Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש, אוטומטי 110-140K (נערכה הכותרת)

yellow
שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איך הקשר בין מוסך לסיאט לאון סיגנו?

הוא מיוצר בגרמניה?

כל כמה זמן הם מתראים?

אמינות?

מחירי חלקים?

ועוד כל מיני דברים שיש לכם להגיד?

אה, ואם בא לכם, מעניין אותי מה הייתם קונים כשהתנאים הם 130 אלף שקל, אוטומט, ו1600\1800 מנוע (להשתדל 1600). ואני רוצה תשובה אמיתית עם התחשבות באמינות, ומחירי טיפולים.

תודה

הליאון לא מיוצרת בגרמניה, אלא בספרד.

בגדול מדובר ברכב חדש יחסית, אם זאת כנראה דיי אמין -> לא ידועות על בעיות אמינות מיוחדות.

מחירי החלקים כנראה גובהים כיוון שהם מבית VW.

הליאון יפה וכו' אבל היא לא סחירה במיוחד (בעיקר לא בגרסאות הספורט).

אם אני הייתי צריך לקנות הייתי מספיק לקשקש פה בפורום.

הייתי הולך ועושה נסיעת מבחן במאזדה 3, טויטה קורולה RUNX (כבר הבנת שRUNX ומאזדה זה אותו דגם נכון?!) ובסיאט.

אם הסיאט הייתה מפתיעה אותי ממש ממש לטובה והייתה הרבה יותר עדיפה מהיפניות הייתי קונה אותה, אם לא אז הייתי קונה אחת המיפניות (כנראה ת'קורולה וכנראה בצבע אדום).

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק נשאר לי לדעת מה כל אחד מכם שעדיין לא ענה היה קונה בתנאים אוטומט, עד 130(אולי עד 140), 1600-1800 ואוטומט בהתחשב בשוק, אמינות, טיפולים, המחיר שלהם, ועוד כל שאר הדברים החשובים, ואולי גם תגידו למה בחרתם במה שבחרתם.

ממש מעניין אותי מה הבחירה שלכם.

הרבה הרבה תודה, רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתיימר לקבוע אמינות של רכב. אני הולך על מה שהכי מתאים לי. בהנחה ומדובר ברכב אוטומטי ללא יומרות ספורטיביות הייתי הולך כנראה על מגאן 2 (אולי אפילו בגרסת קופה) עם אבזור מלא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשוק!

רובר 25 !

http://www.motocar.co.il/motocar/model/index.asp?id=1620

יהיה קצת בלאגן עם הנפח מנוע, אבל מפרט עצבני בהתחשב במחיר. מה שיחסוך לי כסף למשבש רדאר, DVD, רמקולים, מגבר, סאב, אגזוז לחץ, ספויילר, קונס אוויר, חצאיות וכל הדברים האלה.

לכאלה כמוני שאוהבים ללחוץ, 9.5 שניות ואני על 100. מהיר יחסית לאוטומט.

מה אתם אומרים על הרכב הנ"ל או הערות אחרות עם המכוניות למטה או אחרות???

ומבחינת הרובר (צרפתי?) מה קורה מבחינת אמינות? שירות? שוק וכל זה....

(דרך אגב, מאזדה נראה לי ירד מהפרק כי אין 1600 או 1800 עם גג נפתח, לפחות ככה כתוב באתר מוטוקר).

נשאר:

סיאט לאון סנגו

טויוטה RUNX LUXURY

סיוויק 4 דלתות LS

סיוויק 4 דלתות ES

רובר 25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי צריך לקנות הייתי מספיק לקשקש פה בפורום.

הייתי הולך ועושה נסיעת מבחן במאזדה 3, טויטה קורולה RUNX (כבר הבנת שRUNX ומאזדה זה אותו דגם נכון?!) ובסיאט.

אם היית קורא את כל האשכול היית רואה שהוא לא יכול לעשות נסיעת מבחן..

אם כי אני מבין שגם ההורים שלך (אמא?) מתכוונת לנהוג באוטו, אז שלפחות היא תעשה נסיעת מבחן...

ובקשר לבקרת שיוט.. זה די נוח אם נוסעים על כבישים יחסית ישרים ולמרחקים גדולים..

(ת"א-ירושלים, כביש 6, גהה וכו')

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסת ספציפית להודעה האחרונה שלי.

:lol::lol::lol::lol:

אני כבר התייחסתי במקום אחר, ואמרתי לך לבחור בין

1- מאזדה 3, 1600, עם סאן-רוף שמגיע כאופציה..

