Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה/אזהרה על בעל מקצוע פעיל בפורום - צביקה קרבורטורים

ishc
שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידן מסכים לחלוטין עם כל מה שאמרת.

אבל וזה אבל גדול, תסכים איתי שיש דרך להגיד כל דבר.

דבר שעיצבן אותי נורא שפותח השרשור נכנס לעניינים שלא קשורים לטיפול של צביקה ברכבו, כמו העניין עם הקבלה.

מה היה הצורך שלו לציין דבר שכזה?

אני יגיד לך, נטו ללכלך.

לי אין עניין וחצי עם צביקה, לא מכיר אותו מלבד הודעותיו בפורום, אבל בוא נחכה לתגובתו לפני שנשפוט, לכל מטבע שני צדדים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שים לב שלא נכנסתי לצורת ההתנסחות של כותב ההודעה, יש מי שיותר עדין בלשונו ויש מי שיותר חריף בלשונו.

אם איני טועה אפילו חתימתו של צביקה טוענת שאדיוט זו לא קללה.

:wink:

יכול להיות שלא היה צריך לציין את עניין הקבלה אבל כולנו יודעים שלעיתים מתוך כעס אומרים דברים.

כל זה עדיין לא מצדיק את ההגנה בחירוף נפש והדרישה להתנצלות מפני כמה משתמשים פה.

כמו שיש פה לקוחות שיצאו מרוצים ויספרו לנו שהבורקסים במוסך מסויים כל כך טעימים והשמיים כל כך בהירים במוסך אחר אז תמיד עלולים להיות כאלה שיכתבו ביקורת נוקבת לכיוון השני.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן אתה מתבלבל

בחתימה של בני ל רשום שאהבל וכו' זה לא קללה.

אצל צביקה אין כזו חתימה.

מסכים איתך בגדול שאי אפשר לזכות רק באהדה.

" בחרתי לפרסם בפורום זה שאני פחות פעיל בו אך אני פעיל מאוד בפורום ג׳יפולוג תחת אותו כינוי (למי שמעוניין לאמת את זהותי).

אין לי ספק שלצביקה יש ידע נרחב בקרב׳ ובמכונאות בכלל. אין לי גם ספק כי מדובר בבעל מקצוע שעובד בשיטת המצליח שבעזרת שיווק נכון דרך הפורומים כמו שלנו מצליח ליישם שיטה זו בצורה לא רעה.

ראו הוזהרתם!!! "

כאן פותח השרשור מסיק מהחויה שלו שכך הם פני הדברים גם עם לקוחות אחרים , ואין זה כך לפי תגובות של אחרים על השירות הטוב שקיבלו מצביקה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהתבלבלתי לגבי החתימה, לכן סייגתי את דבריי מראש.

:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן אתה מתבלבל

בחתימה של בני ל רשום שאהבל וכו' זה לא קללה.

אצל צביקה אין כזו חתימה.

מסכים איתך בגדול שאי אפשר לזכות רק באהדה.

" בחרתי לפרסם בפורום זה שאני פחות פעיל בו אך אני פעיל מאוד בפורום ג׳יפולוג תחת אותו כינוי (למי שמעוניין לאמת את זהותי).

אין לי ספק שלצביקה יש ידע נרחב בקרב׳ ובמכונאות בכלל. אין לי גם ספק כי מדובר בבעל מקצוע שעובד בשיטת המצליח שבעזרת שיווק נכון דרך הפורומים כמו שלנו מצליח ליישם שיטה זו בצורה לא רעה.

ראו הוזהרתם!!! "

כאן פותח השרשור מסיק מהחויה שלו שכך הם פני הדברים גם עם לקוחות אחרים , ואין זה כך לפי תגובות של אחרים על השירות הטוב שקיבלו מצביקה.

תאמין לי שאני לא מסיק את המסקנה המתבקשת לחינם. בימים האחרונים אני מקבל לא מעט הודעות שתומכות ומשתפות בסיפורים דומים. אני לא יודע מדוע האנשים האלו בוחרים לא לפרסם את סיפורם בפומבי אבל זו זכותם. בנוסף מכר שלי עובר חוויה דומה לשלי כרגע עם צביקה.

