Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפלסטיק מלוכלך \ שרוף בלוח השעונים של המהירות וטורים - מאזדה 3

shaylpz
שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הפלסטיק שמגן על לוח השעונים של המהירות והטורים נהיה מחוספס ולא שקוף ,לא רואים דרכו טוב.

אבא שלי אמר שהוא ניקה שם עם מגבון בעל אלכוהול ויכול להיות שזה שרף את הפלסטיק .

לקחתי בד ומים ניסיתי לנקות ולא עזר,לקחתי עיתון וחומר ניקוי חלונות וגם זה לא עזר.

יש למישהו רעיון איך לנקות \ לסדר את זה מבלי להחליף את כל הפלסטיקה שם ?

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך לסדר, אבל ברוב הרכבים שמדובר בפלסטיק יש להיזהר עליו מאוד. הוא גם נשרט בקלות (כשמנקים, צריך קודם "להעיף" את האבק עם מברשת/אוויר) וגם רגיש מאוד לחומרי ניקוי המכילים אלכוהול וחומצות ושלל תרסיסי ה"סקאי" שמשום מה אנשים נהנים להשפריץ ברכב.

ברכבים יוקרתיים יותר הפאנל עשוי זכוכית כך שהוא עמיד הרבה יותר - וגם נראה הרבה יותר טוב :wink:

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

הפלסטיק שמגן על לוח השעונים של המהירות והטורים נהיה מחוספס ולא שקוף ,לא רואים דרכו טוב.

אבא שלי אמר שהוא ניקה שם עם מגבון בעל אלכוהול ויכול להיות שזה שרף את הפלסטיק .

לקחתי בד ומים ניסיתי לנקות ולא עזר,לקחתי עיתון וחומר ניקוי חלונות וגם זה לא עזר.

יש למישהו רעיון איך לנקות \ לסדר את זה מבלי להחליף את כל הפלסטיקה שם ?

1. החלפה בחדש.

2. פוליש מיוחד לפלסטיק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכוהול זה בדיוק החומר שאסור למרוח על פלסטיק מהסוג הזה (הפלסטיק הזה מיוצר בדרך כלל מחומר שנקרא פוליקרבונט),ולצערי,כנראה שהאלכוהול גרם לנזק בלתי הפיך ללוח-הפך את הפלסטיק לכעור,וזה סוג של המסה של השכבה העליונה של הלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שהוא סוחר מכוניות אמר לי שזה לכלוך ושאם משפשפים חזק זה יורד ,הגיוני ?

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שהוא סוחר מכוניות אמר לי שזה לכלוך ושאם משפשפים חזק זה יורד ,הגיוני ?

ככל שתשפשף יותר חזק-השאלה במה משפשפים,כך תגרום ליותר שריטות.

יתכן-אני לא יודע בוודאות,שאם תשתמש באותה שיטה שבה מנקים פנסים עכורים,אולי זה יעזור,כיוון שמדובר באותו סוג של פלסטיק,גם בלוח השעונים וגם בפנסים,אבל העכירות בפנסים לא נובעת ממריחה של אלכוהול וכאן כנראה השוני.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Audi A6

קשה לי להאמין שהפנל עשוי מזכוכית, זכוכית היא הרבה יותר שבירה מאשר פוליקארבונט ועלולה לגרום לפגיעה בנהג במקרה שהפנל נשבר בזמן תאונה.

מאיפה לך לדעת שהפנל עשוי זכוכית ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ להשתמש בשמן גיר אוטומט

דקסטרון 3

אתה לא תאמין כמה שהמצב ישתפר לאחר המריחה של השמן בעזרת מטלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...