Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי הרודסטר הקלאסי

אלון ב.
שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התירד קצת גלש מהכיוון המקורי........

אכן רוב המכוניות עדיין על הכביש

בודדות עדיין אצל אותם הבעלים) 250TR-MGB)

זיכרון מתקופה יפה ואנשים שרובם כנראה שינו כיוון בעשור ומחצה האחרון) כדורי ,סטפן,אייל,ביג,פז ,אייל,גיא-הצלם לצורך הנושא ,אסף,יובל ורוקיסט אחד שדי נשרף מאז.[

למרות הגיל 12 מ 14 זה זיכרון לא רע..... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השמאלית זאת הברנדה, והימנית איזה דגם בדיוק?

היה לנו פעם כזאת כמו הימנית בצבע צהוב, הרכב היה שמור בטרוף (כל הרכבים אצלנו היו שמורים) עד שיום אחד הרכב נשרף.

'צטערת! שני האסקורטים כמו שאמרתי הם MK1! וברנדה - זה MK2, והיא כנראה לא הגיעה למפגש הזה! נראים כמו דגמים רגילים - קופה כנראה 1100 ו-4 דלתות גם...

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התירד קצת גלש מהכיוון המקורי........

אכן רוב המכוניות עדיין על הכביש

בודדות עדיין אצל אותם הבעלים) 250TR-MGB)

זיכרון מתקופה יפה ואנשים שרובם כנראה שינו כיוון בעשור ומחצה האחרון) כדורי ,סטפן,אייל,ביג,פז ,אייל,גיא-הצלם לצורך הנושא ,אסף,יובל ורוקיסט אחד שדי נשרף מאז.[

למרות הגיל 12 מ 14 זה זיכרון לא רע..... :wink:

L

אני מבין שאתה מכיר את התמונה והצלם והבעלים.

האם תוכל לתת יותר פרטים כמו היכן צולמה, מיהו הצלם באילו נסיבות היא צולמה וכד'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צולמה באיזור שנת 90 באחד מימי שישי אחה"צ (באותה תקופה הנוהג היה להיפגש בימי שישי בכיכר מילנו בתל אביב) למיטב זיכרוני בחניון גני התערוכה או הדרייב-אין .

אני כמעט בטוח שהצלם היה הבעלים של ה 4 MK הלבנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ די הרבה אוסטין הילי ספרייט (אחותה התאומה של מ.ג. מידגט) - פשוט במשך השנים כשהם שוקמו הובאו להם תגים וסמלים לרבות השבכות הקדמיות של מ.ג. מידגט.

אני ראיתי לפחות 3 כאלו שהוצגו בפני כ-מידגט ולאחר בדיקה שערכתי מול הניירת ובשילוב הספרות שיש לי התברר שהם בעצם אוסטין הילי ספרייט (הבעלים אפילו לא ידעו על מה אני שח!!)

ירון גם אני נתקלתי פעם במוכר שפירסם MG MIDGET וברישיון היה כתוב אוסטין הולי (במקום הילי).

השאלה שלי היא מה הסיבה לכך שבעלי אוסטין שמים סמלים של MG ומספרים שהרכב שלהם הוא MG ולא אוסטין? האם לאוסטין ערך פחות מהמידג'ט?

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לאוסטין הילי ספרייט א י ן ערך פחןת מאשר לאחותה התאומה המידגט - אבל לשם המותג מ.ג. ישנה פופולריות גדולה יותר מאשר לאוסטין הילי (לא שהיא פחות טובה אלא פחות מוכרת בקרב אנשים אשר אינם בקיאים ברכבים קלאסיים).

שנית המדיגט מוכרת יותר (יוצרה בכמויות גדולות יותר ולאורך זמן ארוך יותר) מאשר אוסטין הילי ספרייט ולכן אנשים שאינם מבינים בקלאסיות ורוכשים אותה מזמינים חלקים למ.ג. במקום לאוסטין הילי ספרייט.

בנוסף, לאוסטין הילי אשר הגיעו לארץ רשום במסמכי הרכב אוסטין כיצרן הרכב - וחלק מהאנשים חושבים שהרישום מוטעה.

דרך אגב אתה מדבר על רכב לבן משנת 1962 אשר פורסם למכירה לפני כ-שנה?

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית לאוסטין הילי ספרייט א י ן ערך פחןת מאשר לאחותה התאומה המידגט - אבל לשם המותג מ.ג. ישנה פופולריות גדולה יותר מאשר לאוסטין הילי (לא שהיא פחות טובה אלא פחות מוכרת בקרב אנשים אשר אינם בקיאים ברכבים קלאסיים).