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נלקח היום בבוקר לבעל מקצוע אחר (שביקש, בגלל שהאו מכיר את הסיפור, לא להזכיר את שמו בפומבי כדי לא להתעמת עם קולגה למקצוע). נבדק במכשיר 4 גזים, שם נמצא בין השאר CO גבוה בסל"ד גבוה (בסרק נמצא תקין). בוצע פירוק של הקרב', החלפת אטמים, החלפת שתי דיזות ראשיות (שתיהן היו גדולות מדי ואחת מהן הייתה כבר מזמן לא במידה המקורית), טיפול בונטורי, כיוון מצוף, ניקוי וכיוון צ'וק, בהרכבה בוצע כיוון הצתה וכיוון של הקרב'. המחיר הוגן וצנוע בהתחשב בזמן שעבדו על האוטו, ניתנה אחריות מלאה מגובה בחשבונית.

תוצאות אני עוד לא יודע, צריך זמן והתנעה ראשונה בבוקר כדי לבחון במאה אחוז. מבטיח לעדכן עוד כמה ימים.

מוזר שלא בדקו לך בפעם הראשונה את הCO במצב גבוה, זה הבדיקה השניה שצריך לעשות אחרי שמרכיבים את הקרבורטור.

למה החליפו אטמים? האטמים הקודמים לא היו תקינים? קרועים? לא מתאימים?

ראית את המצב של האטמים לפני שהחליפו?

למה היה צריך להחילף 2 דיזות? למה לא עשו את זה בפעם הראשונה?

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטם אחד נקרע ברגע פירקו את הקרב׳, השני היה נראה בסדר אבל אין טעם לקחת סיכון שהאטמים יהיו לא תקינים.

שתי הדיזות לא היו במידה, הדיזה הגדולה יותר (קרב׳ כפול) הייתה הרבה מעבר למידה שלה.

למה צביקה לא החליף את הדיזות ב״שיפוץ״ הראשון, נשגב מבינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים צביקה יצר איתי קשר ואנחנו נגיע לעמק השווה. מבטיח לעדכן ברגע שיהיה מה לעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מוזר מאוד.

אנני מבין כל אלא שאומרים (בעל מקצוע טוב, שם טוב, ישר, וכו...)

הוא קיבל כסף, אז שיעשה עבודתו, יסיים טיפול/תיקון, וישחרר בן אדם.

למה צריך להגיע 5 פעמים לאותו מקום? למה צריך לשרוף זמן ודלק?

למה באמת "צביקה קרבורטורים" לא נתן ללקוח חשבונית?

אם כל הצער שבדבר, עזרה "לחינם" בפורום, זה לא עבודה תמורת כסף במוסך.

-------------------------------------------------------------------------

אצלי סיפור אחר.

עשיתי ציפוי חלונות אצל "פיליפ" מרמת גן.

הכל עלה 2000ש"ח.

עבודה זוועתית, כל חלון עם כתם, כל חלון עם פישול, מקצועי שחבל"ז.

אין לי זמן וכוח לנסוע מירושלים לרמת גן כדי לריב איתו. שיהיה בריא.

מה שכן, אני ממליץ ממש לא להתקרב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, סוף לסאגה!

צביקה יצר איתי קשר, דיברנו וליבנו את העניין אחרי שצביקה (ביוזמתו) דיבר עם בעל המכון הזרקות/קרבורטורים שאליו ניגשתי (הוא בירר לבד מי מטפל לי את הרכב).

כספי הוחזר לי ומבחינתי העניין סגור.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תגובתי המתבקשת:

העובדות:

בתאריך 16/11/11, בסביבות השעה 10:30 בבוקר התקשר אלי צחי בעל הסוזוקי , ושהוא בדרכו אלי לשם טיפול בקרבורטור.

כהרגלי תחקרתי אותו תחילה, מה הסיבות שהביאו אותו אלי, ומה הסיבות ,שגרמו לו להסיק שהבעייה בקרבורטור ?

הוא הסביר זאת בעלייה הדרגתית בצריכת הדלק בחודשים האחרונים, מכ8.5-קילומטר לליטר ל7 קילומטר לליטר

שאלתי אותו מה קו הנסיעה של הרכב, בתנאים עירוניים או מחוץ לעיר, הוא הבהיר לי שהנסיעה היא מכפר סבא לפתח תקווה בשעות הבוקר המפוקקות, ולאחר שעתים הוא חוזר לכפר סבא, לעיסוקו העיקרי שהוא מתקן גיטרות.

שאלתי אותו האם ידוע לו איזה קרבורטור מורכב ברכבו מקורי או סובארו(הסברים יגיעו בהמשך), והוא טען שמדובר בקרבורטור סובארו.

