Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש חומר שמורחים על גגות קבריולט שנקרא "ראג טופ" (מין חומר כמו סאן אוף א גאן).

יש הטוענים כי הוא מרחיק חתולים, אולי שווה להתיז אותו על הכיסוי ולנסות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי מסביב לבניין כ40 חתולים ששני זקנים באים להאכיל 3 פעמים ביום. התקשרנו לעיריה ושם אמרו לנו שבחיפה זה מותר אז אין מה לעשות. חוץ מלהעיף אותם מהכיסוי כשאני תופס אותם עליו לא יודע מה להגיד לך. כל כך מעצבן:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו פשוט שעובד לדוד שלי.

הוא לא שם כיסוי אבל הוא שם שקית נילון פשוטה מתחת למגב והרעש שלה והתזוזה שלה פשוט מרחיקות לו חתולים וזה מצליח בנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW RUCER,

בעבר קראתי כתבה על ראש עיירית חיפה ואהבתו הגדולה לבע"ח.

ההודעה שרשמת, רק גרמה לי להעריך אותו יותר, תודה.

אני מאוד אוהב חיות, אני מאוד אוהב חתולים וכלבים ואת כולם. זה לא משנה את העובדה שהם כן שורטים את הרכב, שהם כן קורעים את הכיסוי ובכללי הם מתרד! אין לי בעיה עם כמה חתולים אבל כשהם כ40 ומספרם רק יעלה כי מאכילים אותם 3 פעמים ביום זה בעיה!

כל דבר צריך להיות בכמות בסוימת! גם בן אדם שאוהב ילדים ורוצה 2-3 ילדים לא ירצה 40 ילדים שיהרסו לו את הבית!

אז אם כל הכבוד לראש העיר זה פשוט לא בסדר להתעלם מהבעיה הזאת! אני כבר הייתי מאוד קרוב ללקחת כמה מהם ופשוט לשחרר אותם בשכונה אחרת לגמרי בקצה השני של העיר:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרח Catnip על הרכב :lol:

על הרכבים של השכנים אולי... :roll:

או שתמצא לך דוב-חתולים...

יש חיה אחרת שקרויה: זאב חתולים יפני, יותר אפקטיבי...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד מבריחים כלבים מהרכב? הם הרי אוהבים לבוא ולהשתין על הגלגלים וכד'.

עם החתולים הבנו, אבל יש גם חומר כל שהוא מרחיק כלבים?

תודה.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדביק על כל הכיסוי תמונות של כלבים רוצחים זה אולי יעזור, עזוב איך זה יראה.

בוא נגיד שלרכב שלו חתולות לא יתקרבו

http://www.geva-zin.co.il/auto-kelev.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החתולים הבנו, אבל יש גם חומר כל שהוא מרחיק כלבים?

אותו חומר שמרחיק חתולים, מרחיק גם כלבים. רכשתי חומר כזה תוצרת הארץ (בהמשך היום תיהיה לי אפשרות לבדוק אליו יותר פרטים אם מישהו מעוניין). לחומר יש ריח לא מיוחד נעים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...