Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון - היורשת

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכלולים של גולף ?

עיצוב של 147 ?

איפה הייחודיות ?

לאן סיאט הולכת ?

יותר מדי שאלות. נחכה שתגיע ארצה..

עד אז...

http://www.motocar.co.il/motocar/news/news.asp?id=3295

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ציפיתם אחרי בפולקסוואגן רכשה את סיאט וכן שבסיאט עובד המעצב לשעבר של אלפא ?

מה שאמור לצאת זה גולף עם עיצוב של 147 , אז אין פה ממה כל כך להתאכזב .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה פתטי.

גם מבחינת החברה, וגם מבחינת המעצב...

אין לחברה הזו שום ייחודיות, שום קווים מסורתיים. הרכב נראה כמו אלפא שעוצבה ע"י תאילנדים...

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

לדעתי סיאט נכנסו חזק מידי לקטע של העיצוב המעוגל והמיני וואני.

אני מעדיף את הליאון הנוכחית.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאיביזה של 2001 היו פנסים אחוריים דומים לשל אלפא 147..

אז לא ביג דיל...

אבל מה שבאמת מעצבן שמסתכלים על הנוכחית ועל הבאה זה שהקודמת ממש מיוחדת וזה שמתח את הקודמת עשה עבודה ממש טובה אבל עכשיו מי ששינה אותה עשה אותה עגולה עם פנסים של 147 (כמו שאמרתי זה לא דבר חדש) וגם מה זה הטמבון המוזר הזה?!?! :mad:

בתקווה שסיאט יחזרו למוטב,

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לא רע, נראה לא רע, שם לא רע.

כנראה יהיה לא רע...

דניאל

:lol:

יפה

סיטרואן ZX VOLCAN שנת 93 שחורה בלי שריטה או דפיקה מנוע 1900 אוטומטי

פשוט חלום לא צריך יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה שלדעתי היא נראת טוב :).

2. אני לא מבין מה הפליאה כאן שהרי סיאט כבר מזמן הצהירו שמחליפת הלאון תתמקד עיצובית בהשראת האלתיאה.

מה שכן, מפריע לי שהדל' האחורית וקצה החלון הצידי האחורי מזכירים כמע את המאזדה 3 5 דל'. אני לא אלך לבדוק מי מחקה ממי (אני די בטוח שמאזדה חיקו את סיאט) אבל ברגע שכבר יש רכב שדומה לרעיון על הכביש (גם אם באמת המקור היה של סיאט) אזי לדעתי סיאט היו צריכים להתגמש ולשנות במעט את הקו (ובעניין זה אזכיר שגם במקרה החקיינות של מאזדה מהונדה אני חושב שמן הראוי הוא שמאזדה ישנו במעט את הגריל שלהם, אם לא מטעמי כבוד עצמי אז מהטעם שהרכבים של הונדה שהשתמשו במוטיב הזה כבר היו על הכביש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קצת אלמנטים של 147 אבל בגדול היא לא ממש דומה, הפרופורציות, הפוזה, הרושם הכללי שונים (לשם השוואה - ב.מ.וו סדרה 1, שיש בה אלמנטים ב.מ.וו-ים - כריס באנגליים קלאסיים ובכל זאת דומה ל-147 בגלל הפרופורציות והקווים הכלליים).

הסיאט הזו דווקא נראית כמו אלתיאה משוטחת, וזה לא ממש מפתיע. סיאט מאמצים לעצמם קו ייחודי, שזה לא רע בפני עצמו - רק חבל שהקו הזה לא נראה ממש "לטיני ולוהט". אפשר לומר שזה נראה הרמוני ונעים לעין, אפילו אוירודינמי, אבל בטח לא משדר אדרנלין.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...