*בהמשך השיחה הוא הבהיר לי, שהוא מעוניין, להיות איתי בעת הפירוק השיפוץ וההרכבה של הקרבורטור, הבהרתי לו מיד, שזה לא נהוג ולא מקובל אצלי, ושנוכוחתו בשטח העבודה המצומצם שלי, שהוא ללא חדר המתנה, וחדר בית המלאכה קטן ומצומצם, לא מאפשר ללקוח להסתובב לי בן הרגלים, לעמוד לי על הראש, ולשאול מדי פעם שאלות מתבקשות,שלי אישית מפריעות מאד, מפריעות למהלך התקין בעבודה, לריכוז, ולתשומת לב העיקרית שהיא הקרבורטור, ושכבודו של הלקוח במקומו, אך איכות העבודה תלוייה, בחוסר הפרעה, ווושאלת יענו בחיוב והרחבה , בסיום העבודה.

** לאחר כעשרים דקות הוע הגיע, ביקשתי ממנו לפתוח מכסה מנוע ולהתניע, ביצעתי מספר בדיקות מחייבות לאבחון, והגעתי למסקנה, שאין שום סיבות אחרות המצביעות על הסיבות לעלייה בתצרוכת הדלק, והסיבה היחידה האפשרית היא נקוי שפוץ וכוון קרבורטור, נתתי לו הצעת מחיר ושלחתי אותו , להסתובב בנתניה, ולאפשר לי לעבוד בניחותא ללא לחץ של זמן, וזמן עבודה משוער הוא כ4.5 שעות, ושאני אתקשר אליו שהרכב יהיה מוכן.

יש לציין שאני לא נוהג לקבל בשעות אלו לקוחות(שעה 11בבוקר), אך בגלל שהוא הבהיר לי שהוא הצליח לקבל כמה שעות חופש מהעבודה, והוא לא יכול להגיע בתקופה הקרובה בשעות הבוקר, ולמען הפרנסה, הסכמתי לקבלו בשעה זאת עקב הנסיבות.

אני חייב לציין שלא גיליתי משהו מיוחד בקרבורטור , אלא שהוא לא נפתח בשנים האחרונות.

הפגם היחיד שגיליתי, הוא שדיאפרגמת הצוק האוטומטי , לא תקינה, חלק כזה בלתי אפשרי להשיג, ולכן החלטתי , לעקוף

את הבעייה בצורה אחרת שתוסבר בהמשך..

יש לציין פרט חשוב למי שלא מכיר , ולא בקיא ברכב שטח בכלל, ובדגמי סמוראי בפרט:

בשנים האחרונות, נוהגים בעלי רכבי סמוראי , להסב את הקרבורטור המקורי מדגם איסן, שהוא בעל צוק אוטומטי מוזן מים, שבו יציאות האלומיניום נאכלות, בגלל שימוש בעבר במי ברז(שניתנות לניקוי על ידי הרכבת ניפולים יעודים המוברגים למכלול הצוק), ומסיבים אותם לקרבורטורים סובארו, שניקנו בפירוקיות מסובארו מושבתים או שנגרטו, או ממלאי של קרבורטורים שהגיעו מורכבים על מנוע מיבוא, שהם בעלי איבזור מממיר לתקני זיהום אוויר, והמכונאי במוסך, נמנע מלהרכיב אותם על הסובארו DL, ומעדיף להרכיב את הקרבורטור המקורי והטוב כולל הסעפת יניקה הישנה, והקרבורטור שפורק ממנועי היבוא, מתחיל בהדרגה להגיע להסבה ולהכלאה ברכבי גיפ סמוראי, עם הכנה קדיחות ושינויים קלים .

ברכב זה מתברר לי בדיעבד שהורכב קרבורור, של סובארו 1800 , שבצורה החיצונית הוא זהה לגמרי לקרבורטור של סובארו 1600!!

פרט חשוב זה, יהיה לי לרועץ, ופרטים בהמשך..

הקרבורטור פורק לגורמים נטבל והושרה בחומצה, נטטף במים , ויובש בלחץ אוויר.

הוחלף לו סט אטמים קומפלט כמתבקש.

מכיוון שבקרבורטור סובארו איני נוהג לבדוק ולהחליף את הדיזות הראשיות, את המידות שלהם בפועל, והאם הם מתאימים להוראות יצרן, לא עשיתי זאת גם הפעם, מעולם לא היה לי צורך להחליף דיזות ראשית בסובארו, שלא נשחקות ולא גדלות מעולם, אלא רק עם יד אדם הגדילה או שינתה זאת.

