Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב יורד במחירון אבל הביטוח נשאר אותו דבר

שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

כבר 3 שנים אני מבוטח בביטוח מקיף+חובה בחברה מסוימת. (1800 חובה 1950 מקיף)

שמתי לב שכבר ערך הרכב אולי ירד כמעט בחצי אבל הפרמיה נשארה אותו דבר!!!

גם בבדיקה בחברות ביטוח אחרות המצב דומה!

איך זה יתכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום רב.

איך זה יתכן?

אני לא בטוח אבל ,יכול להיות שזה קשור בסוג הרכב שלך אם הוא גניב יותר מסוגי רכב אחרים ,וגם אזור המגורים יכול להשפיע על גובה הפרמיה ,

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גנב מטומטם יגנוב רנו סניק?

זה רכב גניב?

הערך שלו רק יורד בקצב מסחרר.

הלוואי שיגנוב לי אותו רק אני מקווה בשבילו שבדרך הוא יחליף שסתומי שמן לגיר:biggrin2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1950 ש"ח הוא סכום מאוד קרוב למה שקוראים בעגה הביטוחית "פרמיית מינימום" לכן אין לפרמייה לאן לרדת.

מעבר לכך רוב הסיכון של חברת הביטוח הינו בגין נזק תאונתי - ולא שמעתי שרנו הורידו את מחירי החלפים במקביל לירידת ערך הרכב.

סתם כדי שתבין הפרמיה האחרונה ששלמתי עבור הגרנד סניק 2007 שהיתה לי היתה בגובה 2100 ש"ח למקיף כששווי הרכב היה כ-90000 ש"ח

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני יגיד שאני משלם 5500 שקל לביטוח מקיף + חובה על סיאט איביזה 2002 שכבר 10 שנים על הכביש האוטו בן 10 ! ואני משלם עליו ביטוח כאילו זה רכב חדש

פשוט לעשות סקר שוק לפני חידוש הפוליסה ולהתמקח על המחיר גם כנגד הסוכנים שלך גם הם מנסים לגרד עוד כמה שטרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני יגיד שאני משלם 5500 שקל לביטוח מקיף + חובה על סיאט איביזה 2002 שכבר 10 שנים על הכביש האוטו בן 10 ! ואני משלם עליו ביטוח כאילו זה רכב חדש

פשוט לעשות סקר שוק לפני חידוש הפוליסה ולהתמקח על המחיר גם כנגד הסוכנים שלך גם הם מנסים לגרד עוד כמה שטרות

אז שאלה:

היכן כאן שיקול הדעת שלכם ?

אני מעוניין אחת ולתמיד להבין זאת .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תטעה ידידי אני עשיתי סקר שוק ואני ביררתי וזה המחיר ! חברות הביטוח פשוט אונסות את מי שנהג צעיר , עוד שנה אני כבר לא יהיה ואז יש ירידה במחיר

מה שכן צריך כל שנה לפני חידוש פוליסה לעשות את הסקר שוק לקבל הצעות מחיר ומשם להתקדם , לא להישאר מקובעים ולקוחות קבועים של חברת הביטוח אלה לברר ולבדוק להיות עירניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

איך זה יתכן?

אפשר לשאול מעבר לכך ,הרי התנועה הצטופפה מאוד המהירויות ירדו מאוד בשעות העומס כשהרוב בדמן שימוש מעשי ברכב ,לאחר מכן הא מעמיד את הרכב ואחה"צ חוזר להשתמש בו שוב בחזרה לביתו ,מדובר על הרוב המוחץ ,כשמיעוט ממשיך להשתמש גם ברכב בין לבין שעות היממה .

כעת ברור שכמות הפוליסות חוצה כבר מליוני כלי רכב ,מחירן גבוה מאוד ,נוספו להן 95 שקל ככיסוי לקטנועים המופסדים ,התנעה הצטופפה מאוד והפכה איטית ,מה שמקטין בברור את כמות הפגישות הקטלניות או אלו שמזיקים ברכוש לחברות הביטוח.

נשאל השאלה מדוע לא מוזלות הפוליסות בחדות כלפי מטה ,הרי ברור לכולנו שטווח הרווחים בשל הסיבות שמניתי ולא את כולן ,צמח ביותר מעשרות אחוזים ,כל זה מתגמד ליד הדרישה המוצדקת להוריד מחיר פוליסת מקיף לרכב שמחירו בריצפה .

כדאי לחשוב על העיוות המצטבר הזה שכביכול לא מעורר שאלות ,אבל חי בועט וצומח בשטח מבלי שהציבור שם ליבו לכך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענף ביטוח הרכב נמצא בתחרות עזה בין החברות , כך שמחירי הביטוח לא מופרזים.

וחברות הביטוח נמצאות כדי להרוויח כסף .

והיום כל דפיקה במהירות אפסית = נזק באלפי ש"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

פעם שהטמבון היה עשוי מברזל והפח היה עבה בהרבה מהיום אז לא היו כל כך הרבה נזקים במהירות של אפס

לא יודע לומר לך על ביטוח מקיף אבל בביטוח חובה בוודאות כן.

קרא כאן

http://car.mof.gov.il/hevraParameters.aspx

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהרכב זול יותר (ע"פ המחירון) הסיכוי שלו להגיע לטוטל לוס גבוה יותר. במקרים כאלו, חברת הביטוח לא משלמת על תיקון הרכב אלא משלמת למבוטח את מחיר המחירון (אחרי הפחתות).

יוצא שאם רכב שעולה 20K ש"ח ניזוק ב 5K ש"ח חברת הביטוח תתקן ותישא בעלות של 5K ש"ח. רכב שעולה 8K ש"ח וניזוק ב5K ש"ח - חברת הביטוח תשלם לבעליו 8K ש"ח ותוריד את הרכב מהכביש. יוצא שבדיעבד לחברת הביטוח יותר "זול" לבטח את הרכב היקר יותר.

אגב עלות חלקי החילוף אינה תלויה בשווי המחירון של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהרכב זול יותר (ע"פ המחירון) הסיכוי שלו להגיע לטוטל לוס גבוה יותר. במקרים כאלו, חברת הביטוח לא משלמת על תיקון הרכב אלא משלמת למבוטח את מחיר המחירון (אחרי הפחתות).

יוצא שאם רכב שעולה 20K ש"ח ניזוק ב 5K ש"ח חברת הביטוח תתקן ותישא בעלות של 5K ש"ח. רכב שעולה 8K ש"ח וניזוק ב5K ש"ח - חברת הביטוח תשלם לבעליו 8K ש"ח ותוריד את הרכב מהכביש. יוצא שבדיעבד לחברת הביטוח יותר "זול" לבטח את הרכב היקר יותר.

אגב עלות חלקי החילוף אינה תלויה בשווי המחירון של הרכב

לא רק שיותר זול לבטח רכב יקר ,אלא גם הרווח הוא הרבה יותר גבוה .

קודם כל הרוב הם חדישים על הכביש .

לגבי רכב ששווה 8K ,כמה כבר יש כאלו ? כמה מהם מגיעים לטוטל ? הפ פסיק באוקיינוס הרווח של החברות .

החברות מרוויחות הון עתק מהסיבה שתנועה הפכה איטית ומסורבלת .

למזלנו המצב כזה ואולי טוב שכך ,תארו לכם שהכל היה פנוי ,כפי שאתם מכירים את העם היושב בציון ,החבר'ה היו טסים אם הכבישים היו פנויים ,תנו להם קטע אחד עירוני ארוך ופנוי ,מהר מאוד תבינו עם מי יש לנו עסק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...