Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה/אזהרה על בעל מקצוע פעיל בפורום - צביקה קרבורטורים

ishc
שימו לב! השרשור הזה בן 4455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין למה הנהלת הפורום נותנת במה לשרשור שנכתב בסגנון הנ״ל, בן אדם רוצה לתת הערה שיתן בקצרה ולעניין :לא הייתי מרוצה כי .... וזהו , וללא כל התוספות דיבה כביכול, לדעתי הנהלת הפורום צריכה להסיר שרשור זה במהירות !!!!

אבל כמובן זו רק דעתי .

זה פשוט יהיה אסון אם תלונות יטואטו מתחת לשטיח ,גם אני נגעלתי מהשרשור והוא עשה עליי רושם רע וטעם לא טוב ,אבל לטאטא את הפוסט ולהעלימו זה יהיה אסון ולא רק לפורום הזה ,שלא יהיו ספקות יש פורומים שכך נוהגים אבל גולש מתוחכם וותיק מגלה זאת במהרה ופשוט פורש מהפורום ,כי זה פשוט דוחה .

אין לי דעה להביע על צד כלשהו ,אבל דבריו של אומי הדליקו אצלי נורה אדומה ,משהו מסתתר מאחורי דבריו וזה לא משאיר טעם טוב . ולא אפרש אלא אשאיר זאת להבנתכם האישית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בעל שרייד שנת 93 - שצביקה שיפץ לי את הקרבורטור לפני כ-3 שנים , מאז תצרוכת הדלק אצלי עומדת על 13.7 ליטר/לק"מ .

אך זה לא העניין , נכון שהלקוח לא יצא מרוצה משיפוץ הקרבורטור וזה קורה כמו אצל כל בעל מקצוע .

מי שלא עובד עם היידים כמו שכבר נאמר לא טועה .

אך שאלתי היא האם בעל הרכב לא ידע שיש לו ברכב קרבורטור לא מקורי ? , אני מעריך שהוא ידע ולדעתי שוב זו רק דעתי הוא היה צריך לאמר את זה לבעל המקצוע , במקרה הנ"ל לצביקה .

כלקוח שמכיר את צביקה זה מספר שנים - ראשית בתור אדם אני מתקשה לחשוב להעלות לראשי אנשים ישרים כמוהו - ראשית כבני אדם , מי שחושב אחרת שיגיד זאת בשירשור .

המקצועיות שלו הפעם לא הוכיחה את עצמה ,וגם זה קורה לאנשים הטובים ביותר .

אך יש דרך לפתור את הבעייה בפחות רעש , בצורה מכובדת . האם פותח השירשור מעוניין שמי שלא מרוצה מהשירות שלו - יפתח עליו שירשור זוהם ומתלהם חסר כל פרופרציות , אני חושב שלא .

אכן בשורה התחתונה צביקה לא הצליח לשפץ את הקרבורטור , אך האם היה ראוי להחזיר את כל הכסף חוששני שלא .

אני לא חושב שבכל מקצוע אחר היה מחזיר את כל הכסף .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחר השרשור לא מעט ובינתיים נמנעתי מלהגיב בשנית.

עולים פה לא מעט טענות כלפי שלא היה צורך בפתיחת השרשור והיה צריך ללבן את העניין מול צביקה, ובכן, ניסיתי לפתור את העניין מול צביקה. הגעתי אליו לתיקון ליקויים פעמיים אחרי התיקון המקורי ובשתי הפעמים צביקה כשל לטפל בבעיה. לא הייתם מצפים שבפעם השנייה או השלישית הקרב׳ יפורק והדיזות (שלא נבדקו בפעם הראשונה, לא תקין) ומנגנון הצ׳וק יבדקו ביסודיות? אחרי הפעם השלישית לא רצתי לאינטרנט ולרשויות כדי להתלונן. דיברתי עם צביקה, הסברתי לו כי אני לא מעוניין שהוא ימשיך לטפל ברכב כי הטיפול איננו לשביעות רצוני ושאני דורש את כספי חזרה. צביקה סירב ואני הודעתי לו על צעדי הבאים, הוא בחר להתעלם מהעניין ולכן פניתי לרשויות והעליתי את ענייני בשני פורומים רלוונטים.

לגבי אופן ההתנסחות החריף, אחרי 500 ש״ח ששולמו לצביקה + שעות עבודה ששוות ערך ל-1000 ש״ח, אני חושב שהרווחתי את זכותי לכתוב את הדברים כפי שנכתבו.