בדיעבד התברר שזאת טעות פטאלית, שהתבררה לי בהמשך.

הקרבורטור הורכב לרכב, כוון ובוצע תיאום מנוע וכוון הצתה,ונסיעת מבחן.

בעת ההתנעה ניטרלי את המתח החשדמלי לצוק האטומטי, כפי שאני עושה תמיד, על מנת שיתאפשר לי בזמן ללא הגבלה, לכוון את סלד הצוק, וראת תפקוד פתיחת מצערת הצוק.

המנוע התניע במכה ראשונה, אך בסלד סרק עבודת המנוע לא נשמעה לי תקינה, כשניסיתי לפתוח מעט את המצערת צוק בעזרת מברג, המנוע נשמע תקין ועגול יותר, ללא ריח של העשרת יתר של דלק. הסיבות לכך היו חוסר תפקוד של דיאפרגמת הצוק הלא תקינה, ואז החלטתי, להסיט את מכלול הצוק ממהקו המקורי שבו סימן היצרן, ונתתי לו העשרת דלק בעת התנעה קטנה יותר.

המנוע החל לעבוד בצורה סדירה ועגולה יותר, ללא סימני שריפת דלק לא יעילה.

חיברתי מיד את המכלול החשמלי, הצוק התנטרל לאחר כשני דקות.

הCO נבדק ונמצא תקין, בוצעה ברכב נסיעת מבחן, בדיקה בעזרת שעון וואקום, כוון הצתה ותאום מנוע, והתקשרתי לצחי לבשר לו שהרכב תקין.

אני חייב לציין שצחי התקשר כמה וכמה פעמים, במהלך העבודה,והתעניין במהלך התקדמות השיפוץ, ואפילו כמדומני, הגיע סמוך להנעה ראשונה של הרכב לפני הכוונים.

צחי נשלח לדרכו, לאחר שהוצאה חשבונית כחוק, בניגוד למה שנאמר.

**** למחרת צחי מתקשר אלי שוב בשעות הבוקר ומבשר לי שהרכב מתקשה לשמור על סלד סרק בעת ההתנעה, והוא חייב לחמם את המנוע בעזרת לחיצה על דוושת התאוצה ,ובנוסף הוא לא רואה שום שינוי לטובה בתצרוכת הדלק.

ואני שואל את עצמי, כיצד ניתן לבדוק תצרוכת דלק בנסיעה אחת לאחר הטיפול בקרבורטור, מנתניה לכפר סבא, מרחק קצר של כ30 קילומטר?!

ביקשתי ממנו לחזור שוב, לבדיקה מעמיקה נוספת של כוון הC0 , ושל כוון הצוק האוטומטי, בשני המקרים לא היה צורך בשנוי וכוון נוסף, אם כי בדיעבד היה עלי להחזיר את כוון מכלול הצוק כפי שהיה בעת שצחי הביא לי את הרכב, משום שהוא ציין שלא היו לו בעיות התנעה בעבר.

בדיעבד הפדנטיות שלי היתה בעוכרי, ולא עשיתי זאת.

כמובן שצחי התקשר לי שוב ביום השלישי ומבהיר שאין שנוי והמנוע מתכבה שוב בעת ההתנעה, הסברתי לו כיצד להרים מעט את סלד הצוק, שמתנטרל מאליו, לאחר כשתי דקות, וביקשתי ממנו לחזור שוב במידת הצורך, בזמנו הפנוי בתיאום טלפוני מראש.

צחי הבהיר לי שהוא עסוק מאד בעבודתו, ושהוא אמור להיות עסוק יותר בספירת מלאי, ולכן הוא יקבע תור לכשיתפנה שוב.

צחי התקשר אלי שוב ביום ראשון האחרון, וקבע איתי שוב ליום שני השבוע.

הרכב נבדק שוב הCO נבדק שוב, נבדק המנוע על ידי שעון וואקום שחובר ליציאה בסעפת היניקה, המנוע והכוונים נתגלו כתקינים.

ליתר ביטחון, הרכב נלקח למוסך שכן, שיש ברשותו מכשיר 4 גזים,כל הפרמטרים נבדקו הכל נמצא תקין, מלבד CO בסרק שהיה מעט גבוה.

סיבוב אחד במברג, והCO ירד לערך תקין של 1.5 אחוז בסרק.

לא נבדקו הערכים בסלד של 3000.

החזרתי את הרכב אלי, פירקתי את מכלול הצוק, קיררתי אותו במי ברז, יבשתי אותו בלחץ אוויר, והרכבתי אותו שוב, מבלי לחבר זמנית את המתח החשמלי.

