Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשאמא מאשרת, הכל מותר

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזוי ביותר :shock:

ד"א מה יכולים לעשות לאותו נער? (לאמא שלו, עוד אפשר לשלול את הרישיון, אבל מה ישעו לו?)

פליקס.

סביר להניח שהוא יקבל שלילה שתיכנס לתוקף רק כאשר הוא יוציא את רשיון הנהיגה שלו,הרבה חברים (מטומטמים) שלי קיבלו את זה על הראש :roll:

אין דבר כזה "שלילה שתכנס לתוקפה מרגע הוצאת הרשיון" מה אתה עושה צחוק ? הוא ילך יעשה רשיון יקחו לו אותו ל3 שנים ואז הוא יעשה עוד פעם רשיון ? אז מה הטעם לתת לאדם כזה לנהוג מהתחלה...אפילו אם מדובר ב"ל"

קיצר...הוא יקבל שלילה שתכנס לתוקפה מרגע גזר הדין !

נגיד אם החוק מאפשר מקסימום 4 שנות שלילה...אז השופט בטח יתן לו 4...מה שאומר שבגיל 18 מן הסתם הוא יהיה רשאי להוציא רשיון נהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואם אבא שלך עבריין תנועה, מה אתה חושב שהוא ילמד אותך?

מכיר את המשפט, "התפוח לא נופל רחוק מהעץ"?

עכשיו תחשוב. :?

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אבא שלך עבריין תנועה, מה אתה חושב שהוא ילמד אותך?

מכיר את המשפט, "התפוח לא נופל רחוק מהעץ"?

עכשיו תחשוב. :?

אני מכיר לפחות מדינה נאורה אחת שזה עובד בה בצורה זו

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הביג דיל??

לפי דעתי ככה צריך להיות , שהורה ילמד את בנו נהיגה. (וזו שיטה טובה , מנסיון...)

תזכיר לי להיות במקום אחר כאשר תתן לבן שלך לנהוג ללא היתר.

אספר לכם סיפור. בעבר הייתה לי תאונת דרכים. ליתר דיוק כשהייתי בן 14. הסיפור הוא כזה. הרכבתי את חברי על אופניי. כאשר התקרבתי לצומת מסויים, יצא רכב מאחד הסמטאות ופגע בי. התוצאה הייתה רגל מרוסקת אשר הייתה בגבס כ-8 חודשים. לידי בבית חולים שכב אדם שכל הגוף שלו מרוסק ובוכה מכאב (צריך לראות את זה כדי להאמין). כאשר משפחתו באה לבקרו הצלחנו להשיג מידע לגבי מה שקרה לו. מה שקרה לו, הוא, שאישה נהגה ללא היתר נהיגה בזכות בעלה בחניון ופגעה בו.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורה הוא אדיוט ובעצמו לא יודע לנהוג , או עבריין תנועה , אז זה יהיה מסוכן.

אבל ברגע שהורה יודע לנהוג , לפי דעתי הגישה צריכה להיות שהורה ילמד את בנו.

אספר לכם סיפור. בעבר הייתה לי תאונת דרכים. ליתר דיוק כשהייתי בן 14. הסיפור הוא כזה. הרכבתי את חברי על אופניי. כאשר התקרבתי לצומת מסויים, יצא רכב מאחד הסמטאות ופגע בי. התוצאה הייתה רגל מרוסקת אשר הייתה בגבס כ-8 חודשים. לידי בבית חולים שכב אדם שכל הגוף שלו מרוסק ובוכה מכאב (צריך לראות את זה כדי להאמין). כאשר משפחתו באה לבקרו הצלחנו להשיג מידע לגבי מה שקרה לו. מה שקרה לו, הוא, שאישה נהגה ללא היתר נהיגה בזכות בעלה בחניון ופגעה בו.

שמוליק

המקרה שלך באמת עצוב אבל לפי דעתי לימוד הורים את בניהם , בסה"כ יביא לירידה במספר התאונות , לנסיעה יותר רגועה של נהגים חדשים ולמידה טובה יותר של נהיגה. (רק בגלל ששיעורי נהיגה הם עסק יקר אז מרביתנו מסתפקים בלמידה שטחית ולא מספקת , ויוצאים לכביש עם רשיון ובלי הרבה נסיון וידע של מה לעשות במקרים חריגים , שבהם , לא מתנסים בשיעורי נהיגה "קונבנציונליים" עם מורה נהיגה , אבל ניתן להתנסות עם אבא \ אמא שיודעים לנהוג ובאמת דואגים לבטחון בנם ולכן ילמדו אותו נהיגה מנסיונם ובזמנם הפנוי , ככה שייצא שהילד יקבל רשיון לנהוג לבד כשהוא הרבה יותר מנוסה).

ושוב , אני חוזר , כל מה שאני אומר זה מנסיון. אני חושב שאני נהגתי טוב בתור נהג חדש הודות לאבי ולא למורה שלימד אותי (עם כל הכבוד...)

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמו של הילד הזה הוא אנדריי והוא חבר טוב שלי בשכבה שלי

************הודעתך נערכה ***************

אם אתה לא מסוגל להתבטא בפורום בשפה שראוייה לקצת יותר מאשר ביוב תודיע לי בבקשה ואדאג להוציא אותך לחופשה מהפורום :evil:

שמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לעונש שהילד והאמא אמורים לקבל.

אחד החברים שלי הייתה תקופה שהוא היה לוקח את הרכב של אמא שלו ונוסע איתו ברכבישוהם ומתפרע איתו הרבה.