לגבי הדרישה של חלק מחברי הפורום להתנצלות כי הם עובדים/מכירים/מיודדים עם צביקה. עולה ריח לא טוב מהדרישה שלכם ולא אוסיף על כך.

לגבי התלונה המתייחסת לסוג הקרב׳ הלא מקורי. הסבה לקרב׳ סובארו בסוזוקי סמוראי היא נפוצה ומקובלת, אני יידעתי את צביקה לפני שהגעתי אליו על ההסבה אממה שהוא גם זיהה את סוג הקרב׳ ברגע שהגעתי אליו.

בברכה ויום טוב

צחי

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הנהלת הפורום נותנת במה לשרשור שנכתב בסגנון הנ״ל, בן אדם רוצה לתת הערה שיתן בקצרה ולעניין :לא הייתי מרוצה כי .... וזהו , וללא כל התוספות דיבה כביכול, לדעתי הנהלת הפורום צריכה להסיר שרשור זה במהירות !!!!

אבל כמובן זו רק דעתי .

למה? כי זה פורום.

אי אפשר להשתמש ולהינות מיתרונות המדיה הזאת כשזה מתאים לך, שנותנים רק ביקורות מצוינות, שזה מביא עוד ועוד לקוחות שמספרים רק דברים טוב מפה לאוזן, מבלי שתאלץ להוציא אגורה על פרסום, אבל לחסום או לאיים על מישהו שכותב ביקורת קשה ככל שתהיה, ולאיים עליו בהוצאת דיבה. זה פשוט לא עובד ככה. וידע כל בעל מקצוע כי הוא נתון הן לחסדיו והן לביקורתו של כל פורום שהוא שותף בו באשר הוא, וידע להתמודד הן עם דובשו והם עם עוקצו.

אומר לך, אני עובד בחברת תקשורת גדולה, מאילו שתענוג עכשיו לבעוט בהן.אתה רוצה לספור כמה פעמים מוזכרת המילה גנבים, שודדים, שיחנקו, שיפלו, שיפשטו רגל ועוד פנינים ברשימת התגובות בכל פעם שיש כתבה בYNT?

כמו שאמרתי, זה לא מכוון כלפי צביקה, אלא כלפי כל בעל עסק שמתמודד בזירה הזאת.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? כי זה פורום.

אי אפשר להשתמש ולהינות מיתרונות המדיה הזאת כשזה מתאים לך, שנותנים רק ביקורות מצוינות, שזה מביא עוד ועוד לקוחות שמספרים רק דברים טוב מפה לאוזן, מבלי שתאלץ להוציא אגורה על פרסום, אבל לחסום או לאיים על מישהו שכותב ביקורת קשה ככל שתהיה, ולאיים עליו בהוצאת דיבה. זה פשוט לא עובד ככה. וידע כל בעל מקצוע כי הוא נתון הן לחסדיו והן לביקורתו של כל פורום שהוא שותף בו באשר הוא, וידע להתמודד הן עם דובשו והם עם עוקצו.

אומר לך, אני עובד בחברת תקשורת גדולה, מאילו שתענוג עכשיו לבעוט בהן.אתה רוצה לספור כמה פעמים מוזכרת המילה גנבים, שודדים, שיחנקו, שיפלו, שיפשטו רגל ועוד פנינים ברשימת התגובות בכל פעם שיש כתבה בYNT?

כמו שאמרתי, זה לא מכוון כלפי צביקה, אלא כלפי כל בעל עסק שמתמודד בזירה הזאת.

עובדתית רק מתי מעט נחשפים לפורמים .

השאר עסוקים חלקם מעל הראש .

בין אלו שאינם משתתפים בפורומים יש תותחים .

גם בקארס פורום יש לא מעט שכייף לקרוא מהם עצות ותגובות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעל שרייד שנת 93 - שצביקה שיפץ לי את הקרבורטור לפני כ-3 שנים , מאז תצרוכת הדלק אצלי עומדת על 13.7 ליטר/לק"מ .

אך זה לא העניין , נכון שהלקוח לא יצא מרוצה משיפוץ הקרבורטור וזה קורה כמו אצל כל בעל מקצוע .

מי שלא עובד עם היידים כמו שכבר נאמר לא טועה .

אך שאלתי היא האם בעל הרכב לא ידע שיש לו ברכב קרבורטור לא מקורי ? , אני מעריך שהוא ידע ולדעתי שוב זו רק דעתי הוא היה צריך לאמר את זה לבעל המקצוע , במקרה הנ"ל לצביקה .

