Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא נופח על החתולה שלו.

בגלל זה החתול הלבן שישב לו על המכסה מנוע נהיה ג'ינג'י? :-D

מקלארן היקר.

אחרי מקרה דיי עצוב ונוראי של חתול שנלכד ומת בתוך המנוע של אחד מרכבי העבר שלי (ללא שהיה מונע או משהו),אחרי שהרכב עמד שבועיים בחום הקופח (אתה יכול בעצמך לדמיין מה הלך שם),

ואחרי שאני ביצעתי את ניקוי המנוע במו ידיי, אולי קצת תבין מדוע פיתחתי עויינות מסויימת.

הח%א הקטן נרקב שם וזחלו רימות בתוך כל המנוע, שלא לדבר על הריח.

הייתי צריך לפרק שם חצי מנוע ולהשבית את הרכב ל3 ימים.

שלא לדבר על ניקוי ופירוק כל מה שקשור לתעלות האיוורור, כי הצחנה היתה בלתי נסבלת.

בקיצור, ראיתי איך נראה חתול מבפנים,ואפילו יצא לי לאחוז בכמה חלקים ממנו. זה לא מראה מלבב.

או איך שאמרה חברה שלי באותו הזמן : "שלא תעיז לגעת בי עם הידיים האלה שנגעו בחתול..." :evil:

אני : "אבל ממי השתמשתי בכפפות מנתחים"

היא : "לא מעניין אותי !" (עבר לה עם הזמן)

מקווה שעוד לא אכלת צהריים.

אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואלה מזל שאכלתי את השניצל כבר :lol:.

תשמע, שוב, אין לי בעיה עם זה שזה קורה, נכון זה בלתי נמנע, וממש לא נעים.

יש לי בעיה עם זה שמישהו כאן התייחס לזה באופן הומוריסטי כאילו זה מצחיק שחתול איבד את הרגל שלו, וכאופן הרתעה, שזה ממש לא מצחיק (לפחות לא אותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק בקשה אחת לכל מאכילי החתולים:

תפסיקו!!!

אני חי ברחוב שבו מאיכלים חתולים

היללות בלילה פשוט בלתי נסבלות

וכך גם השריטות על הרכבים..

אני נאלץ לחנות את הרכב עם מכסה מנוע בחוץ כדי שלחתול לא יהיה חם מספיק להתיישב לי על האוטו!

אתם רוצים להאכיל חתולים?

קחו אותם הבייתה, אל תשאירו אותם להתרבות ברחוב!

אתם אולי אוהבים אותם, אבל מי שלא אוהב אותם סובל מזה..

רוצים שיתחשבו בחתולים?

תתחשבו אתם בשכנים שלכם!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי הרוג חתול. אל תכניס לי מלים לפה.

אמרת משהו דומה עד כדי זהות:

ברגע הזה, צריך לקזז נשמה אחת מ9 הנשמות שלו.

סמנטיקה :wink:

אל תשאירו אותם להתרבות ברחוב!

בדיוק בשביל זה הולך חלק מהארנונה שהורים שלך משלמים לעירייה שלהם:

סירוס / עיקור חתולי רחוב בצורה מסודרת. המתה זה פאסה.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל עדיין לא כל העריות עושות את זה, וגם אם כן לא מספיק מהר.

אצלי כל שנה קבוע יש כ-15 גורים, הם גונבים אוכל מהצלחת של הכלב שלי בגינה וגם את המים הם מרוקנים לו, מצידו לא אכפת לו כי הוא מקבל עוד מתי שנגמר אבל לי נמאס לתת לחתולי רחוב יוקונובה! ועוד יוקונובה סניור לקשישים

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לוקחים הכל ברצינות מידי....

כל הזמן מישהו מעלה נושא, ואז כולם אומרים כמה שהם שונאים ככה, והם נוהגים לעשות כוכו.

ואם אתה עושה ככה אז אמא שלך ז***.

אני לא חושב שהתעללות בבע"ח היא דבר חיובי.

אבל תשימו גבול וקחו דברים בפרופורציות.

אחרי הכל אנחנו (בני אדם) מזדחלים לכל פינה מסריחה בעולם ומרוקנים אותה ממשאבים כמו חיידים (ראה מטריקס)

ואם כל הכבוד לכל אוהבי הבע"ח (שאני בניהם, ואני אפילו עובד בחנות חיות), בני האדם הם שולטים בעולם

בעיקר הגברים אם רוצים לדייק, אבל לא נפתח את זה.

אם החתול מפריע לשכן, תתחשב בו, הוא חי פה, זאת הפינה המסריחה שלו ואתה מפריע לו לחיות.

אתה יכול למנוע את הבאלגן על ידי שינוי הרגלים.

אם אתה רוצה להאכיל חתולים ברחוב, אדרבה ואדרבה, תהנה.

אבל אם זה פוגע במישהו אחר (בנאדם) אז זכויותיו של האדם נעלות (טיפה) מאלה של החתול (ראה שרשרת המזון)

ועוד דבר אחד, נגיד מישהו סיפר שנתלשה לחתול רגל.

אני צחקתי, אני אוהב לצחוק מכל דבר, וזה הצחיק אותי במיוחד, אתם חושבים שאני אוהב להתעלל בחתולים?

