Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מהמיסב של המצמד בשברולט ספארק חדשה

שגיא ישראל
שימו לב! השרשור הזה בן 4637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין אחריות על המצמד, מה אתה רוצה?

אז המיסב מרעיש, זה לא אומר שהמצמד לא יסחוב 100,000 ק''מ

בכל מקרה, לא סביר שיחליפו לך מצמד, אז תרגיע.

אני בכלל לא מבין מה ההתנפלות פה? "תרגיע"? יש סגנון דיבור ידידי, והמשפט הזה בכלל לא במקום!

ולעניינו, איני יודע אם המצמד נכלל באחריות או לא, בכל מקרה האופציה עלתה ע"י מנכ"ל קח"ן שישר בנסיעה שלו אמר אם צריך נחליף מצמד, ככה שאני לא מודאג בעניין הזה, אך אני לא רואה טעם ישר לרוץ להחליף אם זה לא יפתור את הרעש בעתיד. אני מעדיף קודם שיבצעו בדיקות מעמיקות יותר גם מול היצרן ורק אז יחליטו על דרך הפעולה, ואין לי שום ספק שלא ייחסך כאן אף שקל על חשבוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סוף סוף אני לא לבד חשבתי רק אני זכיתי למתנה כזאת מ UMI גם אצלי הרעש התחיל לפני כ 3 שבועות הרכב כרגע בן חודשיים

הייתי 4 פעמים במוסף הפצת דרום (ב''ש) בחור בשם שאול ''בדק'' את רכב אם לזה קוראים בדיקה אז זה אומר הרבה על איכות השרות של חברת UMI

הסתכל אולי שנייה וטען שרעש זה ככה צריך להיות ככה גיר עובד! :)

כמו כן אמר ''שיש לי בעיה כניראה בראש'' בגלל שאני היחיד מי שמתלונן, רשמתי מכתב תלונה לשרות לקוחות מרכזי קיבלתי שיחה אחרי יומיים שאין מה לדעוג יש 3 שנים אחריות הכל בסדר, בקשר לרעש תשובה סטנדרטית ככה צריך להיות אין מה לעשות עם זה

לא מקובל אלי לקנות רכב חדש ואיתו רעשים מאיזור גיר! אחד מוסכניכים בכלל באה אלי ואמר מה רציתה לקבל ב 65000 !

אמרתי: '' רכב חדש ללא רעש ותקלות אחרי חודש''

נשמח לשמוע האם איך שהו התקדם אצלך בעניין הזה

אני חושב לעשות תביעה משפטית אולי ככה נוכל לפטור בעיה יותר מהם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבעיה נפתרה, הוחלף גיר ומצמד קומפלט. בניגוד אלייך בהחלט ראוי לציון השירות הטוב והמסור שקיבלתי ממוסך קח"ן צפון, במיוחד מהמנכ"ל שי שדאג להכל ובהחלט היום כחודשיים בערך לאחר הטיפול, אין שום רעש והכל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני לא מבין מה קורה עם הרכב הזה. חבר שלי מהמשרד אחרי 1250 ק"מ בדיוק הלך מנוע (כן כן)

הרכב הוחלף בחדש ללא מצמוץ! השירות של המוסכים הקטנים שואף לאפס, ברגע שפונים למעלה הם פשוט רועדים ועושים כל מה שאומרים להם. פשוט מאוד, לא ל"אכול" כל מה שאומר מנהל כזה או אחר, לפנות ישר למעלה במיוחד עם הרכבים הזולים הללו שמסתבר עולים לכל אותם רוכשים באובדן של לא מעט ימי עבודה.

שבוע טוב

Golf 2008 MK5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...