Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין רנו פלואנס דיזל לטויוטה פריוס

y582
שימו לב! השרשור הזה בן 4291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב תודה לכולכם על ההערות המחכימות.

הנושא שמעניין אותי לפני קבלת ההחלטה הוא נושא הקרינה של הפריוס.

ברשת מצאתי מאמרים על בדיקות שנעשו על פריוס דור 2 ולא מצאתי על דור 3. היבואן של טויוטה טוען שלפריוס דור 3 אין קרינה רבה ושהמכונית הנ"ל אינה מסוכנת. כמו כן חסרות בדיקות קרינה ברכבי בנזין/סולר (כולל בלוטוס, סלולרי ורכיבים נוספים בהם) בכדי להשוות בין המכוניות הנ"ל לבין הפריוס.

אשמח לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא חשבתי שמלחמת היבשות לא תגיע גם לשרשור הזה.

אנסה לחזור לנושא הדיון: לבחור שנוסע הרבה יש דרישה - רכב ליסינג חיסכוני בגלל הגבלות כמות הדלק.

על הפרק שני רכבים חיסכוניים פחות או יותר באותה מידה.

היתרון של רנו - מרווח, בגאז' גדול וכנראה צריך לשלם פחות כל חודש שווי שימוש, בגלל מחיר יותר נמוך בתור רכב חדש.

אבל יש אולי גם חיסרון - עוד אחד מאלפי פלואנס על הכבישים, פחות מודרני, כנראה פחות מאובזר וגם פחות מרשים (שוב, כי לכולם יש אותו).

הבחור צריך להחליט, האם שווה לו לשלם יותר על פריוס שנחשב לרכב ברמה קצת יותר גבוהה, גם מבחינת ה"סטטוס".

תיקון קטן, היברידיות מקבלות הנחה בשווי השימוש, שווי שימוש של פריוס זה 3200 ש"ח ושל פלואנס זה 3000 ש"ח, הפרש זניח.

מבחינת תשלום לחברת הליסינג, זה תלוי בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולכם על ההערות המחכימות.

הנושא שמעניין אותי לפני קבלת ההחלטה הוא נושא הקרינה של הפריוס.

ברשת מצאתי מאמרים על בדיקות שנעשו על פריוס דור 2 ולא מצאתי על דור 3. היבואן של טויוטה טוען שלפריוס דור 3 אין קרינה רבה ושהמכונית הנ"ל אינה מסוכנת. כמו כן חסרות בדיקות קרינה ברכבי בנזין/סולר (כולל בלוטוס, סלולרי ורכיבים נוספים בהם) בכדי להשוות בין המכוניות הנ"ל לבין הפריוס.

אשמח לשמוע את דעתכם.

זה מצחיק אתה יודע.

אני הייתי בשירות הסדיר שלי (גם במילואים בעצם) ביחידה שמתעסקת וסובבת סביב קרינה אלקטרומגנטית. לא יכול להרחיב מעבר לזה.

אם אתה רק היית מודע לכמות הקרינה שאתה מוקף בה ונחשף אליה באופן בלתי פוסק ויומיומי אתה כנראה היית מפחד לצאת מהמקלט של הבניין שלך.

תהית לעצמך למה יש כל כך הרבה חולי סרטן ולמה המספר הזה הולך וגדל מדור לדור? :?

יש לך טלפון סלולרי? מה זה משנה? גם אם אין לך - אתה מוקף במשדרים.

יש לך עמודי חשמל בקרבת הבית?

יש לך מיקרוגל?

יש לך מחשב? (בטוח אחרת לא היית קורא את ההודעה הזו).

אתה אוהב לשמוע רדיו? חשבת פעם איך זה מגיע למקלט הרדיו שלך?

יש לך מקלט GPS?

בקיצור - אחד התופעות שהכי מצחיקות אותי זה גברים שפוחדים מהקרינה החשמלית ברכב שלהם אבל הולכים עם הנייד בכיס הקדמי :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

דבר אחד אני לא מבין... למה אנשים טוענים שבכביש מהיר הסוללות של הפריוס מתרוקנות ? ? ? יש לכם פריוס ? אז אני אגיד לכם משהו, דווקה בכביש מהיר הסוללות בכלל לא מתרוקנות בגלל שבשיוט המנוע החשמלי כמעט ולא מתאמץ - אלה עוזר למנוע הבנזין, וכך יוצאת נסיעה חסכונית מאוד, כמו בעיר עם לא יותר חסכונית ! נהפון הוא - בכביש מהיר הסוללות נמצאות רב הזמן בטעינה מלאה (כמעט מלאה). ועוד דבר, מבחינה מכנית הפריוס נחשב כרכב האמין בעולם כיום ! והסוללות - אותם הסוללות שאנשים כל כך מפחדים מהם, טווח החיים שלכם הוא לפחות 10 שנים עם לא יותר... וההחלפה נהיית זולה יותר ויותר ככל שעובר הזמן. היום העלות היא 10,000 כולל מע"מ במוסך מורשה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...