Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת רמקול MID RANGE

yuvalfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני בשלבי שדרוג המערכת. המפרט החדש יהיה:

Hertz Mille MLK 165

Hertz ES300

STEG k4|2

הקומפוננט כמובן 2way

הסאב RMS 350W

המגבר מוציא RMS 115, ארבעה ערוצים כאשר שניים מחוברים במונו לסאב ומחזיקים אותו טוב.

אני מעוניין לדעת אם כדאי להוסיף רמקולים MID כאשר אפשרות טובה שראיתי היא Morel CDM-54 או Morel CDM-88

השאלה שלי היא קודם כל איפה כדאי להציב אותם. אני מניח שהם יהיו חייבים להיות גלויים באוטו מה שמגדיל סבירות לגניבה.

בנוסף, אני אצטרך מגבר נפרד עבורם אני מניח? היות והם מוציאים RMS 100W

אם למישהו יש עצות והדרכה או דעות לרמקולים אחרים ל MID אני אשמח. תודה

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הסט הזה יעבוד ביחד עם מיד שלא קשור אליו.

סביר להניח שעדיף לקנות סט 3 חלקים וזהו, אבל את זה נשאיר למומחים.

לגבי מגבר, אם אתה רוצה להגביר את כולם, אתה תצטרך עוד מגבר,

כיוון שבסט שלך יש קרוס עם שתי יציאות בלבד ולכן לא תוכל לחבר אליו את המיד ריינג'.

אז ההצעה שלי לסט 3 חלקים כבר באה אוטומטית מכיוון שזוהי ההעדפה לדעתי.

אם לא תרצה סט 3 חלקים, תוכל להשתמש במגבר 4 ערוצים הקיים, להגביר את מיד ריינג'

דרך שני ערוצים, ואת הסט דרך שני הערוצים הנותרים, והסאב יזדקק למונו כנראה.

אגב חשבת על בניה? לא בכל רכב אפשר להכניס סט 3 חלקים בדלתות או בדשבורד המקוריים.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CDMים תמקם בגובה הדש בורד - בין אם זה על הדש בורד או על הקורות עצמן.

זה מיד שעד היום לא שמעתי חבר פורום אחד שאומר שהוא היה מרוצה ממנו מתחת לגובה הזה.

היה לי אותו באופן אישי זמן רב - מיד מדהים אבל כמו שיש לו יתרונות יש לו גם חסרונות וציינתי את כולם רבות - תריץ חיפוש על הודעות שכתבתי לגבי CDM.

להמליץ על מידים נוספים זו לא בעיה:

M12 סקאן ספיק

L3 או L4 לגטייה

DAYTON RS100

פואנטק 88

וכו' וכו' העניין הוא מה התקציב ומה אתה מחפש בסאונד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרותי עם הסט הנדון, לא משווע למיד.

אם אתה משתמש עם הקרוס (המעולה) של הסט הזה בחיבור פסיבי, הוספת מיד תחייב אותך לעבור לחיבור אקטיבי (לא שזה לא טוב אך דורש לשנות את הסט אפ באופן משמעותי.

לדעתי קודם תגדיר את הבעיה, האם חסר לך מיד או שסתם אתה חושב שהוספת מיד זה נחמד.

בהצלחה  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרותי עם הסט הנדון, לא משווע למיד.

אם אתה משתמש עם הקרוס (המעולה) של הסט הזה בחיבור פסיבי, הוספת מיד תחייב אותך לעבור לחיבור אקטיבי (לא שזה לא טוב אך דורש לשנות את הסט אפ באופן משמעותי.

לדעתי קודם תגדיר את הבעיה, האם חסר לך מיד או שסתם אתה חושב שהוספת מיד זה נחמד.

בהצלחה

פגעת בדיוק בנקודה.

בעת כתיבת ההודעה המקורית הרכב היה בעבודה, והתחלתי לעשות חושבין איך "ללטש" את המערכת עד הסוף.

עכשיו, לאחר ששמעתי את הסט-אפ החדש שלי אני פשוט בהשתהות מוחלטת. מדהים. ממש לא מתכוון להוסיף מיד ריינג' ושיגנבו לי את האוטו, הסאונד פשוט מ-ד-ה-י-ם, וזה עוד לפני שהמילה נפתחים ומתרככים...

תודה לכולם על העזרה

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים מידרנג' לא אומר בהכרח שיגנבו לך את האוטו:|

אך בהחלט שזה מושך עיניים.

