Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה לפעמים שווה להיות אדיב ומנומס, גם אם הצדק עמך, או מעשה בכסא ואופיס דיפו

Oshri
שימו לב! השרשור הזה בן 4586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מסכים בגדול עם פותח השרשור, ושמח לראות שיש עוד מקרים בהם אדיבות משתלמת.

עם זאת, נסו פעם להתנהג באדיבות בחנות של כלי עבודה בנתניה למשל... זאת פשוט חווייה אנתרופולוגית.

הדלפקים במקומות האלה נראים כמו הטנדרים שעוצרים ברמזורים בדרום ת"א ומחכים שהשב"חים יקפצו עליהם.

מי שלא רץ מספיק מהר, קופץ מספיק גבוה או צועק מספיק חזק, נשאר לחכות ולחכות ולחכות לתור שלו, וכל פעם

בא לשם איזה ערס אחר, מתפרץ לכיוון הדלפק וצועק על בעל הבית שיביא לו את מה שהוא צריך. במקומות כאלה

אדיבות פשוט לא עובדת, הדרך היחידה לקבל שירות מבלי להתנהג כמו בהמה היא לגדל שדיים. או לקנות תמ"ק.

לסיכום - אדיבות היא תמיד ברירת מחדל טובה, אך רצוי להתאים את ההתנהגות למקום ולקהל היעד, בדיוק כפי

שאנחנו מתאימים את מהירות וסגנון הנהיגה לתנאי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסנו, תעבור סניף / בנק.

אין שום סיבה להמתין היום בשום בנק שעה.

רק אם אתה עובד שם, אז יש לך סיבה טובה להיות שם שעה, ואף יותר מכך.

הסניף נמצא במרחק מספר דקות מהיכן שאני גר. הסניף הבא אחריו, כבר במרחק של רבע שעה עם מכונית.

האמת שהסניף שלי הוא בכלל מבזה. לפי דעתי, הוא עושה בושות לבנק עצמו :), אבל בשביל פעם בשנה או חצי שנה מינימום, חבל להוציא עצבים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עדיף לנסות להיות אדיב,

אבל אם היו מתקנים לי את הכיסא ואח"כ רודפים אחרי לרכב לבקש תשלום הייתי אומר להם שקודם כל זו בעיה שלהם שהם תיקנו מבלי לבדוק.

שנית- שיבדקו למה אופיס דיפו שלחו אותי אליהם ומכרו לי ציוד בטענה שזה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, אתה יכול להתנגח איתם ועם אופיס דיפו, ואחרי טרטורים

טלפונים וריצות, היו מתקנים לך את הכסא.

אבל אם תדבר בנימוס, תהיה הגיוני, ואדיב, לא תזדקק לכל זה ברוב המקרים.

יש מצבים ומקומות שזה לא עובד, אבל לרוב זה יתן לך את התוצאה המיוחלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת, נסו פעם להתנהג באדיבות בחנות של כלי עבודה בנתניה למשל... זאת פשוט חווייה אנתרופולוגית.

הדלפקים במקומות האלה נראים כמו הטנדרים שעוצרים ברמזורים בדרום ת"א ומחכים שהשב"חים יקפצו עליהם..

דריש, מכיר היטב את התופעה עליה אתה מדבר, יש חנות באיזור התעשיה חדרה (לא פחות גרוע מנתניה) שם אני רוכש קבוע ח"ח לרכבים שלי, במקרה ומישהוא מתפרץ לי לרכישה (וזה קורה הרבה) אני מתעלם ממנו לחלוטין ופשוט שואל את המוכר אם הוא "יכול קודם בבקשה לסיים את ההזמנה שלי" מעולם לא קרה שמוכר התעלם ממני ועבר ללקוח אחר.

בכל מקרה, מסכים לחלוטין עם פותח השרשור.

אושרי, אצלך המקרה הוא חד פעמי אז אין ממש דרך או כורח להעניק משהוא לבעל העסק על הרצון הטוב ועל הטיפול ללא תשלום, אצלי בעסק בגלל ריבוי החיות המחשב נסתם כל הזמן מאבק/ נוצות ושאר מרעין בישין אז פעם בחודש אני מפרק את המחשב וניגש לטכנאי מחשבים בסביבה, פותח לו את דופן המחשב והוא עם פן תעשייתי שכזה מנקה את המחשב יסודי, הבעיה היא שהוא באופן קבוע מסרב לקחת כסף על "2 דקות עבודה בלי שום חלפים ובלי כלום" אז פיתחתי לי הרגל מגונה להגיע אליו קבוע עם 2 מנות שווארמה וקולה, הוא מנקה 2 דקות את המחשב, אח"כ יושבים ואוכלים וכולם מבסוטים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוצות במחשב... הרגת אותי. LOL!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, צודק, אין דרך ישירה לפצות, אבל מספיקה העובדה שפעם הבאה שאני או מישהו שאני מכיר יצטרך ריהוט משרדי,

אני לא אהסס להמליץ לו על וקסמן, ולו רק בגלל היחס שקיבלתי ממנהל המקום.

זה רווח שאי אפשר לכמת בכסף, ואני בטוח שאם זו גישתו, יש להם הרבה לקוחות חוזרים ומרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...