Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשאמא מאשרת, הכל מותר

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר מורה נהיגה שנותן לבן שלו שעולה ל-ט' לנהוג למרחק של 10 ק"מ עד למשרדו של לימודי הנהיגה. למה זה נראה כל כך אמין? כי הבן שלו דיי מלא (טוב נו שמן) כמו כל המשפחה שלהם והוא נראה כמו ילד ב-יא' שלומד נהיגה.

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואיך הולכת הפרוצדורה הזאת??

זוהי דרך ארוכה ומייגעת הכוללת, הגשת בקשה עם אישורים נלווים(תעודת יושר, שנות לימוד ועוד), מעבר מבחן פסיכוטכני ב"הדסה" ועוד...

פרטים נוספים במשרד הרישוי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הולכת הפרוצדורה הזאת??

זוהי דרך ארוכה ומייגעת הכוללת, הגשת בקשה עם אישורים נלווים(תעודת יושר, שנות לימוד ועוד), מעבר מבחן פסיכוטכני ב"הדסה" ועוד...

פרטים נוספים במשרד הרישוי.

עמית

ככה שזה "אפשרי" בתיאוריה בלבד בגלל שמעשית הבירוקרטיה תעייף אותך...

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעות בדיון הזה נוטות לכאן ולכאן.

אבל עם זאת, שאני שומע סיפורים של אבא שלי, שסיפר לי שכבר בגיל 15 הוא היה "לוקח ללא אישור" (בלשון המעטה) את האסקורט או הקורטינה של אח שלו עד שעות הבוקר המוקדמות ויוצא לנהוג, קשה שלא לקנא קצת.

אבא שלי נהג מאוד זהיר היום, וגם אחרי שאני אוציא רישיון, וגם אחרי שאני אחזיק 20 שנה רישיון, אני לא אשתווה לו ברמת הנהיגה שלו וחוכמת ה"כביש" שלו.

יש לי חבר ברמת הגולן שבבעלות המשפחה שלו יש שדה פתוח של כמה דונמים טובים. ואבא שלו אישר לו לנהוג בטיוטה היילקס שלהם והזהיר אותו שהאישור הזה תקף רק לשטח השדה.

אני לא יודע עד כמה טוב הוא נוהג, אבל אני בטוח שהוא צבר הרבה יותר ניסיון ממני בנהיגה.

וניסיון לפעמים עושה את ההבדל הקטן שבין חיים למוות.

תחשבו על זה שמרבית התאונות שבהן מעורבים צעירים נגרמות כתוצאה מהנהיגה לא זהירה וחסרת ניסיון.

"למה?" אתם שואלים? בחור צעיר שעבר טסט ראשון חושב שהוא "כלי", הוא לוקח את ה-1600 שמאיצה טוב, וחושב שהוא מספיק מנוסה כדי לחזור בשלום.

הדחף לנהיגה (בגיל צעיר) יותר חזק מהשכל החכם בסיטואציה הזו, כי הוא פשוט חיכה לרישיון הזה כ"כ הרבה זמן ועכשיו שיש את הרכב רוצים רק לנהוג, ששוכחים מי ומה מימין ומשמאל.

גם אני בכל יום שישי (שעדיין) אין לי רישיון מתפחלצות לי העיניים עד מוצאי שבת, זה מן דחף כזה של: "רק לנהוג. רק לשרוף דלק". כי כ"כ משעמם ונראה כי רק נהיגה תוביל לשלום עולמי.

מה שכן, בחיים לא עלה על דעתי לקחת את האוטו בלי רשות (במיוחד שעוד אין לי רישיון) - אם ישללו לאבא או אמא שלי את הרישיון, לא יהיה פרנסה. וגם לא נראה לי שאני אוכל לחיות עם עצמי אחרי זה.

יכול להיות שסטיתי מן הנושא המקורי, אבל דבר מוביל לדבר.

בסה"כ, אני לא חושב שיש איזשהי מניעה שאבא\אמא ילמדו את הילדים שלהם לימוד בסיסי-תיאורטי בנהיגה (הכוונה היא לשבת באוטו, ללמד איפה נמצאת כל דוושה, איך מחליפים הילוך, איך מסתכלים נכון במראות, ואיך להשתמש נכונה במתגים רלוונטים). אין לדבר בכלל על נסיעה כי אני חושב (בכל אופן) שצריך לקחת בחשבון את ההשלכות של הדבר במקרה של תאונה חס וחלילה, במקרה שפתאום תפתיע אותך ניידת ותבקש רישיונות או שתקלע למצב שלא תוכל לצאת ממנו כי אתה לא מנוסה מספיק.

מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...