק (אני שועל זקן) ואף אחד לא הכריח אותי לקנות חתול בשק. ידעתי מה אני קונה ומה אני משלם. אז מה קשה להבין פה? כתבתי כבר רשמים ראשונים מהרכב, ובהמשך המשיך לכתוב כדי לעזור לאחרים להחליט, בדיוק כמו שעזרו לי פה כששאלתי. אני אדם מספיק ישר כדי לכתוב גם מה לא מוצא חן בעיני ומה בעייתי ברכב.

מה אתם רוצים מהברקסים האומללים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...