Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לתקן ניקל מכסה מנוע סקודה?

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

נכנסתי לחניה שבסופה היה מעקה עם שפיץ מאבן בולט, כתוצאה מכך נשבר לי הניקל (או הפלסטיק?) של המכסה מנוע לשניים וחלק מהציפוי נפל, שני החלקים עומדים במקום ולא נופלים, אין פגיעת פח.

רציתי לדעת האם ניתן לתקן איכשהו את החלק הזה כדי שלא ניתן יהיה לראות את הפגיע (החלק הלבן) או שאפשר רק להחליף לחדש במצב כזה?

מצורפת תמונות.

תודה לעוזרים.

DSC01804 (2).jpg

111.jpg

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני יכול להגיד לך שמס' הרכב שלנו מאוד קרוב :) כנראה ששלי מסדרה לא רחוקה.

לגבי התיקון, - לדעתי, זה חלק שניתן להחליף לחדש (אבל יש לי הרגשה שזה מגיע עם ...הסמל העליון).

אם הייתי מתקן כזה דבר, הייתי מדביק את החלק שנשר (אם יש לך אותו) וצובע עם מכחול עדין בצבע כסף מבריק (אבל זה תיקון שעדיין ייראה). במידה ואין לך אותו, הייתי בודק אפשרות לשים חומר פחחים (ממש טיפה) ולצבוע עליו..).

תמיד יבואו האנשים שיאמרו לך להשאיר את הדבר הזה ("דפיקה ראשונה תביא מזל" וכו')... אני אישית הייתי הולך ומחליף לחדש... ואולי אפילו יבואו לקראתך כי הרכב חדש... ועדיין באחריות (תשלום סמלי למשל... וכו').

בברכת נסיעה בטוחה, וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יתעסק לך לתקן חלק כל-כך קטן ולא שימושי פרט ללקישוט

תמצא רכב כמו שלך בפירוקיות באיזורך

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפירוקייה הצחקתה אותי.

החלפה היא של כל מסגרת הגריל ולדעתי מאוד יקר אף אחד לא יעשה לך הנחה בגלל שהרכב באחריות.

לדעתי תדביק את החלק וזהוא ללא צבע ללא כלום סימן ישאר.

אם יש לך עודף אז תחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ההחלפה היא לא של כל המסגרת אלה רק של החלק העליון עצמו איפה שהסמל (ה"כנף") - בין הגריל השחור למכסה מנוע.

כפי שניתן לראות פה:

captureusx.jpg

בפירוקיות נראה לי שאין סיכוי למצוא חלק כזה, הדגם יצא כולה לפני 4 חודשים, אפילו בEBAY לא מצאתי את החלק הזה, רק אחרי דיבורים רבים עם מוכרים שונים.

במוסך מורשה החלק עולה 600 ש"ח (לפני "עבודה" :-P), בEBAY הכי זול זה 570 ש"ח אחרי מיסים, כנראה שאלך על המוסך המורשה.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא איזה רכבים אפשר למצוא בפירוקיות, אפילו פחות מ-4 חודש שהדגם קיים בארץ.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך להרים טלפון לטי גי אי חלפים אולי יש לו אחת כמו שלך עם גריל כזה שלם.

http://www.tg-parts.co.il/default.asp

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה המנה שלי להיום.

האוטו היה בתול עם היום (היה ללא שום שריטות בולטות עם צבע חלק) - 1700 ק"מ...(בעוד שבוע הוא 3 חודשים אצלי - וואו איך הזמן עובר).

מה אתם אומרים? לטשטש? ללכת לפחח? להשאיר את זה ככה? ממש הוריד לי את המצב רוח העניין הזה.

ניסיתי עם ווקס לעבור על זה, זה קצת שיפר את המצב (בהתחלה ראיתי פסים לבנים... ). אולי לא כ"כ רואים בתמונות, אבל אלה שריטות שעברו את הצבע.

אני מבין שאין מנוס, ודברים כאלה קורים - האוטו עומד בחוץ - חשוף לכל מיני מפגעים.

ושאלה למבינים - איך מוציאים את האבק שהצטבר ליד הכפתור של השעון... (מקווה שהתמונה מספיק ברורה).

תודה וחג שמח!

נ.ב אולי אני צריך לשמוח שלא שרטו את כל הדלת, שלא גנבו את הטאסות (מה שקרה לנו באיביזה הישנה) שלא תלשו את הסמלים.. לא יודע.

DSCF2975.jpg

DSCF2973.jpg

DSCF2977.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פתח את הדלת על הרכב שלך?

אם פגיעות חדרו את הצבע בטח רואים את זה טוב, דרך מצלמה קשה לראות עד כמה חמור המצב.

דבר עם פחח טוב מה אפשר לעשות במינימום מחיר, בשבילם עבודה כזאת זה ממש שטויות, אפילו לא פגיעה עמוקה בפח.

איך חול/אבק נכנס לך ללוח המחוונים? :shock: הלוח אמור להיות אטום לגמרי עם הפלאסטיק שקוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות השריטות לא נראות כל כך עמוקות (יכול להיות שאני טועה). לדעתי פוליש יטשטש אותן אם לא יעלים אותן לגמרי.

לגבי הכפתור של השעון, האבק נמצא מאחורי הפלסטיק?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות,

וכן, נראה שיש אבק מאחורי הפלסטיק, מאחורי הכפתור (רק במיקום אחד).

RS אומר שזה משהו בתכנון, ובמודל החדש לא נכנס אבק.

אני חושב שזה משהו בטכניקת הניקיון שלי (לא יודע... :-D).

תודה לכל המגיבים, אני אלך מחר לפחח. אולי פוליש יעלים קצת את השריטות.

יותר נראה לי שאני צריך להתרגל לרעיון שעם הזמן האוטו יתפוס יותר ויותר שריטות ובלאי, כמו כל מכונה שעובדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאיר את השריטות ככה, אל תלך לשום פחח - חבל על הכסף. זה רכב שנוסע ולא רכב שעומד במוזיאון - גם לי יש שריטה על דלת אחורית ימין שנגרמה כנראה מעגלת סופר שטיילה לבד בחניה.

לפותח השרשור לגבי הגריל: תחליף את כל החלק, הדגם הזה נמצא על הכביש מפברואר 2008 ולא בעיה להשיג כזה מפירוק - גם גריל של סקודה רומסטר יכול להתאים כמעט בוודאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת לפחח?! על השריטות הקטנטנות האלה?! יו מאסט בי קידינג.

זה לא נראה כמו משהו שנעשה בזדון או אפילו תוצאה של פתיחת דלת רשלנית, אלא יותר כמו מישהו שנשען על הרכב ושפשף את התחת שלו על הדלת (גינס עם חלק מתכתי כלשהו או משהו בסגנון). זו לא שריטה עמוקה. פוליש נקודתי עדין יטשטש אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור לגבי הגריל: תחליף את כל החלק, הדגם הזה נמצא על הכביש מפברואר 2008 ולא בעיה להשיג כזה מפירוק - גם גריל של סקודה רומסטר יכול להתאים כמעט בוודאות.

אז זהו שהגריל של הפאביה TSI -מתוחת הפנים ארוך יותר בכ15 ס"מ ועבה יותר מגריל של הדגם היוצא כמו שיש לך (שנת 07-10) ובגלל זה קשה מאוד למצאו ברשת ובכלל (חוץ כמובן מבמוסך מורשה...), אחרת הייתי כבר הולך פירוקיה כמו שאמרת.

בכל מקרה הזמנתי מרוסיה חלק מקורי מתאים, 34$ סה"כ עולה שם החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...