Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הקסנון שלך אינו מקורי(חשבתי שמדובר בדגם עם קסנון מהחברה)

הבעיה היחידה שזאת מנורה דו שימושים לפי מה שאני מבין (משמשת לאור גבוהה ואורות חניה) מה שאומר או שזה לקנות נורת לד איכותית שתעלה הון או לקנות נורת האלוגן מעט משופרת.

כדוגמאת הMTEC הזאת

או תחלופי למקורי עם קיט מלבין כזה

כן תום, ריאתי את זה אחרי שיכולתי כבר לערוך, תודה בכל אופן:wink:

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מחפש לקנות נורת HB3 למאזדה 3 ספיריט שלי (אור גבוה)

ראיתי כמה נורות של אוסרם ושל פיליפס (שהפיליפס מותקן באור דרך הרגיל שלי) , והם נחמדות אבל קצת יקרות ולאור גבוה לא בא לי להשקיע סכום גבוה.. אבל מצד שני לא רוצה משהו סיני זול..

מצאתי באתר של PB את הנורה הזו:

http://www.powerbulbs.com/product/m-tech-powertec-xenon-blue-hb3-twin

איך היא לדעתכם? שווה?

מישהו יכול לעזור בנוגע לעניין ?

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל החברה מוכרת, ספציפית חוו"ד על הדגם הזה לא מצאתי, ככל הנראה יהיו לבנים עם מעט גוון כחלחל, כמו כן לא חוקיות לכביש אירופאי למרות שלא מצויין על הקופסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^דגם חדש של נייטבריקר, מכל מה שהם כתבו שם נראה שאמור להיות יותר חזק מנייקבריקט אולטימייט הרגיל וגם יותר לבן ממנו.

אני בתור משתמש של נייט בריקר באמת מבסוט מנורה,לא צהובה(לבן צהבהב), מביאה ביצועים מעולים(באמת רואים רחוק יותר, הרבה אנשים חושבים שאני עם אור גבוהה למרות שאני עם אור נמוך ומכוון).

המחיר קצת יקר(אפשר להשיג קית אפטר מארקט נחמד במחיר הזה) אבל זאת הזמנה מוקדמת והמחיר יכול לרדל לכיוון מעט שפוי יותר(40$) לפני הנחה לאחר שהנורה תיהיה קצת בשוק.

נקווה שאורך החיים שלה יהיה כמו הדגם הקודם(לפחות) וגוון שיהיה מעל ל4200K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף את הפנסים לרכב ( לנסר 2009 )

יצא לי לראות בחנות רדליין את הפנסים הללו

הנה הפנסים

למישהו יצא להתנסות איתם? ראיתי אותם בEBAY ביותר זול אבל המכס לא נראה לי שווה את הסיכון,ואת האחריות שיהיה לי על הפנסים.

בקיצור נגיע לשאלות,איך החנות עצמה אמינה?מישהו מכיר? והאם הפנסים האלה באמת כדאיים וחוקיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות בסדר יחסית,לא שמעתי עליה משהו רע, מחירים בכמו בכל מקום בארץ, מבחינת חוקיות כל עוד הפנס בתקן אירופאי לא אמורים לעשות איזה בעיה.

לגבי יבואה מחול אני לא יודע להגיד לך בדיוק, אל תתפוס אותי במילה אך יש מצב שהפנסים הם בשיחרור מהיא אך תצתרך לשלם עדיין סכום לא קטן כדי לשחרר אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לשים אנג'ל אייז שאפשר לשנות צבעים דרך השלט למשל.

האם לנסוע עם אנג'ל אייז בצבעים אדום, כחול, ירוק וכדומה צבעים שהם לא לבן או צהוב.

האם זה חוקי בארץ?

דוגמה:

maxresdefault.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף את הנורות דרך ברכב לנורות חזקות יותר, הבנתי שאור לבן יהיה חזק יותר, רציתי לקבל המלצות על איזה נורה כדאי לשים

הרכב הוא יונדאי גטס

*חשוב לציין שאני רוצה שהנורה תהיה חוקית

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף את הנורות דרך ברכב לנורות חזקות יותר, הבנתי שאור לבן יהיה חזק יותר, רציתי לקבל המלצות על איזה נורה כדאי לשים

הרכב הוא יונדאי גטס

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא יונדאי גטס

תודה לעוזרים

אור לבן לא יותר חזק,זה תלוי בנורה, זה כמו שתשווה עכשיו את דיאמונד ויז'ן לאקסטרים ויז'ן או נייט בריקר(מההשוואה שלי מול דיאמון ללונג לייף לנייט בריקר)

בגדול עם נורה צהבהבה הראות תהיה טובה יותר.

לגבי המלצה לנורה, תחפש נייט בריקר או אקסטרים ויז'ן(אם אתה מעוניין בחוקי)

לגבי הבחור עם האנגלס, למרות לאין להם תפקיד מיוחד(חוץ ממטרה שהינה DRL) השוטרים בארץ יחפשו איך לעקוץ אותך או אפילו להוריד מהכביש, נכון שזה מגניב ומושך המון צומי אך לא הייתי נוסע ככה על הזמן(בחניות,חברים,מפגשים סבבה, בקבוע על הכביש לא) כשאתה על הכביש שים לבן או לייט בלו כלשהו שלא ימשוך יותר מידי צומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור לבן לא יותר חזק,זה תלוי בנורה, זה כמו שתשווה עכשיו את דיאמונד ויז'ן לאקסטרים ויז'ן או נייט בריקר(מההשוואה שלי מול דיאמון ללונג לייף לנייט בריקר)

בגדול עם נורה צהבהבה הראות תהיה טובה יותר.

לגבי המלצה לנורה, תחפש נייט בריקר או אקסטרים ויז'ן(אם אתה מעוניין בחוקי)

איפה אני יכול למצוא את הנורות האלה? והאם אני ירגיש בהבדל או שזה לא משמעותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...