כלקוח שמכיר את צביקה זה מספר שנים - ראשית בתור אדם אני מתקשה לחשוב להעלות לראשי אנשים ישרים כמוהו - ראשית כבני אדם , מי שחושב אחרת שיגיד זאת בשירשור .

אך יש דרך לפתור את הבעייה בפחות רעש , בצורה מכובדת . האם פותח השירשור מעוניין שמי שלא מרוצה מהשירות שלו - יפתח עליו שירשור זוהם ומתלהם חסר כל פרופרציות , אני חושב שלא .

אכן בשורה התחתונה צביקה לא הצליח לשפץ את הקרבורטור , אך האם היה ראוי להחזיר את כל הכסף חוששני שלא .

תגיד ...! נראה לך שצביקה נולד אתמול ? הוא רואה לפני שהלקוח פותח את הפה את סוג הקרבורטור ,אתה מעליב את צביקה בשאלך ,אין כאן עסק עם חאפר .

ושוב ,השרשור הגעיל אותי ,אין לי דעה על מח מהצדדים לפרסם כאן ,אותי משכה תגובתו של אומי ...הוא לא סתם הגיב איך שהגיב ,מי שמעט מעורה בתחום מבין שיש כאן טעם לפגם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך שאלתי היא האם בעל הרכב לא ידע שיש לו ברכב קרבורטור לא מקורי ? , אני מעריך שהוא ידע ולדעתי שוב זו רק דעתי הוא היה צריך לאמר את זה לבעל המקצוע , במקרה הנ"ל לצביקה . אתה בא לעשות שיפוץ קרבורטור, מבחינת לקוח לא אמור לעניין אותך יותר מזה, אם יש בעיות או משהו לא תקין אז בעל המקצוע אמור לידע אותך.

כלקוח שמכיר את צביקה זה מספר שנים - ראשית בתור אדם אני מתקשה לחשוב להעלות לראשי אנשים ישרים כמוהו - ראשית כבני אדם , מי שחושב אחרת שיגיד זאת בשירשור .אכן הוא פעיל בפורומים ותורם מניסיון וידע של כמה עשרות שנים,

אך יש דרך לפתור את הבעייה בפחות רעש , בצורה מכובדת . האם פותח השירשור מעוניין שמי שלא מרוצה מהשירות שלו - יפתח עליו שירשור זוהם ומתלהם חסר כל פרופרציות , אני חושב שלא . אם השרשור לא היה נפתח, ואם בעל הרכב לא היה פונה לרשויות , בשורה תחתונה הוא היה נשאר עם קרבורטור לא תקין, ועם חור בכיס

נגיד שאתה מזמין בעל מקצוע לתקן לך את הדוד שמש והוא לא מצליח, אתה תשלם לו מחיר מלא? מקסימום אתה משלם עבור ביקור, לא יותר מזה אבל מחיר מלא?? למרות שהתקלה לא תוקנה?? אתה מוכן לשלם לבעל מקצוע מחיר מלא למרות שלא תוקנה התקלה שלשמה הגעת?

עם כל הצער שבדבר, הבחור עשה את הצעד הנכון, הוא לא קיבל תמורה מלאה לכספו.

בעל המקצוע הודה בטעות, החזיר את הכסף, כי זה מה שהיה ראוי לעשות, רק חבל שזה נגרר למצב שכזה,

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך ויש דרך , פה מדובר בהכפשה וכוונה לגרימת נזק , גם מקצועי וגם כלכלי, ע״י הוצעת דיבה

אני רוצה לציין שאני לא מכיר את צביקה ומעולם לא ראיתי אותו או דיברתי איתו....

הקטע של הרשויות וההצגה המכוערת של כל העסקה גורמת לי לעצבים ורעידות , זו התנהגות של ...... (תשלימו לבד )

שוב אני חוזר אין בעיה לתת חוות דעת שלילית אבל יש דרך לעשות זאת

הכל באהבה :agrue:

מוזמנים להציץ בשירשור על שיפוץ הטריומף ספיטפייר קבריולט שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=254662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט יהיה אסון אם תלונות יטואטו מתחת לשטיח ,גם אני נגעלתי מהשרשור והוא עשה עליי רושם רע וטעם לא טוב ,אבל לטאטא את הפוסט ולהעלימו זה יהיה אסון ולא רק לפורום הזה ,שלא יהיו ספקות יש פורומים שכך נוהגים אבל גולש מתוחכם וותיק מגלה זאת במהרה ופשוט פורש מהפורום ,כי זה פשוט דוחה .