המנוע שהיה חם התניע במכה ראשונה כמובן.

ואני בתמימותי הפדנטית, החלטתי שזה לא מוצא חן בעיני, ושוב הזזתי את מכלול הצוק, וגררמתי בכך לקשים בהתנעה ובשמירה על סלד סרק, בעת הנעת מנוע קר, וגם הורדתי את גובה סלד הסרק, שצחי כיוון בזמנו, מ1500 בסרק, ל1100.

במנוע חם זה תקין, בעת התנעה במנוע קר זה בעייתי.

כמובן שצחי התקשר שוב למחרת בבוקר(יום שלישי), וטען שאין שינוי ולכן הוא דורש את כספו.

כשביקשתי ממנו לתת לי הזדמנות נוספת רביעית, הוא סרב, וביקש את כספו בחזרה, ואיים בפניה לרשויות.

בדיבד התברר שהוא פנה לפורום נכבד זה ולפורום גיפולוג, ופתח את השרשור, מלא ההשמצות ורווי ללא דיוקים, שמטרתו האחת והיחידה לקבל את כספו בחזרה, למרות כל השעות והעבודה שבוצעה עד עכשו, ולפגוע בשמי הטוב, שעמלתי עליו מזה 31 שנה בענף.

בדיעבד מתברר שהוא פנה לעמית שלי בענף, שנחשב למספר אחד בהזרקות ובקרבורטורים, שפירק שוב את הקרבורטור לאחר שבדק את המנוע תחילה במכשיר 4 גזים שבו התברר לו שהמנוע עובד כמו שעון שוויצרי, CO תקין בסרק, אך גבוה מאד בסלד של 3000.

הקרבורטור פורק , ובגלל שמדובר ברכב עם הכלאה של קרבורטור סובאר בסמוראי, נדלקו לעמיתי כל הנורות האדומות, ולמרות שלרוב הוא לא עושה זאת הוא פירק את הדיזות, והשווה אותם לנתוניים של קרבורטור זהה של סובארו 1600, שקיים אצלו במלאי, ולתדהמתו מתברר לו שהקרבורטור שמורכב אצל צחי הוא של סובארו 1800, הדיזה הראשונית היא גדולה ומתאימה לקרבורטור סובאר 1800, אך השניה בלוע המשני, הוגדלה והוחלפה וגדולה בהרבה מהנדרש, ושני הדיזות הוחלפו מיד בדיזות המתאימות לנתוני יצרן.

הקרבורטור הורכב כוון, ונבדק ערכי כווני הCO,ונמצאו כמובן תקינים.

למי שתהה מדוע הוחלפו שוב אטמי הקרבורטור, מבחינה מקצועית לא מומלץ להחזיר את האטמים למרות שהוחלפו לפני חודשיים בלבד, לא מקצועי לעשות אחרת.

לאחר שמקריאה בשרשור התברר לי שצחי פנה למכון קרבורטורים אחר, בניגוד להסכמתי, אך הוא לא הזכיר את שם המכון בפומבי, עשיתי אחד ועוד אחד ועליתי על כך , איתרתי את בעל המכון,והתקשרתי ביום שישי למכון, ודיברתי עם עמיתי, שהתברר כחבר אמיתי ועמית מכובד למקצוע!

הוא הסביר לי את כל ההליך, שהוא ביצע בקרבורטור , ואת ההליך שבו התברר שנפלתי בו , מכייווןן שהוןא מניסיןו נזהר מאד בעת הכלאה של הסבה מקרבורטור מקורי לחליפי שלא מומלץ על ידי היצרן, אך מקובל ונפוץ בישראל הקטנה, ונדלקים לו 7 נורות אדומות, בוודאי שהוא מגלה שהקרבורטור שופץ אצלי לפני זמן קצר יחסית וללא תוצאות מקוות.

הוא החליף את הדיזות כיוון את הצוק לפי הוראות יצרן.

והמליץ לי ליצור קשר עם צחי, למחול על כבודי, ולשמור על שמי הטוב, ולהחזיר לצחי את כספו.

וכך עשיתי!

אפילוג !

טוב מה היה לנו עד עכשו?

לקוח לא מרוצה.

בעל מקצוע אשר נותן,ומשקיע בלקוחות מזה 31 שנה , במסירות במקצועיות , ובשרות אין קץ.

