Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סביר שהנורה מגיעה עם שרוולים צבעוניים שאמורים "להחליף" את הצבע.

אני מציע להשאיר את כלל מיטב הסחורה הסינית הזו במחסנים שלהם ולרכוש נורות הלוגן רגילות מחברה מוכרת.

ברכב וותיק עם פנסים "של פעם", הלדים סביר שיגרמו לסנוור מוחשי עבור שאר משתמשי הדרך.

רוצה קצת יותר ביצועים, חפש את ההמלצות הרלוונטיות (AKA פיליפס אקסטרים ויז'ן ואוסראם נייטברייקר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מדובר בנורה כפולה(גבוהה+נמוך באותה נורה) אז תבחר H4 אם בשני נורות תבחר H7 זה הקישור, אור דיי לבן לחוקי לכביש,קח בחשבון שאלו נורות פחות עמידות להסטאנדרטיות צהובות בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כדי להרגיע חבר,מישהו התנסה עם MTEC COSMOS BLUE? נתקלתי בהמון תמונות וסירטונים שמתחלקים ל50:50(חלק לבן חלק,חלק לבן תכלת עד כחול XD ) ולא נתקלתי באחד אפילו עם מישהו שהתקין אותן על פרוג'קטור,הוא בלחץ שהזמין מתכון לשוטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור משתמש פעיל בשרשור הזה, זו השאלה שלך?

כל נורה שמצופה ציפוי עבה כחול תאורטית לא חוקית (ראה למשל הערה בתחתית תיאור המכירה כאן).

אבל עזוב את זה. רמת התאורה פחותה אינהרנטית בדיוק בגלל הציפוי. מה הסיפור לקנות נורה נורמלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לו שיקנה רק לבן מועשר. :wink:

003991.jpg

ואחרי זה שיתבגר וישקיע בדברים יותר חשובים.

(למען הסר ספק, גם אני לפני אי אלו שנים חיפשתי שטויות כאלו. אבל מהר מאוד חזרתי לנורות נורמליות כשזה היה ברור שהעוצמה שלהן פשוט לא זה).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מודע לזה, היה לי נסיון להרכיב דיאמונד ויז'ן על המאזדה שלי,כבישי הגולן עם תאורה כזאת הכניסו בי חרדה,בקושי עשר מטר קדימה היה אפשר לראות משהו,עם נייטברייקר תענוג,הרבה חושבים שאני עם אור גבוהה(פנסים עברו כיוון).

טוב אם תראו שמישהו מוכר MTEC COSMOS BLUE אל תתפלאו XD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מודע לזה, היה לי נסיון להרכיב דיאמונד ויז'ן על המאזדה שלי,כבישי הגולן עם תאורה כזאת הכניסו בי חרדה,בקושי עשר מטר קדימה היה אפשר לראות משהו,עם נייטברייקר תענוג,הרבה חושבים שאני עם אור גבוהה(פנסים עברו כיוון).

טוב אם תראו שמישהו מוכר MTEC COSMOS BLUE אל תתפלאו XD

אני עם MTEC SUPER white גם בפנסי ערפל וגם באור דרך,מרוצה מאוד,גוון לבן מאירים חזק וגם עוברים טסט,מאזדה 3

אנחנו שוחכים שעניין הראיה בלילה זה אינדיבידואלי מאדם לאדם

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...