Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בשקט בשקט חזרה לה ה-206 (נו טוב קצת מתוחה) למלאי של לובינסקי

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמות המסירות של ה-207 היום לא מתקרבת לכמות המסירות של ה-206 אז. על הנייר, המנוע אולי חלש מזה של ה-207, אבל הביצועים דומים מאוד. אה, ויש גם תג מחיר נמוך ב-20K ש"ח. בקיצור, מוצר מנצח לא מחליפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה206 פלוס שמיועדת לשוק האירופאי (שכולל גם אותנו) מיוצרת בעיר מולאהוס, צרפת.

מעניין לציין שגם ה-205, שהוחלפה ע"י ה-206 בסוף שנות התשעים, סירבה לרדת מהכביש במשך שנים ארוכות למרות ניסיונות מצד פיג'ו להחליף את ה-205 בשני דגמים אחרים - 106 ו-306. שניהם מכרו לא רע בכלל, אבל השוק המשיך לרכוש את ה-205 וייצורה המשיך עוד שש שנים, עד לסוף שנות התשעים.

ובכלל, ה-206 היא ככל הנראה הפיג'ו האחרונה שאיכשהו שמרה על התכונות שכל כך אהבתי בפיג'ו של פעם - הגה מתקשר, התנהגות כביש, אחיזת כביש גבוהה ונוחות נסיעה טובה. האמת? במחיר כזה היא אחלה אופציה. חבל שאין גרסאות קצת יותר חזקות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשרי שפיג׳ו יפתיעו ויוציאו גם 206cc+ ??

אני נמצא כרגע בלונדון- עזבו שאני בהלם מהמכוניות שנמצאות כאן, אני רואה 206cc ממש חדשות, לפי הידע שלי הפסיקו לייצר אותן ב 2006-7?!

כולן שמורות עד כדי כך שנדמה לי שהם לפחות משנת 2009-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל, ה-206 היא ככל הנראה הפיג'ו האחרונה שאיכשהו שמרה על התכונות שכל כך אהבתי בפיג'ו של פעם - הגה מתקשר, התנהגות כביש, אחיזת כביש גבוהה ונוחות נסיעה טובה. האמת? במחיר כזה היא אחלה אופציה. חבל שאין גרסאות קצת יותר חזקות.

ואני תמיד אזכור אותה כפיז'ו שבישרה שהצרפתים הפסידו את הבכורה בניהוג והתנהגות, ועוד מכל המתחרים דווקא ליפנים.

ה-206 יותר מבסדר, אבל למרבה הצער כדי ליהנות מהיכולת האמיתית של פיז'ו צריך לחזור ל-106, 306 או 406, לא אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לה 206+ והיא מוצעת עם מנוע 1.4 73 כ"ס "ירוק" (רמת זיהום 4) ב-79990 ש"ח ומבצע של הסתדרות המורים רק 74390 ש"ח

יש לך לינק מקומי של היבואן? לא הצלחתי למצוא דבר באמצעות חיפוש ברשת.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחזירו את 406, זה נראה לי הרכב הכי מוצלח שלהם אי פעם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 היא הרבה יותר רכב מאשר הגרוטאות לבית סוזוקי, יונדאי ושברולט (אלטו, i10 וספארק בהתאמה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת 206 רגילה?!:? לא הבנתי אותך.

מביאים את ה206+, שזאת פחות או יותר 206 רגילה חדשה...

בכל אופן לפי מה שבדקתי יש למנוע 1.4 שני גימורים, TRENDY ו-URBAN.

ניסיתי, באמת שניסיתי למצוא מה ההבדלים בין השניים, אבל לא נמצא המידע באתרי פג'ו ישראל/בריטניה/צרפת.

כל מה שקיבלתי זה ג'אווה סקריפטים שלא עובדים. :evil:

אם מישהו יודע מה המפרטים שישתף בבקשה.

ואייל אני מסכים איתך לחלוטין, במחיר הזה, זאת עיסקה מצויינת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...