Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה פולו 1.2 TSI

mvladi
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, אני קצת לא הערכתי נכון עם מי אני מדבר, אם אין לך שום ניסיון עם eBay או הזמנות מהאינטרנט בכלל - אני ממליץ לך לשלם את ה"קנס" ולקנות את זה בארץ. זה ייצא לך כמעט 1500שח יותר - אבל במחיר הזה אתה קונה אחריות ו-"אבא ואימא".

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני קצת לא הערכתי נכון עם מי אני מדבר, אם אין לך שום ניסיון עם eBay או הזמנות מהאינטרנט בכלל - אני ממליץ לך לשלם את ה"קנס" ולקנות את זה בארץ. זה ייצא לך כמעט 1500שח יותר - אבל במחיר הזה אתה קונה אחריות ו-"אבא ואימא".

האמת שהזמנתי מארץ דרך האינטרנט משחקים לסוני 3 והגיע בזמן אבל הזמנות מחו"ל לא ביצעתי בכלל , שמתי לב שהם נותנים באתר שנה אחריות על המוצר אבל לך תסמוך על זה :|

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל, אבל בכול זואת 2Cent שלי.

1. לגבי הזמנה מחו"ל, חוקים וכו'. לא צריך לחשוש, צריך להיזהר. בשלב ראשון, אחרי שתמצא מוצר שאתה באמת רוצה, אני בטוח שכאן בפורום נוכל לעזור לך להחליט האם עסקה בטוחה או לא. שלח לינק ותקבל עזרה.

2. לגבי מערכת שהציעו כאן ב - eBay. זואת מערכת בסיסית ביותר. וממש לא זולה.

במחיר מאוד דומה יש מערכות הרבה יותר מפותחות עם מערכת ההפעלה Android. יש אינטרנט, Waze, Youtube, Internet Radio.

http://www.erisin.com/erisin-es7000a-7-hd-vw-android-40-car-dvd-player-gps-wifi-3g-canbus_p451.html

זואת דוגמה למערכת.

3. תזכור!!! ברכבי VAG קליטה מיתבית של רדיו היא רק עם מערכות מקוריות. צריך להיות מוכן שקליטת רדיו תפגע!!!

מצד שני, אם תבחר במערכת טובה, אין שום סיבה שלא תשמע רדיו דרך אינטרנט.

4. אם יש לך, דרישות אודיו - אתה מעוניין לשמוע טוב ומדוייק, לך על Pioneer/Alpine/Kenwood או כול חברה עם שם. הבדל שמיע ומורגש (גם בכסף)

זהו. סליחה עם הפרעתי.

אם תצטרך עזרה, אתה מוזמן לפנות בפרטי או להפנות אותי לכאן.

אלכס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

קניתי מערכת מולטימדיה לסיאט שלי אמהמה היא לא מתאימה. מה שכן היא מתלבשת בול למלא רכבים של פולקסווגן סיאט וסקודה. אז ככה... היא כוללת מערכת אנדרואיד, TV,GPS אינטרנט בחיבור לסמרטפון, שליטה מההגה, כניסה למצלמה אחורית וקדמית, שלט רחוק , כניסה לכרטיסי זיכרון וכמובן

USB

. יש בא כל מה שחלמתם ומכל מה שאין בפיוניר קנווד אלפיין ושאר היצרנים היקרים. 'ברה אתם מוזמנים להתפנק.

ועוד משהו... הצג שלה הוא טאבלט נשלף

מוכר אותה מחוסר התאמה

אין דברים כאלה בארץ והעלות שלה מצחיקה לעומת התמורה המטורפת שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני מעוניין במערכת מולטימדיה של פיוניר דגם : avh-x8550bt עלות המכשיר 3950

מסך 7 אינצ האם זה יתאים לפולו tsi שנת 2011 שברשותי ? ודה על העזרה

מצורף לינק למוצר :http://www.pioneerisrael.co.il/index.php?dir=site&page=products_items&op=view&cs=206

והאם זה שווה ?

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

הי..

יש לי פולו tsi וקניתי אותו ביד 2 עם מולטמדיה 

לא יודע אם מקורית או לא אבל יש שם במדיה סימן של בלוטוס ואין לי מושג איך מפעילים אותו או מתחברים אליו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...