Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

תתחדש!

בהנחה ואינך משתמש בבהירות אוטומטית, האם המכשיר נוטה לשנות את הבהירות/גוון המסך על דעת עצמו למרות ששינית להגדרה ידנית? זו היתה מחלה של ה P20 Pro (ולמיטב הבנתי גם של מכשירי וואווי נוספים) וזה פשוט דיל ברייקר מבחינתי. מכרתי את המכשיר תוך זמן קצר מהרכישה רק בגלל הטמטום הזה.

Sent from my Tricorder

אני תמיד על בהירות אוטומטית.

הכי אני שונא כשאני במקום חשוך, מוריד בהירות, ואז יוצא לשמש וצריך להתחיל לחפש צל כדי לראות איך להרים את הבהירות חזרה.

אבל כן, הבנתי שגם פה יש תמיד התערבות אוטומטית (ההקשר היה שהפיצ'ר הזה לא אפשר לעשות לו בדיקת סוללה כי אי אפשר יהיה לאזן את המשתנים בין הטלפונים השונים כי הוא עושה מה בזין שלו)

לא יודע אם הוא משנה גם צבעים/קונטרסט וכו, אבל זה לא מפריע לי אם כן.

אחד הדברים שאני הכי אוהב זה שבשמש ישירה המסך מתאים את עצמו (חוויתי את זה בינתיים רק בטלפון הקודם, בעיקר במקלדת שמשנה צבעים וזה היה מדהים)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש ניסיון עם A50 של סמסונג?

המפרט נשמע לא רע בכלל יחסית למחיר.

כן, רכשתי לפני שבוע לבן שלי. אני איש של אייפונים, אבל התרשמתי מאוד. שוב, יחס מפרט מחיר מצויין בעיניי. מסך מרשים, זמן סוללה מצויין, קורא טביעת אצבע בחזית, מוטמע במסך, כניסת אזניות וחריץ הרחבה.

שילמתי 313$ בנתב״ג. אחלה מוצר לדעתי. יבואן רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בול כמו ה-a7 2018 של סמסונג, עם שדרוגים קטנים ומתבקשים.

בסך הכול סדרת ה-a מהווה מתחרה מאוד רציני בקטגוריית הביניים,

עם זמני סוללה מרשימים שלא הכרנו בעבר באנדרויד.

רק תנמיך ציפיות לגבי המצלמה - היא בסדר, אבל לא ברמה של הסדרות הגבוהות (יענו, מכשירים בעלי מחיר כפול).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול תלוי תקציב שלא ציינת כמובן,

אבל אני יכול להגיד לך שאמנם אני לא צלם גדול אבל עברו אצלי הרבה טלפונים, והטלפון שהכי הרשים אותי מבחינת יכולות צילום, זה השיאומי רדמי נוט 7 עם מצלמה של גוגל פיקסל. במידה ותרצה תמונות יש לי השוואה מול גלקסי אס10 חדש של חברה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא יקר מדי?

אני שבוע עם הוואווי P30 PRO וכל הזמן נדהם מחדש. זה הטלפון למי שמחפש מצלמה.

יש לו את האח הקטן והזול יותר, P30. ממה שהבנתי גם המצלמה שלו מעולה.

הוא עולה 2800 שקל בזאפ, אבל לדעתי עוד נמשך המבצע שמקבלים את השעון החכם מתנה. מכרתי אותו ב550 שקל תוך יומיים, אז זה מביא אותך לעלות מכשיר של 2250 שקל שזה כבר לא המון.

נכון שבאותו מחיר יש כבר את הגלקסי S10E שיש לו מצלמה טובה (אבל לא באותה רמה).

וסביב 1800 יש את הS9 שיש לו אחלה מצלמה.

לבת הזוג שלי יש את הMI 9, שיש לו מצלמה טובה, אבל אני מניח שבREDMI הם שמו משהו פחות מתקדם ואז אני לא בטוח עד כמה היא תהיה טובה לצרכים שלך.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני יכול להגיד לך שאמנם אני לא צלם גדול אבל עברו אצלי הרבה טלפונים, והטלפון שהכי הרשים אותי מבחינת יכולות צילום, זה השיאומי רדמי נוט 7 עם מצלמה של גוגל פיקסל. במידה ותרצה תמונות יש לי השוואה מול גלקסי אס10 חדש של חברה שלי.

אשמח לראות את התמונות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן את עצמי ואומר שבהתאם למחיר. ב 800 שקל שהמכשיר הזה עולה בזאפ, לא חושב שיש משהו שמביא צילום יותר טוב בטווח המחיר הזה.

וכמובן שאשלח למי שביקש ממני שיראה בעצמו. לעין הלא מקצועית שלי, ניראה שהגלקסי יותר טוב מהרדמי , אבל לא ברמה שאפילו מתקרבת להבדל של פי 4-5 במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...