שנית המדיגט מוכרת יותר (יוצרה בכמויות גדולות יותר ולאורך זמן ארוך יותר) מאשר אוסטין הילי ספרייט ולכן אנשים שאינם מבינים בקלאסיות ורוכשים אותה מזמינים חלקים למ.ג. במקום לאוסטין הילי ספרייט.

בנוסף, לאוסטין הילי אשר הגיעו לארץ רשום במסמכי הרכב אוסטין כיצרן הרכב - וחלק מהאנשים חושבים שהרישום מוטעה.

דרך אגב אתה מדבר על רכב לבן משנת 1962 אשר פורסם למכירה לפני כ-שנה?

לא. אני מדבר על רכב בצבע בורדו שנת 69 שפורסם לפני כ- 15 שנים בעיתון. למיטב ידיעתי קנה אותו בסופו של דבר רופא שיניים מחיפה.

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אם כבר העלינו שירשורים מן האוב - אז נצטרף לחגיגה.

מר אזולאי - באם הינך מעוניין לצפות באחד, בגבעתיים כשלוקחים ימינה מרחוב כצנלסון - לכיוון המשטרה. עומד מצד ימין טנדר סובארו כזה כמו שציינת לעיל, בצבע אדום ולמיטב זכרוני גם בגירסת 4*4. הרכב שייך לבחור (הכרתי אותו לפני כ-10 שנים) שאוהב ומטפח אותו (בכל מקרה אז).

למר חזקאל - האוסטין הילי 1969, שאותה ציינת, היתה בעברה ירושלמית (עפ"י המשתמש היקר אלון. ב), והיא אכן עברה לאיזור חיפה ונתגלגלה מאז למשתמש רשום אחר (בפורום הנ"ל) בשם T (או מיסטר T :wink: ) - אח, איזה כיף שהכל נשאר במשפחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר העלינו שירשורים מן האוב - אז נצטרף לחגיגה.

מר אזולאי - באם הינך מעוניין לצפות באחד, בגבעתיים כשלוקחים ימינה מרחוב כצנלסון - לכיוון המשטרה. עומד מצד ימין טנדר סובארו כזה כמו שציינת לעיל, בצבע אדום ולמיטב זכרוני גם בגירסת 4*4. הרכב שייך לבחור (הכרתי אותו לפני כ-10 שנים) שאוהב ומטפח אותו (בכל מקרה אז).

למר חזקאל - האוסטין הילי 1969, שאותה ציינת, היתה בעברה ירושלמית (עפ"י המשתמש היקר אלון. ב), והיא אכן עברה לאיזור חיפה ונתגלגלה מאז למשתמש רשום אחר (בפורום הנ"ל) בשם T (או מיסטר T :wink: ) - אח, איזה כיף שהכל נשאר במשפחה...

הוא היה אצלי בעבודה. דיברנו קוראים לו גם משה .הרכב משנת 79. בעלים קודמים 00. הוא לא מוכן להיפרד ממנו.יש לי את הטלפון שלו והוא מעוניין להישתתף במפגשי סובארו. שאני מקיים.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי דווקא יותר מעניין הסובארו טנדר שעומד שם.
עד לפני שנה וחצי, עמד בחולון אחד כזה עם ארגז (איך שיורדים מתיכון 'אורט' לעבר הבורגר ראנץ', בצד ימין חבוי בין השיחים) ששייך לגנן. הוא היה במצב טוב, אבל עמד המון זמן.

יום אחד הוא פשוט נעלם והוחלף בטנדר ממודל יותר מתקדם.

מעניין לראות איך צי הרכב הישראלי השתנה לגמרי בתוך עשור וקצת...:sad:

גם אני בעבר חיפשתי טנדר כזה, אפילו סתם למטרת פרויקט שמנהל בעצלתיים, אבל הסיכוי להשיג אחד כזה הוא אפסי.:cry:

מה שכן - בארה"ב זה משימה די פשוטה להשיג אחד כזה 4X4 (לא פשוטה, אבל מספיק להכנס ל"אוליטמט סובארו" כדי למצוא כמה הצעות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסובארו טנדר - היא כנראה לא רשומה על שמו - נדמה לי שהוא סיפר שהיא הייתה שייכת לקרוב שלו (בכל מקרה הוא אינו מבוגר דיו כדי לרכוש רכב כזה כחדש).

בכל מקרה הרבה רכבים כאלו במצב טוב/סביר לא שרדו, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש בארץ TR-7 פתוחה ? או אולי אני לא רואה טוב?

הייתה לפחות אחת שאני ראיתי ותיעדתי לפני כ-10 שנים.

אין לי מושג איפה היא היום.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלה האמיתית

מי מוכן לקחת על עצמו כפרוייקט אירגון מפגש דומה או מועדון רודסטארים ישראלי?

יהיה נחמד ליראות בו גם איזו סברה ספורט פתוחה !!!!!!!!!!

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...