Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה פולו 1.2 TSI

mvladi
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום היקרים,

הזמנתי פולו 1.2 TSI בצבע לבן היום ואני מעוניין להחליף את המערכת RCD 210 למערכת טובה יותר שתחסה לי את החור המעצבן!

התקציב הוא 3000 ש"ח

אני רוצה מערכת לשמיעת מוזיקה +בלוטוס , גי פי אס ודי וי די אני לא צריך כמו גם מצלמת רוורס,רק בלוטוס.

אופציה א : הציעו לי בחברה להחליף למערכת כמו של הפאסט RCD 510 + התקנת דיבורית בלוטוס (הבנתי שזה לא מהרמקולים של הרכב אלא חיצוני) במחיר של 2500 ש"ח

אופציה ב : לקנות מערכת מבחוץ שיהיה בה רק מוזיקה ובלוטוס

יש למישהו המלצות מה לעשות?

אני הולך לכיון של האופציה הראשונה ואני ינסה שיתן לי בלוטוס שמתחבר לרמקולים שברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

1) RCD510 היא מערכת "מודולרית", כלומר בתור התחלה יש לה קורא כרטיסי SD ו... זהו.

אפשר להוסיף דיבורית (מקורית שעולה קרוב לאלף שח), כניסות USB/IPOD, ניווט.. מה לא. אבל אחת כזאת עם כל התוספות המקוריות תעלה מעל 10K, וחבל.

2) אפשר להתקין דאבל דין ממותג (pioneer/kenwood/וכו'), בעזרת מתאמי צמה/פלסטיקה זה אפילו ייראה לא גרוע. דגמי בסיס של pioneer עם BT מתחילים בקצת פחות מ2000שח. אחרי מתאמים/התקנה אתה תגיע לכ2700שח.

3) יש מכשירים סיניים שנקראים "תואמי מקור", כלומר הם מתחברים לצמה המקורית בלי צורך במתאם, מציגים נתוני CAN-BUS כמו מצב מערכת בקרת האקלים, חיישני רוורס (אם מקוריים), טמפרטורות וכו', יש בהם הכל-כולל-הכל ומוכרים אותם בכ4000שח.

לבד תוכל לייבא מערכת כזאת בפחות מ1300שח לפני מסים (שאם יתמזל מזלך, לא תשלם), את ההתקנה אפשר בכיף לעשות לבד, בלי צורך לשלם למתקין.

כמובן האיכות של המערכות האלה יותר נמוכה מpioneer ודומיהן, אבל מדובר בחיסכון משמעותי בכסף ביחד עם שפע של פונקציות שבדגמים הזולים של המותגים פשוט אין.

לשיקולך.

בהצלחה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אתר שמציע את המערכת תואם מקור של VW במחיר 3290 , השאלה שלי אם זה אכן מחיר זול ?

זה האתר :

http://www.balila.co.il/Product/4402/%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%94-%D7%AA%D7%95%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%9C-VW

האתר אמין מהבחינה שאפשר לרכוש שם ? תודה לעוזרים

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

זול זה לא. בכלל לא. כמו שאמרתי - אם תייבא מערכת מהסוג הזה לבד אתה תגרד 2000שח מלמטה כולל מכס/מע"מ.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

זול זה לא. בכלל לא. כמו שאמרתי - אם תייבא מערכת מהסוג הזה לבד אתה תגרד 2000שח מלמטה כולל מכס/מע"מ.

צודק המחיר לא זול בכלל העיקר האתר מתגאה בזה שהוא מוכר בזול את המכשיר , ולגבי יבוא של המערכת מולטימדיה הספציפית הזאת ,אני לא רוצה לקחת סיכונים בהזמנה מהאינטרנט מחו״ל ,וגם אין לי אף אחד בחו״ל, וגם אני לא בטוח שייקחו לי כמו שאתה אומר , יכולים לקחת לי אפילו יותר עם המכס / מע״מ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להתקין דאבל דין של פיונר קנווד וכו״, עלות של דאבל דין של פיונר כולל bt ומתאם פלסטיק יעלה בערך סביב ה 3000 ש״ח

תודה רבה על ההמלצה , אבל המחיר ייקר לי , תוכל להמליץ לי על מערכת מולטימדיה לפולו tsi במחיר עד 1000 שקלים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לקחת סיכונים בהזמנה מהאינטרנט מחו״ל ,וגם אין לי אף אחד בחו״ל, וגם אני לא בטוח שייקחו לי כמו שאתה אומר , יכולים לקחת לי אפילו יותר עם המכס / מע״מ .

זה לא שנות ה80, אין לך שום סיכון כשאתה מזמין מחנות עם פידבק גבוהה והיסטוריה ארוכה בeBay. מעבר לזה רשויות המסים לא יכולות לקחת לך יותר מהנקוב בחוק (כמדומני 38%) מהמחיר ששילמת + משלוח, ככה שאיך שלא תסובב את זה, מוצר שעולה 1400 פלוס מסים יוצא 1932שח.

אבל זה כבר שיקול שלך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שנות ה80, אין לך שום סיכון כשאתה מזמין מחנות עם פידבק גבוהה והיסטוריה ארוכה בeBay. מעבר לזה רשויות המסים לא יכולות לקחת לך יותר מהנקוב בחוק (כמדומני 38%) מהמחיר ששילמת + משלוח, ככה שאיך שלא תסובב את זה, מוצר שעולה 1400 פלוס מסים יוצא 1932שח.

אבל זה כבר שיקול שלך :)

תודה רבה, אבל יש סיכון שהמערכת מולטימדיה לא תעבוד לי ותיהיה תקולה, ולגביי אחריות יש אחריות על המוצר או שאין? ומקבלים גם כבל לאייפון ואייפוד ? זה יעבוד לי בטוח על הפולקסוואגן פולו TSI 1.2 שנה 2011 ? אף פעם לא הזמנתי מאיביי , אז אין לי מושג ואני חושש . זה האתר שפירסמת http://www.ebay.com/itm/7-Car-GPS-Navigation-Radio-Stereo-DVD-Player-VW-Jetta-Polo-Golf-T5-CD-BT-iPod-/181182935826?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item2a2f583312

בטוח שזה אמין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...