2- סיאט לאון סנגו, 1800, עם סאן-רוף

3- טויוטה RUNX LUXURY, מנוע 1600, עם סאן-רוף

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רבותי, הרי החדשות מפי yellow ועיקרן תחילה

מברורים שעשיתי לגבי כל מה שנאמר פה, מתברר שהתא מטען של ה-runx קצת קטן מידי, (אני צריך לבדוק אם אני יכול להשיג כסא גלגלים קטן יותר, חסר ממש איזה 4 ס"מ). ה-307 בומבה. :)

מה שכן, לאחר התייעצות עם כל מיני אנשים, התברר שרצוי שאני אקנה משהו עם 4 דלתות(בגלל שיקולי תא מטען). זה השינוי היחיד מהתנאים ההתחלתיים. מה שכן, הייתי גם רוצה רכב עם נוכחות על הכביש. אם רציתי גם משפחתי וגם ספורטיבי, אז ההגדרה הכי טובה זה רכב ספורטיבי(רצוי 1.6) עם אשליה של רכב משפחתי. שיהיה אמין, בעל שוק טוב (משום מה עד היום ראיתי רק סיאט לאון 1 על הכביש). רכב פוזה כזה, עם נוכחות על הכביש. סומך עליכם.

משהו שהייתי רוצה(הייתי ממש רוצה, אבל לא חובה), הוא גם רכב שאין לו רדיו דיסק בילט-אין, כי אני רוצה לשים מערכת mp3 עם dvd(שהמסך יוצא מהפאנל עצמו. הבנתי שהמערכות בילט-אין לא קוראות mp3, זה נכון??).

אה, וכרגע אני זומם על סיוויק EX (קצת יקרה, אבל אני חולה על איבזור) או ES. למרות שלפי מוטוקאר, רק ה-LS בא עם רדיו דיסק כאופציה. מישהו יודע אם ה-EX או ה-ES יכולים לבוא בלי רדיו-דיסק?? ומה אתם אומרים בכללי עם הסיוויק ביחס לבקשות שלי.

שוב תודה רבה, וסליחה על השינויים. הגעתי לשלב שההורים לוחצים עלי להחליט איזה רכב לקנות. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הסיוויק החדשה(לאחר המתיחה) מתאימה למה שאתה מחפש...יש לה פוזה, איבזור (יחסית) וסאנרוף.

בקשר לבקרת שיוט אני לא יודע...אם יש , אז מבחינה חיצונית היא עדיפה על מאזדה3 ועל קורולה ראנקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי המלצה על רכב שתפור עליך נתונים:

בטיחות - 4 כריות אוויר (2 קדמיות + 2 צדדיות)

מערכת מונעת נעילת בלמים ABS

נקודות סופגות אנרגיה (מקדימה ומאחורה)

קורות פלדה בצידי הרכב

גלגל הגה קורס בחבטה

נוחות - בקרת שיוט, מזגן, רדיו דיסק, הגה מרופד מעור מתכוונן לגובה, ידית הילוכים מרופדת מעור,

שעון זמן דיגיטלי, משענת יד מרופדת עם תא אחסון, נעילה מרכזית, אמובילייזר מקורי, חלונות חשמליים

(הפאדיחה שיש רק מקדימה חלונות חשמליים), פנסי ערפל, שמשות כהות להגנה מפני השמש (מקורי מאושר ועובר טסט!)

סוככי שמש בעלי מראות פנמיות מהודרות, כסא נהג מתכוון חשמלי, מראות צד חשמליות עם משפיר אדים

ועוד כמה דברים שכבר לא היה לי כוח לכתוב...

רכב נוח בייחוד לנסיעות ארוכות, כסאות תומכים, ולפי דעתי ממש יפה מבחוץ, פני הרכב נראה ממש

יפה יש לו עיצוב וצבעים ספורטיבים.

מנוע: 2000 סמ''ק

האצה מ - 0 ל 100: לא הצלחתי למצוא אבל בסביבות ה 10 שניות קצת פחות אפילו.

עם שנתיים אחריות או 60 אלף ק''מ + אפשרות הארכת האחריות ל 3 שנים או 100 אלף ק''מ.

הרכב הינו בקטגורית משפחתית קומפקטית (או במילים אחרות בגודל של המאזדה 3)

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הינו קייזלר נאון החדשה

הרבה יגידו לא שווה והרבה שטיות אחרות אבל זה לא נכון המחיר של האמריקאיות ירד בגלל

ויש הבדל גדול בין הדור הקודם של הנאון לבין הדור החדש

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...