Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתב הרכב וחבר הפורום טל שביט נהרג בתאונה

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצוב וכואב,

כל מוות מת.ד הוא מיותר.

ליבי עם המשפחה וחבריו הקרובים שכואבים את לכתו,

לא הכרתי אישית, גם לא זכור לי שקראתי כתבה כזו או אחרת שלו.

אבל מקריאת התגובות כאן אפשר רק לראות את "קצה הקרחון" באישיותו של טל.

אכן אבדה גדולה, למשפחה, לחברים, לעולם המוטורי ולמדינה.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העינים רואות וממאנות להאמין. האוזן שומעת ומסרבת להקשיב. מורי ורבי, טל שביט, נהרג בתאונת אופנוע.

כמעט שלושים שנים אני מכיר אותך. בהתחלה כקורא נלהב שלך, ששתה בצמא כל מילה שכתבת, הרבה יותר מאשר פעם אחת. את אחת הכתבות הראשונות בחיי כתבתי למגזין "מוטו" שלך ומאוחר יותר אף זכיתי לעבוד במחיצתך וזכיתי להיות תלמידך. אתה זה שהקפיד ודקדק בשפה העברית ובכלל בירידה לפרטים ובמקצוענות ללא פשרות וממך ניסיתי לשאוף ולו קמצוץ מהמקצוענות הזו שלך.

טל, אתה אוהב אדם ואוהב אדם שאוהב מוטוריקה. מראשוני "דור המדבר" שהקים את ענף עיתונות הרכב והאופנועים בארץ והתמידך בתחום זה עד יומו האחרון. היום בו האהבה הראשונה שלך, לקחה אותך אליה לצמיתות.

אדם משכמו ומעלה.

אני מנסה לנחם את עצמי ולא מצליח. מנסה להבין מה קרה, מנסה להבין מה היה שם, מנסה להבין מדוע נהג המכונית סטה בצורה כה פתאומית. כל כך הרבה שאלות ואין מי שיענה עליהן.

מנסה להגיד שזו דרכו של עולם, שבדרך זו או אחרת, אנשים עוזבים אותנו ולצערנו אחרי זמן אולי אפילו קצת נשכחים מאיתנו. אבל לא אתה, לא אתה, טל. כל עוד נשימה באפי וכל עוד אתעניין בתחום הזה וכל עוד אראה שידורים של מירוצי מכוניות ואופנועים, אני מבטיח לחשוב עליך, טל. לחשוב עליך כי הפרשנות שלך תחסר לי. כי אתה תחסר לי. מאוד.

חור גדול נפער בתוכנו היום וזולגות הדמעות מעצמן.

און

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא לגמרי מעכל שזה קרה.

טל שביט היה מעין סופרמן. אופנוען מספר 1. אחד כזה לא יכול ככה ללכת, בגלל טעות קטנה של נהג.

אבל המציאות כנראה צוחקת עלי ועל כולנו..

פגשתי אותו רק פעם אחת אבל קראתי מאות כתבות ומאמרים שלו במהלך השנים.

יהי זכרו ברוך.

:-(

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא להאמין.

הכתב שהשאיר אותי פעור פה ומתלהב לאחר כל כתבה שלו שקראתי.

תראו עד כמה הדו-גלגלי הוא כלי מסוכן.

יהי זכרו ברוך...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדה אדירה לכל חובבי המוטוריקה בארץ..כל התחום הזה לא יהיה אותו הדבר יותר.

ההכרות שלי איתו חוץ מהכתבות הרבות שלו שקראתי היתה בפורום ומפגשים למען הספורט המוטורי שהיו לפני כמה שנים.

יהי זיכרו ברוך ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל שביט,עיתונאי רכב ,רוכב גדול ולב ענק,איבד את חייו היום ברגע.

יום עצוב מאוד,האיש שנרתם לכל משימה לקידום הספורט המוטורי ,בחיוך גדול בכיף ובצניעות,פשוט בן אדם נדיר.

קשה להאמין שהוא כבר לא איתנו,זכרו לברכה,משתתף בצער המשפחה והחברים.

קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בסביבות השעה 16:00, כמו מספר אנשים נוספים שהגיבו כאן, גם אני עברתי בצומת מורשה מכיוון דרום (גהה) לכיוון מזרח (כביש 5) וראיתי את התאונה שהיתה בצד השני של הכביש. נוכחות אנשי זק"א, משטרה וגרר לא הותירה בנו ספק שמישהו בתאונה הזו קיפח את חייו - וסימני האופנוע המרוסק רק חיזקו את התחושה הזו. כאשר הגעתי הביתה ונכנסתי לפורום, ראיתי את הודעות של CEYAL והתחלתי לקשר מייד בין מה שראיתי לדברים שנכתבו - והייתי פשוט בהלם. כמו רבים וטובים כאן בפורום, לא הכרתי את טל באופן אישי - אך נוכחותו הוירטואלית בשלל פורומים, כתבות בעיתונים וסירטוני וידאו הספיקה בשביל להבין את הכשרון העצום, יכולת הדו-שיח, הצניעות ותחושת השליחות שהיו לטל. לא זכורים לי עוד אנשים כמוהו בענף הרכב שתרמו רבות לתרבות הספורט המוטורי לצד כשרון כתיבה והגשה משובחים - וגם עם חיוך.

כאשר אני שומע על מקרים כגון אלו, אני מרגיש תסכול נוראי (שאני מאמין שקיים אצל כל אחד מאיתנו) כי אני יודע שעל הכביש עדיין נמצאים רבבות של אנשים שנוהגים בקופסאות הממונעות שלהם בלי שום תקשורת בסיסית עם מה שקורה סביבם או מה שעלול לקרות סביבם כתוצאה מפעולה קיצונית שלהם עם הרכב - ודינם כדין פצצה מתקתקת עבור כל אחד מאיתנו. הישמרו לנפשותיכם.

יהי זכרו ברוך.

איציק.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...