Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני הכל, בדוק שהסיבה לחולשה אינה נובעת ממערכת חשמלית לא תקינה או בשל פנסים דהויים.

לאחר מכן, במקום לרכוש נורות לד שטיבן אינו ידוע והסיכוי שתסנוור איתן גבוה (רפלקטור פשוט), רכוש נורת הלוגן "מחוזקת" מומלצת (נייטברייקר/אקסטרים ויז'ן). יחד עם זאת כך בחשבון שככל שזה נוגע לנורות הלוגן, הביצועים הטובים יותר באים על חשבון אורך החיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה. בתור התחלה שמתי לב, שאחת המנורות לא עובדת, אבל! כאשר אני נותן "מכות" לפנס עצמו, המנורה נדלקת. מה יכולה להיות הסיבה?

מה תוחלת החיים של נורות הלוגן?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, נשמע שיש שם איזושהי בעיית מגעים.

אפשר שמדובר במשהו פשוט יחסית כמו רק לחזק אותם בצורה כלשהי, ואפשר שצריך להחליף שם את אחד הפלאגים או משהו דומה.

חשמלאי כזה או אחר מקצועי ידע מה יש לבצע. אולי ניתן גם להעזר ב"כנופיה".

תוחלת החיים שונה מעט בין יצרן ליצרן, תלויה בסוג הנורה, וכן בפועל כתוצאה מאופי השימוש בפנסים.

נורות הביצועים לדעתי נעות סביב הצהרה של כ-300-500 שעות עבודה (מוגדר אצל חלק מהיצרנים כנקודה בה % מסוים מהנורות בבדיקה כשלו. יכול לראות דוגמה שנתתי כאן). נורות רגילות יכולות לעבוד כפול ואף יותר מכך, ונורות "לונג לייף" אף יותר.

אגב, קפצתי משום מה למסקנה שיש אצלך רפלקטור פשוט (היה לי תקוע בראש משום מה גטס), אבל אולי יש אצלך ריפלקטור (עדשה), ואז מצבך אולי קצת יותר טוב ככל שזה נוגע לשדרוג הנורות. אם כי אני עדין אישית לא לחלוטין בעד, וכן בכל מקרה המצב החוקי של השדרוג הזה לא ממש חיובי. האם יודע להגיד איזה פנסים יש לך ואילו נורות אתה צריך (ובהתאם, הפרדה בין אור מעבר לדרך)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש ספר רכב, נסה להעזר בו.

אם אין, העלה (או מצא ברשת) תמונה של הפנסים אצלך (חיצונית). מניח שלפי זה ניתן יהיה לקבוע מה סוג הנורות בשימוש.

במקרה הגרוע, אפשר לשלוף את הנורה/ות הרלוונטיות ולראות לפיהן (רק לא לגעת בזכוכית עצמה).

אגב, עשיתי טעות דפוס מקודם ורשמתי גם לגבי ה'עדשה', ריפלקטור. כאמור טעות, והתכוונתי לפרוז'קטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

רציתי לשאול למי שמכיר במיצובישי פאג'רו שנת 2016 איזה סוג מנורה צריך לאור דרך ראשי כגון H4 , H7 וכו ?

ומה כדאי להתקין טורבו לד או קסנון? אני מחפש גוון לבן יוקרתי כמו במרצדס ורכבי יוקרה

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

ברשותי סיאט איביזה 2014 דגם רפרנס.

אני מעוניין להחליף את הנורות שיש כרגע H7 ולשים במקומם נורות לד.

לא הצלחתי לסכם את כל השרשור פה ולהבין מה חוקי מה מומלץ .

האם מישהו יכול להמליץ?

האם אני יכול לשים פשוט נורת לד? האם צריך כיוון פנסים אחרי זה?

וכמובן אם אפשר קישור מאיפה להזמין.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון נורות לד לאור גבוהה/נמוך אינן חוקיות.

יש מצב שאם שוטר/טסטר מקפיד יחפש הוא ימצא.

כיוון אורות מאוד מומלץ לעשות,בעיקר כדי לא לסכן את הסובבים אותך עם סינוור מהסרטים.

לגבי קישורים למוצר, לא התעסקתי בזה לכן לא רוצה להמליץ סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...