Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתב הרכב וחבר הפורום טל שביט נהרג בתאונה

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 4797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר הגבתי בשרשור. אבל ראיתי צורך להוסיף עוד מספר מילים בשבחו.

מי שמכיר אותי אישית, יודע שאנשים שמדברים בגובה העיניים 'עושים לי את זה'.

ההיכרות הקצרה שלי עם טל ז"ל הייתה באחד מימי ה-MDC דאז. טל הנחה את האירוע. אני השתתפתי עם הונדה סיוויק שחורה (עדיין תחילת דרכי המוטורית), והשגתי... מקום אחרון (אחריי היו רק הפסולים).

ניגשתי לטל, שבידו היו טבלאות הזמנים. "הונדה סיוויק, מה הזמן?" שאלתי. וטל, עם חיוך רחב, בלי שמץ של התנשאות (מישהו אחר עם עבר מוטורי כמו של טל, מזמן היה עוקץ שסיוויק זה לא רכב ג'ימקאנות, אם בכלל היה טורח לענות) - ענה "בין האחרונים, אבל אני סומך עליך שבתחרויות הבאות תשתפר".

אז אמנם טל הסתכל על כולנו מלמעלה (פיסית כמובן. מה לעשות, היה אדם גבוה). אבל הדיבור? רק בגובה העיניים.

עוד לא דיברתי על סגנון הכתיבה המדהים. אופנועים הם לא כוס התה שלי (מודה, אני מפחד), אז קראתי את כתבותיו בתחום הרכב. את הכתבה על הפורשה קיימן (סתם תקועה לי בראש, לא יודע למה) ועוד רבות. את הטורים השנונים.

יהי זכרו ברוך.

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובדן לכולנו, עצוב. טל היה אחד המקצוענים בכתבי הרכב, ישיר, מדויק, אמין. לא מאלו שנהנים להראות לכולם כמה הרבה מונחים טכניים הם יודעים ובסוף לא מבינים אם הביקורת חיובית או שלילית... להפך, התנסח בחדות אך בצניעות. ראוי שיימצא מקום להנציח את זכרו, היכן שהוא בביצה הקטנטנה של התרבות המוטורית שלנו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהי זיכרון ברוך

מקווה שאנשים בישראל רק ילמדו מהאירוע ושלא יהיו עוד

דבר שמזכיר לי שלא מזמן נהרג אדם מפורסם אחר, אבי כהן ז"ל גם בתאונת דו"ג והכי חשוב שעדיין לא מפנימים, עדיין לא לומדים, עדיין לא מכבדים את האנשים האחרים שסביבך בכביש ובחיים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדנו היום את אחד מעמודי התווך של התרבות המוטורית בארצנו.

אדם משכמו ומעלה, כתב בחסד עליון, אין אחד שהכיר אותו ולא אהב אותו.

יהי זכרו ברוך.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלם. אבידה גדולה מאוד,

יהי זכרו ברוך.

כמו כולם גם אני גדלתי על כתבותיו, יצא לי להפגש איתו פעמים ספורות באירועים מוטוריים שונים וכמובן שהתרשמתי לטובה.

היו לנו פה ושם ויכוחים בפורום שנסבו סביב הדו גלגלי אבל הוא היה אחד היחידים שידע לתת טיעונים מנומקים היטב שעוסקים בעניין בלא לרדת לפסים אישיים. נהניתי לנהל דיונים מולו .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהי זיכרון ברוך

מקווה שאנשים בישראל רק ילמדו מהאירוע ושלא יהיו עוד

דבר שמזכיר לי שלא מזמן נהרג אדם מפורסם אחר, אבי כהן ז"ל גם בתאונת דו"ג והכי חשוב שעדיין לא מפנימים, עדיין לא לומדים, עדיין לא מכבדים את האנשים האחרים שסביבך בכביש ובחיים

שלום לך, למה אתה רומז בדיוק? שאופנוע זה כלי מסוכן ואתה רוצה לבקש מכולם לשמור על נפשם ולהתרחק מדו גלגלי? אני לא בא לתקוף אותך חס ושלום אבל אם זו הייתה כוונתך אז אין טעם. מה שכן בתור ישראלי שחזר לארץ לאחר קרוב לעשור שחייתי במדינה אחרת חשבתי שאולי המצב השתפר במעט. לצערי הוא לא השתפר ואף הפך לגרוע יותר. הישראלי הממוצע נוהג על הכביש כמו חיה וכאילו שהוא הבעלים זה הכביש. זוהי הסיבה העיקרית לתאונות הדרכים. לא קללה, לא זעם האלים, לא עין הרע ולא שום דבר אחר.

כבוד אחד לשני, פירגון, התחשבות וזהירות יכולים לחולל פלאים בכביש. הבעייה היא שלהרבה קשה ליישם את זה.

בכל מקרה כמו כולם אני המום וכואב את מותו של טל. הוא היה ותמיד ישאר אחד האייקונים של עולם המוטוריקה. זכור לי איך בגיל הנעורים הייתי קורא בשקיקה את מוטו. זה היה אחד הדברים שהייתי מחכה לו כל חודש בזמנו. אחד הדברים שתמיד יזכירו לי את שנות ה 80 הנפלאות. המוזיקה של פעם וגיליון מוטו.

יהי זכרו ברוך.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא הכרתי אותו עד עכשיו, וחבל שבנסיבות האלו יצא לי להכיר את האיש הנפלא והכותב המעולה...

מצטרף לכולם - יהי זכרו ברוך, אבדה גדולה בהחלט:-(

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...