ושמחים שהסט "נפתח" ואתה מרוצה

תשמע, אפילו המראה של טוויטרים על הדאש גורמים לדופק שלי לעלות...לא איכפת לי מאיך מערכת נראית אלא רק איך היא נשמעת. יש לי עוד טראומה מפעם אחת שהשארתי HU של Pioneer שעלה לי בזמנו 850 ש"ח ברכב, באזור שקט ובטוח ופרצו לי לרכב. אני לא מתכוון לעבור את אותו דבר עם מערכת של 10K...

אני מאושר עם הסט איך שהוא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CDMים תמקם בגובה הדש בורד - בין אם זה על הדש בורד או על הקורות עצמן.

זה מיד שעד היום לא שמעתי חבר פורום אחד שאומר שהוא היה מרוצה ממנו מתחת לגובה הזה.

היה לי אותו באופן אישי זמן רב - מיד מדהים אבל כמו שיש לו יתרונות יש לו גם חסרונות וציינתי את כולם רבות - תריץ חיפוש על הודעות שכתבתי לגבי CDM.

להמליץ על מידים נוספים זו לא בעיה:

M12 סקאן ספיק

L3 או L4 לגטייה

DAYTON RS100

פואנטק 88

וכו' וכו' העניין הוא מה התקציב ומה אתה מחפש בסאונד.

אדי-

לי דווקא זכור לטובה איזה אילייט 3 חלקים עם CDM בקיק :)

אני מאוד דוגל בקירוב המיד והטוויטר (התקנות בקורות, בדש וכו'), אבל אם הייתי מתקין CDM ברכב שלי, קרוב לוודאי שהייתי מנסה אותו קודם בקיק.

בשום רכב עם CDM בקורה לא שמעתי שילוב טוב בין המידבאס למידריינג'.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל נקודת החיתוך האיומה בין השניים (הוופר למיד) והעובדה שברוב הרכבים אין אקולייזר 31 ערוצים שליש אוקטבה בכדי לטפל במריחות של הוופר מהרגע שהוא עובר את ה300 הרץ עד אזור ה900 שהוא עדיין מנגן בצורה שמיעה בחיתוך עם סלופ של 6 או 12 דציבל.

מעבר לכך הCDM למרות שהוא אמור להיות בעל פריסה טובה מאוד באוף אקסיס היות והוא מיד דום - זה כנראה לא ממש נכון והוא סובל מאיבוד פירוט בקיק במידה ואין לך קו ישיר פנוי מהראש שלך אליו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום רכב עם CDM בקורה לא שמעתי שילוב טוב בין המידבאס למידריינג'.

אז כנראה לא שמעת מספיק רכבים.

בקשר להתקנה בקיק-פאנל - מקום גרוע ביותר. נכון שיש רכבים שנשמעים לא רע עם מיד בקיק-פאנל, אבל זה נשמע הרבה יותר טוב כשהמיד למעלה (כל מיד, לאו דווקא CDM).

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר

מצטער, לא מסכים.

:-D

:-P:-P:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותך, כאן זו לא פולין, כאן זו ישראל, דמוקרטיה במיטבה!

כמו שאמרתי, זה לא שקיקפאנל בהכרח נשמע רע, פשוט ברגע שהמיד עולה למעלה לגובה האוזניים הוא נשמע הרבה יותר טוב ופחות "עמום".

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TOMETO TOMATO

יש כאן המון נושאים נוספים של רוחב במה בקיק לעומת רוחב במה בדש

גובה בקיק (שלדעתי לא נפגע בכלל - בייחוד עם הטוויטרים עדיין על הקורות) לעומת גובה בדש

ועוד...

אכן מזל שכאן זה לא פולין - הייתי זורק עליך קפוסטה (כרוב בפולנית) :-P:-D:-P:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיק בקורות כל אחד ואיך שנישמע לו בסופו של דבר האוזן של בעל הרכב היא שקובעת

אדי אולי תכין לאיתמר מרק קרופניק :-P

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני יותר בכוון של ביגוז (כרוב מבושל במשך ארבעה ימים בתוך קוניאק משובח, יין, ציר בקר, בשר בקר נקי משומן, נקניק אדום וכדורי פלפל שחור) מעדן פולני מטורף כשמכינים אותו נכון

אני נוטה מאוד להסכים שלא חייבים למהר להוסיף לסט הזה מיד - עבודה נכונה על שני החלקים שלו יכולה להביא לתוצאות נהדרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...