Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

שונא מתנות יחיה :p

תקנה איפה שזול - כמה ההפרש בין רשמי למקביל ?

נ.ב השירות לקוחות אצל היבואן הרשמי בעת תקלה מזעזע,לא מאחל את זה גם לאויביי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו - גבוה מדי להצדקת רשמי (אלא אם כן אתה ממש צריך את המתנות? מה הסכום שלהן? כי מצד אחד אתה משלם 500 אקסטרא,מצד שני מה כבר ייתנו שאין לך..)

לדעתי קח מקביל,קנה מטען מקורי,וזהו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז אחרי כמעט 4 שנים עם Samsung Glaxy s5 neo, ששירת אותי נאמנה, היגיע הזמן להחליף מכשיר מכיוון שהמכשיר שלי כבר איטי, המסך שבור והתיקון עולה לא זול.

מחפש מכשיר בסכום של 1000 - 1500 גג, עדיפות לכמה שפחות כסף.

דרישות:

NFC- חובה! אני משתמש ברב קו וחייב NFC.

מצלמה איכותית. לסמסונג שלי יש מצלמה מעולה, צילמתי איתו תמונות מדהימות ואני מאוד אוהב לצלם.

נפח אחסון גדול

מכשיר שלא ייתקע ושיהיה חזק ועמיד עד כמה שאפשר.

ראיתי שהגלאקסי A9 נכנס לי בתקציב, מה אתם אומרים?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NFC- חובה! אני משתמש ברב קו וחייב NFC.

קורא\כותב לרב קו עם חיבור USB (למחשב) נמכר בכל תחנת רב-קו תמורת 5 ש"ח. אם אתה מוכן להסתפק בו הרי שמגבלת ה-NFC מוסרת.

חייב לומר שהניסיון שלי עם ה-NFC לא טוב, אבל יתכן שהבעיה ספציפית למכשיר או דגם מסויים (ה-נוקיה 8 של אשתי).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את עניין ה USB אבל קורה לי שלפעמים אני שוכח להטעין את הכרטיס בבית, אז הטלפון מספק לי פתרון נוח וזמין. או למשל, שפתאום אני צריך לנסוע בתח"צ לאזור שהחדשי חפשי שלי לא תקף עבורו, אז אני צריך להטעין את הכרטיס...לכן אני מעדיף לא לוותר על NFC למען הנוחות וגם כדי שלא יקרה מצב שאני אתקע בלי אפשרות לנסוע בתח"צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הa לא סדרה כ"כ טובה, לא הורגת את הסינים ולא כלום. אתה יכול לקנות שיאומי מי 8 שעולה כ 1300 שקל, שהוא מקביל ל s9 plus של סמסונג, או להוסיף עוד קצת ולקנות mi9 שהוא ממש מצויין

מצ"ב קישור למבחן לסמסונג a

https://www.wisebuy.co.il/proreview.aspx?productid=1020650

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג a70 הוא טלפון דרג בניים, שעולה יותר מידי כסף, הוא לא יכול להתחרות עם מי9, בטריה זה לא חזות הכל, לדמי נוט 7 יש בטריה 4000 מיליאמפר, ועולה 700 שקל, הוא משתמש במעבד דומה לסמסונג, זה טלפון להרבה שנים. תקנה משהו טוב. ולא מעבד 675.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרג. אפילו הטלפון הקודם (עם השם הקליט a7 2018 ) הורג. מחסל. מכסח.

זה בכלל לא קשור לקיבולת של הסוללה, מדובר פה במעבדים של סמסונג שעושים נפלאות לצריכת החשמל.

אין דבר כזה ״מעבד דומה״. או שהמעבד של סמסונג, או שהוא של קוואלקום, או שהוא של יצרן אחר.

מה שמשאיר את סדרת ה-a לעד בתחום הביניים היא המצלמה/מצלמות. יש יותר טובות אצל סיניים למיניהם.

לגבי הדרישה ל-nfc - תבדוק בקפדנות, יש כאלה עם או בלי למרות שהם נושאים את אותו השם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם משתמשים בקוולקום סידרה 6, 660 ב שיאומי, 675 ב סמסונג. המעבדים איקוונוקס לא יותר טובות מקוולקום, הם פשוט יותר זולים כי הם מפיתוח עצמי. הביקורות על סמסונג מסדרה a לא כ"כ טובות. אני הייתי בוחר או s9 plus שקצת יותר יקר, או שיאומי mi9, ללכת על סידרה a זה טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור לקיבולת של הסוללה, מדובר פה במעבדים של סמסונג שעושים נפלאות לצריכת החשמל.

זה לא בדיוק נכון...המעבדים של סמסונג יותר גרועים גם בחשמל וגם בביצועים.

אתה יכול לראות אחוזי סוללה ויש עוד המון מבחנים כאלה.

A70 מגיע רק עם סנאפדרגון לכן מהבחינה הזו אפשרי לקנות אותו. בכל מקרה הוא די יקר ולא בטוח ששוה את הכסף כי שנה הבאה הוא כבר לא יתעדכן.

במחיר כזה הייתי קונה מי9 מסין ב420 דולר עם ביטוח מעמ. מה שאומר שאתה משלם מעמ והמוכר מזכה אותך.

יש NFC וחד משמעית המצלמה הכי טובה במחיר הזה. יש גם טעינה אלחוטית מהירה שזה מאוד נחמד בעיקר ברכב.

על הA70 יש 3 ביקורות בזאפ וכולם מתלוננים על הסוללה..ככה זה עם מסך 6.7 אינץ.

דשגשדג.PNG

עריכה אחרונה על ידי outnex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המהות של טעינה אלחוטית היא טיגון סוללה תוך כדי קיצור חייה באופן משמעותי.

זה לא יעניין את מי שמחליף טלפונים בכל מקרה כל שנה, אבל כן יעניין את השאר.

בכל הקשור להשוואות מעבדים - נכתבים פה כאלה, אה, אי-דיוקים, ש... עזבו.

למי שמתלונן על מסך גדול מדי יש ה-A50.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...