שאני שם אותם במכונת לחם להנאתי?.....לא

פשוט יש ציניות, ציניות יומיומית היא דבר רצוי כל עוד היא לא הופכת לתפיסת עולם.

ושוב אני אומר, תפסיקו להגיב לכל דבר ברצינות, קחו דברים בסבבה, בצחוקים, לא לחפש נסיון לפגיעה אישית בכל מילה שמישהו מוציא (אלא אם זה שמר).

יום טוב (נ.ב- אני לא ממש אוהב חתולים, הם חיות מטומטמות לדעתי....כלבים רולז!!!!!!)

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן מישהו מעלה נושא, ואז כולם אומים כמה שהם שונאים ככה, והם נוהגים לעשות כוכו.

ואם אתה עושה ככה אז אמא שלך ז***.

1. לא כולם "אומים".יש גם ברגים, גם שייבות.

2. אתה לא חייב לספר לכולם שעושים כוכו. זה מביך.

3. לא הבנתי. אם מישהו עושה ככה אז אימא שלך ז**? ואם המשהו שעושה מישהו הוא לזיין את אימא שלך בתמורה לכסף?

4. לפותח השירשור:

שמע עצה שבאמת תרחיק את החתולים.

החתולה שלנו שונאת שמגרדים לה בבטן, ליד הפטמות. תגרד אותה בכל מקום אחר והיא גומרת מאושר. היא תשב עליך שעות (בדוק) ותגרגר - אבל אם לשניה אחת תפשל ותגרד לה את הבטן - הלך עליך לחלוטין. היא תנשוך.

אז מעכשיו - כל פעם שאתה רואה חתולה, שים אותה על הברכיים ותגרד לה בבטן. הם שונאים את זה רצח.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כולם "אומים".יש גם ברגים, גם שייבות.

2. אתה לא חייב לספר לכולם שעושים כוכו. זה מביך.

3. לא הבנתי. אם מישהו עושה ככה אז אימא שלך ז**? ואם המשהו שעושה מישהו הוא לזיין את אימא שלך בתמורה לכסף?

4. לפותח השירשור:

שמע עצה שבאמת תרחיק את החתולים.

החתולה שלנו שונאת שמגרדים לה בבטן, ליד הפטמות. תגרד אותה בכל מקום אחר והיא גומרת מאושר. היא תשב עליך שעות (בדוק) ותגרגר - אבל אם לשניה אחת תפשל ותגרד לה את הבטן - הלך עליך לחלוטין. היא תנשוך.

אז מעכשיו - כל פעם שאתה רואה חתולה, שים אותה על הברכיים ותגרד לה בבטן. הם שונאים את ה רצח.

אתם רואים....

יש אנשים טובים בפורום.

העצה שלך לא עובדת בדוק.

שנוגעים בבטן של החתולה של השכנים שלי...

היא מפליצה...זה נוראי

אני חושב שהיא בואש במסווה

אההה ובקשר ל3- אם המשהו שהמישהו עשה לאמא שלך בתמורה לכסף הוא פשוט יחסית, והתשלום הוא פחות מ50 דולר אז הוא פטור ממס ויכול לחגוג חופשי גם אם אמא שלו לא משהו.

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

חתולים הפכו למטרד רציני מאוד לאחרונה. מעבר לזה שהם מפעילים בשעות המוקדמות של הבוקר אזעקה (קופצים על הרכב), הם גם קורעים לי את הכיסוי ויותר גרוע מזה שורטים לי את הרכב. :evil: יש חתול שבא באופן קבוע, הכיסוי של הרכב הופך לטלאים.

מישהו נתקל בתופעה דומה? אולי יש איזה חומר שניתן לשים על כיסוי כדי להרחיק את החתולים?

אומנם זה נישמע מצחיק לכל אלה שלא משתמשים בכיסוי, אבל כיסוי עולה 300ש"ח. אני אומנם מתקן אותו, אבל זה בלתי נסבל.

המצב היגיע לזה שהם כבר לא מתרגשים מאזעקה ואני נאלץ לתקן כל יום. חומר הכיסוי דק מאוד וחתולים בקלות חותכים אותו עם הציפורניים שלהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חתול שבא באופן קבוע, הכיסוי של הרכב הופך לטלאים.

זה בטח החתול של האטיופים :wink:

בנימה יותר רצינית, בכל חנות חיות תוכל לרכוש חומר מרחיק חתולים(יש גרגרים,ג'ל וספריי, אתה צריך את הספריי יש ספריי לבית ויש ספריי לחוץ, אתה צריך את החוץ כמובן).

מנסיוני האישי, המוצר של האגן (HAGEN) עובד מעולה!

הוא לא זול (סביב ה 65 ש"ח) וצריך לרסס אותו כל יומיים שלושה במשך כמה שבועות (חתולים הם חיות של הרגלים וצריך להרגיל אותם להמנע מההרגל של כיסוי הרכב) אבל בסופו של דבר, החומר עובד בצורה טובה מאוד.

בהצלחה.

hagen_outdoor_repellant_spray.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה להשיג את החומר. אני מקווה שריסוס שלו על כיסוי לא ייפגע בצבע הרכב.

תודה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, תודה על הקישור. יש שם עיצות מועילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי שמסקרן, להלן תוצאות "עבודה" של חתולים, תמונות מצורפות.

catwork.JPG

catwork2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...