Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם מסמנים טריטוריה ומראים דומיננטיות בשטח.

אם תפזר באיזור גללים של אריה הם יירתעו כי הם יחושו שיש בשטח חתול דומיננטי יותר.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו בעיה כזאת עם הוטרינה של החנות.

כלבים היו משתינים אז אבא שלי פיזר איזה חומר שדוחה אותם וזה באמת עזר.

ואיך אפשר לשכוח את הגברת שהיית הולכת עם לורדור ענק ועוצרת בכל פעם מול הוטרינה שהוא ישתין,יום אחד אבא שלי פשוט התפוצץ עליה. כל הרחוב יצא החוצה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מה אפשר לעשות כדי למנוע מחתולה לעלות על מכסה המנוע שלי?!

היום בפעם הראשונה ראיתי אחת, השאירה למזלי רק שערות וליכלוכים מגעילים על המכסה מנוע, שריטות לא נוצרו.. אבל סווירלים.. קצת.

עצות?טיפים?

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות כדי למנוע מחתולה לעלות על מכסה המנוע שלי?!

היום בפעם הראשונה ראיתי אחת, השאירה למזלי רק שערות וליכלוכים מגעילים על המכסה מנוע, שריטות לא נוצרו.. אבל סווירלים.. קצת.

עצות?טיפים?

משדר אולטרה סוני עם גלאי תזוזה שיותקן ליד הרכב ויופעל ברגע שיש חתול/כלב בסביבה

יש כמה

למשל

חחח מצאתי ספריי שמופעל עם חישן תזוזה נגד חתולים

כאן יש את 10 הטובים נגד חתולים לשנת 2016

https://wiki.ezvid.com/best-cat-repellents

מה שזכה במקום 1

http://www.ebay.com/itm/Hoont-Robust-Electronic-Outdoor-Indoor-Animal-Pest-Repeller-Motion-Activated-/201638938996?hash=item2ef29e0974:g:MAwAAOSwyLlXo5N7

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור, אבל בתור חובב דיטיילינג שגם מתארח בשמחה בביתם של שני חתולים, אבקש מאוד מהאנשים כאן שלא להשתמש באמצעים שיכולים להזיק לחיות באופן מתמשך (נניח רעל, או משהו שעלול לפצוע).

במציאות הישראלית זה לא מובן מאליו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור, אבל בתור חובב דיטיילינג שגם מתארח בשמחה בביתם של שני חתולים, אבקש מאוד מהאנשים כאן שלא להשתמש באמצעים שיכולים להזיק לחיות באופן מתמשך (נניח רעל, או משהו שעלול לפצוע).

במציאות הישראלית זה לא מובן מאליו.

אכן צודק :)

מה שאני הצעתי זה להרחקה בלבד, לא אוהבים את הצליל הגבוה ולכן מתרחקים ללא כל השפעה בריאותית

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתלה על איזה עמוד ליד סמן לייזר שיעבוד קבוע ויאיר על הרצפה. אם אתה גר במקום שיש בו קצת רוח זה יעשה את העבודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
זה בטח החתול של האטיופים :wink:

בנימה יותר רצינית, בכל חנות חיות תוכל לרכוש חומר מרחיק חתולים(יש גרגרים,ג'ל וספריי, אתה צריך את הספריי יש ספריי לבית ויש ספריי לחוץ, אתה צריך את החוץ כמובן).

מנסיוני האישי, המוצר של האגן (HAGEN) עובד מעולה!

הוא לא זול (סביב ה 65 ש"ח) וצריך לרסס אותו כל יומיים שלושה במשך כמה שבועות (חתולים הם חיות של הרגלים וצריך להרגיל אותם להמנע מההרגל של כיסוי הרכב) אבל בסופו של דבר, החומר עובד בצורה טובה מאוד.

בהצלחה.

hagen_outdoor_repellant_spray.jpg

מקפיץ האם ניתן לרסס ישירות על הרכב ללא כיסוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...