Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעייה גם שאנחנו לא יכולים להשתמש ביותר מדי חומרים רעילים מכיוון שכפי שאמרתי לאמא שלי יש גן ילדים והם משחקים בחצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בחנויות של בעלי חיים ספריי מיוחד. הייתי משתמש בו על כיסוי של רכב שלי כדי להרחיק חתולים. (עכשיו את העבודה של ספריי עושה כלב של שכן :shock:)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הכתוב בשביל להרחיק כלב צריך חוטרא.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה מרחיק את הכלב ,שלא יבוא קרוקודיל :shock:

בעירייה מפזרים אבקה נגד תנינים - זה עוזר! (עובדה - אין תנינים ברחובות :lol:)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתרון שנראה די יעיל ואני יודע שיושם במתקן ציבורי גדול הוא הקמת פינות האכלה לחתולים.

יוצרים את הפינות האלה בגינה או בגן ציבורי ויש מספיק נשמות טובות (הכוונה ליצורים בעלי נשמה אחת, לא תשע נשמות...) שיאכילו אותם.

ועל חתול שהפעיל את הנשמה התשיעית שלו, ראו כאן:

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-25216-%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%98%D7%A7%D7%90%D7%98.aspx

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעירייה מפזרים אבקה נגד תנינים - זה עוזר! (עובדה - אין תנינים ברחובות :lol:)

אין תנינים בגלל שאתיופים עם מיקרוגלים מפזרים גלים שגורמים לתנינים לסרטן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROFL:-D

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שלא שכחת את הנושא שפרסמתי, נושא של שימוש בנשק קרינה נגד אזרחים רציני לגמרי. באמצעים האלה ניתן לפגוע באנשים במינימום עדות ומקסימום נזק. בבלוג שלי יש הרבה מאוד חומר על נושא הזה, מזמין אותך לבקר וללמוד, יש שם אפילו דוגמא של שימוש רשמי בנשק כזה נגד אזרחים של אחת העיריות (תחת המונח DEW, אני מאגד את כל סוגי נשק מתקדם, החל מנשק שמבוסס על גלי קול (חלק ממכשירים ניתן לבנות אפילו בתנאים ביתיים), מיקרוגל ועד לנשק שמבוסס על קרינה רדיואקטיבית). אנחנו חיים בעידן מאוד טכנולוגי, גם כלי נשק מזמן כבר לא עלות או אקדחים, אלא יש שימוש באמצעים מאוד מתקדמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

רסס את התרסיס הזה (או תרסיס דומה ממותג אחר) על האזורים בהם הם שוכבים.

מניסיוני, ב-99% מהמקרים זה פותר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סובל מהתופעה הזאת. אצלי לאחרונה נהיה יותר גרוע גורים נכנסים לי לתא מנוע מתחתית הרכב.

הספריי הזה ממש עוזר להרחיק אותם מהרכב?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רסס את התרסיס הזה (או תרסיס דומה ממותג אחר) על האזורים בהם הם שוכבים.

מניסיוני, ב-99% מהמקרים זה פותר את הבעיה.

האם ניתן להשתמש בתרסיס הזה על המכונית ללא חשש ?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...