אין לי דעה להביע על צד כלשהו ,אבל דבריו של אומי הדליקו אצלי נורה אדומה ,משהו מסתתר מאחורי דבריו וזה לא משאיר טעם טוב . ולא אפרש אלא אשאיר זאת להבנתכם האישית .

לא הבנתי , אתה מחזק את דברי או לא?

הכל באהבה :agrue:

מוזמנים להציץ בשירשור על שיפוץ הטריומף ספיטפייר קבריולט שלי

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=254662

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי , אתה מחזק את דברי או לא?

אני לא רוצה להכנס למקום שלא הייתי בו ולא עקבתי מקרוב אחרי האמת .

אותי מדאיגה יותר תגובה שאולי חלק מכם לא קלט את עוצמתה ,זו תגובתו של אומי שגולש כאן בפורום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחר השרשור לא מעט ובינתיים נמנעתי מלהגיב בשנית.

עולים פה לא מעט טענות כלפי שלא היה צורך בפתיחת השרשור והיה צריך ללבן את העניין מול צביקה, ובכן, ניסיתי לפתור את העניין מול צביקה. הגעתי אליו לתיקון ליקויים פעמיים אחרי התיקון המקורי ובשתי הפעמים צביקה כשל לטפל בבעיה. לא הייתם מצפים שבפעם השנייה או השלישית הקרב׳ יפורק והדיזות (שלא נבדקו בפעם הראשונה, לא תקין) ומנגנון הצ׳וק יבדקו ביסודיות? אחרי הפעם השלישית לא רצתי לאינטרנט ולרשויות כדי להתלונן. דיברתי עם צביקה, הסברתי לו כי אני לא מעוניין שהוא ימשיך לטפל ברכב כי הטיפול איננו לשביעות רצוני ושאני דורש את כספי חזרה. צביקה סירב ואני הודעתי לו על צעדי הבאים, הוא בחר להתעלם מהעניין ולכן פניתי לרשויות והעליתי את ענייני בשני פורומים רלוונטים.

לגבי אופן ההתנסחות החריף, אחרי 500 ש״ח ששולמו לצביקה + שעות עבודה ששוות ערך ל-1000 ש״ח, אני חושב שהרווחתי את זכותי לכתוב את הדברים כפי שנכתבו.

לגבי הדרישה של חלק מחברי הפורום להתנצלות כי הם עובדים/מכירים/מיודדים עם צביקה. עולה ריח לא טוב מהדרישה שלכם ולא אוסיף על כך.

לגבי התלונה המתייחסת לסוג הקרב׳ הלא מקורי. הסבה לקרב׳ סובארו בסוזוקי סמוראי היא נפוצה ומקובלת, אני יידעתי את צביקה לפני שהגעתי אליו על ההסבה אממה שהוא גם זיהה את סוג הקרב׳ ברגע שהגעתי אליו.

בברכה ויום טוב

צחי

שמע חביבי

אנחנו מדינה קטנה ,קשה להסתתר כאן מפני ההמון הזועם ,לכן גם כאשר אנחנו נדפקים (והרוב גם דופק אחרים) צריך לברור היטב דרכי פתרון ,ידוע שהענף הזה אינו ענף של "יצאתי צדיק" ואני ספקן לגבי צדיקותם של אלו שיצאו צדיקים ,הכסף מסתובב כל הזמן ואינו נח לרגע ,היום הוא אצלי מחר עובר אליך ומשם לצביקה ,זה טיבו של עולם ...

לכן ובעקבות המצב האמיתי הזה כל אחד מאיתנו צריך להבין שפתרונות כמו המקרה שלך צריכים להפתר בתבונה ,תבונה שתתאים לאופי החיים האסייאתי שלנו כאן ,הרי גם שכירים בתפקידי מפתח שחיים על משכורת עושים יום יום ושעה שעה מעשים שאין להם חקר ...

אות כנל גם אנחנו שמשתמשים בשרותי המכונאים וההפך ,גם כאשר צביקה הולך לרופא שיניים לא תמיד הוא מרוצה אחרי ששילם ,בסביבה כל כך קטנה שמכירה היטב האחד את השני אני חוזר ואומר ,נדרשת כאן תבונה של הצדדים שניהם .