הרבה ניסינו לגרום לו להפסיק אך.. כלום, באחד מהימים לקחנו אותו איתנו, ותפסנו איזה שוטר תנועה, שאלנו אותו מהם הכנסות/עונשים או כל דבר שהוא עלול לקבל אם שוטר תופס אותו ( הוא היה ליידנו) .. ואותו שוטר אמר לנו ש :

1) הילד מקבל שלילה עד גיל 21.

2) כנס שיכול להגיע בין ה-30- 50 אלף ש"ח.

3) אחד מן ההורים יכנס למאסר של כמה חודשים ושלילה.

את האמת זה נראה לי יותר כהפחדה שהוא אמר את זה..

אך אולי יש פה איזה שהו אמת בדבריו ?, את האמת הכנס נראה לי מופרז, אך הסעיף ה1 והשלישי נראה לי יותר הגיוני .. (גם המאסר נדמה לי קצת יותר מדי).

יש מישהו שיכול לאמת ? .

לפני כחודש ילד מהשכבה שלי, ששבוע לפני נגמר לו המלווה, לקח שני ילדים מהשכבה שלי, ואיזור החטיבה באיזור, לחנייה, שזה איזור שומם ושקט בלילות (שוהם) ונתן לשניהם לנהוג ללא רישיון, אחד נכשל טסט והשני בן 15 ו-8 חודשים.

לפתע ניידת הפתיעה אותם, למעשה זאת הייתה ניידת של משטרת סמים, היא חשבה שהם מעשנים סמים היא שאלה אותם אם יש, הם ענו לא, אך השוטר הבחין בכך ששלושתם נלחצים מאוד.. ביקש רישיןו של הנהג (שבעצם זה שנהג באותו רגע, הוא זה שבן 15 ו-8 חודשים) וזה שהיה לו רישיון, שזה הרכב שלו, ישב לידו, הוא נתן רישיון שלו.

שהשוטר הבחין שאין לו רישיון, הזמין משטרת תנועה, והם עצרו אותם, לדעתי הילד שהיה לו רישיון, היה אמור לקבל שלילה במקום ועוד..

אך הוא לא קיבל שום שלילה, ויש לו ולשני הנערים האחרים בספטמבר משפט זה הכל אך כניראה במשפט הוא יחטוף שלילה או משהו ..

הנה 2 דוגמאות לטיפשות של נערי הארץ.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אני לא מסכים איתכם..

אם זה במקום שלא יכול לקרות כלום אז למה לא שהילד יהנה קצת !

ושוב אני מדגיש !!!! רק אם זה במקום שבאמת לא יכול לקרות כלום 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה במקום שלא יכול לקרות כלום אז למה לא שהילד יהנה קצת !

תקשיב ילד.

"במקום שבו לא יקרה כלום" נתון להרבה פרשנויות.

כדי שלא כל חסר אחריות יפרש את זה כמו שהוא חושב שנדמה לו שאולי הוא מבין - בא החוק.

אסור לנהוג ללא רשיון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאאאאאק איזה כבדים אתם!!! אני כבר נהגתי עשרות פעמים על האיסוזו של אבא שלי במין מעקף קצרצר בדרך לחנייה. ולא קרה כלום. גם על טרקטור, טקטורון מלגזה וכל מיני שטויות אני נוהג אומנם לא בכביש ציבורי אבל עדיין לא רע להתאמן לפני הטסט. ואני בן 15.

חתימה עד שלוש שורות בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורה הוא אדיוט ובעצמו לא יודע לנהוג , או עבריין תנועה , אז זה יהיה מסוכן.

אבל ברגע שהורה יודע לנהוג , לפי דעתי הגישה צריכה להיות שהורה ילמד את בנו.

שמוליק

המקרה שלך באמת עצוב אבל לפי דעתי לימוד הורים את בניהם , בסה"כ יביא לירידה במספר התאונות , לנסיעה יותר רגועה של נהגים חדשים ולמידה טובה יותר של נהיגה.quote]

כן שילמד את הבן שלו שיהיה לו רישיון לא לפני :evil:

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולם אני לא נהגתי לפני שהיה לי רשיון, אך אני משאר שכאשר אני אביא ילד לעולם, בהגיעו לגיל 16.5 ככה, אני התחיל ללמדו נהיגה לבד, וכשאני אומר זאת אני מתכוון במידה והמכונית ידנית להעביר הילוכים, קצת חוקים פה ושם בכדי שהוא יבוא עם קצת יותר בטחון גם לשיעורי הנהיגה, אולם אני לא אתן לא לנסוע במקומות ציבוריים הומי איש או רכוש...

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עוקץ אתכם בישבן?

על איזו ערמת קוצים אתם דורכים?

אני כבן למורה נהיגה לשעבר לא העלתי בדעתי לנהוג ברכב בטרם מלאו לי 16.5 שנים(כמובן עם טופס בד' עיניים ורופא, יעייני הטופס הירוק של היום, אוףףף כמה שנים עברו מאז), למרות שבקלות יכולנו לפתוח "ל" ולצאת "לשיעור נהיגה" וכי מי יחשוד ברכב "ל", הגם שנראיתי גדול לגילי.

לידיעתכם המצב החוקי בארץ כן מאפשר לאדם שאינו מורה-נהיגה לתת שיעורי נהיגה, מצב זה נקרא "הדרכה", קיים תהליך פרוצדורלי שעל ה"מדריך" לעבור+שדרוג מכוניתו לצרכי הלימוד, קיים אף תמרור דומה ל"ל" הכחול בצורת משולש.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...