רכב שבוצעה בו טעות טקטית על ידי בעל מקצוע וותיק, אשר מודה בכך, ומצטט מישהו מעלי, שאומר ובצדק, שמי שלא עובד לא טועה. ומי שעובד עלול לטעות מדי פעם, בלחץ הנסיבות, משום אנו יצורי אנוש, ולא רובוטים המוכוונים על ידי תוכנה, אנו סך הכל בשר ודם!

האם לא למדתי לקח מהמקרה בוודאי שכן?!

האם שמי הטוב חשוב לי, ואעשה הכל על מנת שישמר ככזה, ברור שכן!

האם נפגעתי מהכותרת ומהתוכן בשרשור הארוך, בשני פורומים גדולים וחשובים, כן ובהחלט לקחתי לליבי ולתשומת ליבי !!

האם אמשיך לשרת בעתיד , כמיטב המסורת וכפי שנהגתי לתת הכל למען הלקוח, שמגיע אלי מקצרין בצפון , קריית שמונה, נהריה, שלומי, חיפה ועוד. ועד באר שבע קריית גת, ושדרות , במסירות בנאמנות ובשרות אין קץ, ואמשיך להתעניין בשלום לקוחתי ובבצועי הרכב שטופל אצלי, ואמשיך להתקשר וללקוח ולהתעניין האם הוא שבע רצון מעבודתי.

כמובן שאמשיך לתרום מזמני הפנוי, בידע ובעצות מקצועיות, לטובת הכלל, בפורום זה ובפורומי רכב רבים ונוספים ברשת.

וללא תמורה כספית, על חשבון זמני הפרטי והמצומצם, גם אחרי שעות העבודה המקובלות, בטלפון ובעשרות הודעות פרטיות שאני מקבל ביום.

תם ונשלם מבחינתי !

בברכה

ולשרותכם תמיד !

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, צביקה (בלי 0 אחוז ציניות)! תגובה מכובדת וראוייה יותר מאלף הכחשות והכפשות.

בעלי מקצוע לפעמים טועים ולפעמים לא מצליחים לפתור את התקלה - החזרת התשלום במקרה כזה ראוייה ומכובדת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זאת, ברצוני להודות לעשרות הודעות התמיכה והטלפונים שקיבלתי , וההזדהות עם העוול הצליבה , והתליה בכיכר העיר, ועם הניסיון ללכלך את שמי הטוב , שאני עמל עליו במשך 31 שנה, והודו לי על העזרה והתגובות שאני נותן על חשבון הזמני הפרטי, ללא תמורה כספית, ולא על מנת לקבל פרס.

וכמובן שאעשה זאת , גם בעתיד.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות מהפן המקצועי:

1. איך למרות הגומיה הפגומה במנגנון הצ'וק האוטומטי הרכב בסופו של דבר מניע בסדר בהתנעות קרות?

2. מה יכולה להיות הסיבה להתקנה של דיזה גדולה מדי בלוע המשני (מה זה אמור להשיג/לפתור) ואיך זה משפיע על ביצועי המנוע?

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שעקבתי אחרי השרשור וחיכיתי להתפתחויות.

כי בכל סיפור יש שני צדדים ויש עוד את הדברים מעבר.

לא היה לי ספק לגבי עבודתו של צביקה, עזר לי לא פעם על גבי הפורום וגם בשיחות טלפון מבלי להכיר אותי :)

מקצוען אמיתי אין לי מילים אחרות.

צריך להבין כמה דברים

גם שעובדים שנים באותו המקצוע תמיד יש הפתעות לדברים שלא ראיתם או התנסתם ב100 אחוז.

שמגיעים למוסך עם הכלאות מסויימות צריך לתת דגש לבעל המקצוע, כדי שישים לב לדברים הקטנים כמו הדיזות שלא התאימו וכו..

וכמובן שמי שלא עובד לא טועה!

אנחנו בני אדם ותמיד נעשה פה ושם טעויות

לפותח השרשור אני שמח שהתקלה נפתרה אם כי הדרך שבחרת לפתור אותה הייתה לא מקובלת, אז נכון לפעמים כבר אין סבלנות ועצבים ואפשר להבין את זה, הרגשת לא נעים\מרומה או לא יודע מה.. אבל צריך לחשוב שיש עוד צד בנושא שמבלי לשים לב אתה יכול לפגוע .

ולך צביקה, יצאת גדול אין לי מילים!

תמשיך לתרום לנו מהידע העצום שלך, אני אישית למדתי המון ממך ומעוד חברי פורום שגולשים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...