כולנו תאבי חיים ופרנסה ,בלי לעגל פה ושם או מעט קימבון אין לנו סיכוי ,לא שאני מצדד בצד כלשהו ,אבל אני במקרה כזה לא פותח תיבות ולא מחפש לעשות רע לפני שאני חושב האם אני לא חוטא לפעמים ,מה גם שהחטא הוא טעות אנוש בלבד .

איני מכיר אותך ,אבל אני יכול להעיד שמאחורי עשרות שנים של מפגש עם בעלי מקצוע ובכל פעם שנדפקתי חיפשתי גם את עצמי בתוך הג'ונגל הזה שנקראת טורף ונטרף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חפרתם.

הפורום בכללותו הינו במה, ובטח ובטח תת פורום שמיועד לחוות דעת על בעלי מקצוע.

אני מבין את מליצי היושר ויש רבים כאלו שמיד קפצו להגן על צביקה הן כבעל עסק והן כחבר.

מאידך, יש גם מקום לחוו"ד שליליות וכדומה, ומי שלא מסוגל לקבל את זה, אז כדאי שיתעורר.

לא כל לקוח הוא זהה ולא כולם מקבלים את "חווית הקניה\שירות" באותו האופן שהאחר מקבל את זה.

זכותו של כל אחד לעמוד על דעתו באם לא קיבל את השירות המגיע עבור מה ששילם.

שחררו את השרשור הזה לדרכו, הרי צביקה בסופו של תהליך הודה שהיה כאן איזשהוא טעות, ולכן גם החזיר את הכסף לפותח השרשור.

לכם בואו לא נהיה תמימים, בעל מקצוע לא מוותר על כספו סתם כך.

מה שחשוב בכל הסיפור שהנושא נפתר לשביעות רצונם של 2 הצדדים, וכל צד הפיק את לקחיו.

אז אין טעם לחפור בנושא שוב, על כל רבדיו.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, חפרתם.

הפורום בכללותו הינו במה, ובטח ובטח תת פורום שמיועד לחוות דעת על בעלי מקצוע.

אני מבין את מליצי היושר ויש רבים כאלו שמיד קפצו להגן על צביקה הן כבעל עסק והן כחבר.

מאידך, יש גם מקום לחוו"ד שליליות וכדומה, ומי שלא מסוגל לקבל את זה, אז כדאי שיתעורר.

לא כל לקוח הוא זהה ולא כולם מקבלים את "חווית הקניה\שירות" באותו האופן שהאחר מקבל את זה.

זכותו של כל אחד לעמוד על דעתו באם לא קיבל את השירות המגיע עבור מה ששילם.

שחררו את השרשור הזה לדרכו, הרי צביקה בסופו של תהליך הודה שהיה כאן איזשהוא טעות, ולכן גם החזיר את הכסף לפותח השרשור.

לכם בואו לא נהיה תמימים, בעל מקצוע לא מוותר על כספו סתם כך.

מה שחשוב בכל הסיפור שהנושא נפתר לשביעות רצונם של 2 הצדדים, וכל צד הפיק את לקחיו.

אז אין טעם לחפור בנושא שוב, על כל רבדיו.

יש משהו בדבריך איש יקר ,אבל

להתבונן מידי פעם במראה של עצמנו לא מזיק ,זה בולם מעט את המשך ההדרדרות ,או מזכיר לנו לכולם מה טיבנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קראתי את כל השירשור, ואני חושב - מזלו של פותח השירשור שיש פורום, אחרת הוא היה מאבד 500 ש"ח על לא כלום.

מי שטוען שלא היה מקום להשיב את הכסף - אין לו מושג ביחסי ספק-לקוח, ואני מקווה לטובתו ולטובתי שהוא לא מתעסק עם לקוחות באופן ישיר, בכל תחום שלא יהיה.

נושא החשבונית שהועלה ע"י פותח השירשור לא במקום, לדעתי, אך בשורה התחתונה - צביקה החליט לזכות את הלקוח בתשלום רק לאחר שהוטל ספק בשמו הטוב בפורום זה.

האם זה נעשה עקב חשש למוניטין שעליו הוא עמל, או עקב רצון אמיתי והבנה שמגיע ללקוח כספו בחזרה? אני לא יודע, אבל תחושתי הפנימית היא שזה יותר עקב הסיבה השנייה - אחרת למה היה צריך בכלל את כל השירשור הפומבי הזה בשביל להביא אותו להודות בטעותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...