Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות מטויוטה יאריס החדשה.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלון שלום,

בלי להעליב כרגע אנא תנסה להבין את מה שכותבים פה:

לא יודע למה, אבל האיכות חומרים של טויוטה בשנים האחרונות נמצאת בירידה - כך לדוגמא את הקורולה משנת 2003-2007 ותשווה ל מודל 2008 והלאה.

הקפיצה שעשו בשנת 2003 מבחינת איכות חומרים פשוט נעלמה כלא הייתה. הפלסטיק מרגיש זול וחלול.

ישבתי לפני כמה ימים בדגם ורסו דנדש (לוחית 79) הדיפון על הדלתות פשוט מרגיש זול.

כרכב מדובר על רכב טוב, אמין אבל איכות החומרים היא לא במיטבה

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפרופו חלול,לקחנו ליום קורולה 2012,לא האמנתי איך הפלסטיק בין השמשה לההגה שוקע :shock: ברכב שעולה באזור ה 115K.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמן היקר.

אני מבין טוב מאוד. בשום מקום לא טענתי שהאיכות של הפלסטיקים טובה. אין לי מושג. יכול להיות שהיא לא טובה. אבל אתה שוב, כותב שהפלסטיק "מרגיש זול" . גם אני בעצמי, כתבתי פה ביעוץ לקניית מכונית שזאת היתה התרשמותי הראשונית לפני שקניתי את הרכב. פשוט בסדר העדיפויות שהצבתי לעצמי הנושא הזה היה במקום די אחרון. חשוב לי שהוא יהיה איכותי מבחינת חוזק חומרים והשרדות ולא רגשית.

ושוב, אני לא בא להגן פה על שום רכב. כל אחד קונה מה שמתאים לסדר העדיפות שלו. כשהייתי צעיר בראש סדר העדיפות שלי היה רק עניין הביצועים, ואכן דהרתי על רכב חדש שנחשב בזמנו ל "טיל בליסטי". מה שאנו צריכים לתת פה זה עובדות בדוקות כדי לעזור אחד לשני בהחלטות, וכל אחד בסופו של דבר יעשה את החשבון לפי סולם העדפות שלו. ד"א, דוגמא להטעיה: פותח השרשור כתב שאין תאי החסנה לצד הנהג, אם אני זוכר נכון. אם הכוונה לדלת, אז דווקא בכל דלת יש מקום לשים בקבוק. וזה שימושי מאוד.

מה אתם רוצים מהברקסים האומללים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא להטעיה: פותח השרשור כתב שאין תאי החסנה לצד הנהג, אם אני זוכר נכון. אם הכוונה לדלת, אז דווקא בכל דלת יש מקום לשים בקבוק. וזה שימושי מאוד.

אתה קצת מגזים, לא? הטעיה? אני לא כותב למסע בחירות של פוליטיקאים, תודה :| . אכן הייתי צריך לפרט קצת יותר. גם ביאריס שלי וגם ביאריס החדשה יש בכל דלת מקום לשים בקבוק, אך לא לזה התכוונתי. ביאריס שלי יש ליד הנהג והנוסע שלצידו (מול פתח המזגן) מחזיק כוסות (או בקבוקים קטנים) נפתח-הדבר הזה מאוד שימושי לשים בו משקה קר/חם ולהשאיר אותו כך :-D. למיטב זכרוני יש עוד דבר שחסר ביאריס החדשה-חוסר של תא נפתח ליד ברך הנהג השמאלית שנמצא ביאריס היוצאת, וגם תא אחסון נוסף מעל ההגה שגם לא הצלחתי להבחין בקיומו. אלו הדברים הקטנים אך השימושיים :wink: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...