Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו בישראל להזכירכם , אם השריטה לא תבוא מהחתול היא תבוא מהשכן .

גדול :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אם תעשה צרכים בחניה באופן יום יומי החתול יחשוב שבעל חיים גדול יותר השתלט לו על הטריטוריה והוא יסוג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים שבעטו/ירו ברוגטקה בחתולים - אתם ממש גברים. רק אדם עלוב יתנהג כך לחיה חסרת אונים.

מפריעה לכם החיה? יש דרכים להילחם בכך, כולל לפנות לעירייה.

החיים הם כמו גלגל, היום אתם יריתם ברוגטקה בחתול ומחר יבוא העבריין התורן וידאג לנגח אתכם ולשבור לכם משהו/לשבור לכם חצי אוטו ולא להשאיר פרטים.

אני הייתי מתבייש במקומכם להתגאות במעשים כאלו.

שלא תבין לא נכון חלילה , אני מאוד מאוד רגיש לחיות בד"כ , פשוט המקרה כאן היה שהיא ממש קפצה ושרטה את הילדה שלי, מה הייתי צריך לעשות במקרה כזה , להמתין ליד החתולה , לקשקש איתה קצת , אולי לתת לה חלב ?! אולי עוגיות ?! אהה, ואז להתקשר לעירייה שמה יעשו ? ישחקו איתה רמיקוב ? תהיה ריאלי , כל מקרה לגופו ידידי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים שבעטו/ירו ברוגטקה בחתולים - אתם ממש גברים. רק אדם עלוב יתנהג כך לחיה חסרת אונים.

מפריעה לכם החיה? יש דרכים להילחם בכך, כולל לפנות לעירייה.

החיים הם כמו גלגל, היום אתם יריתם ברוגטקה בחתול ומחר יבוא העבריין התורן וידאג לנגח אתכם ולשבור לכם משהו/לשבור לכם חצי אוטו ולא להשאיר פרטים.

אני הייתי מתבייש במקומכם להתגאות במעשים כאלו.

וואלה זה לא קשור אם כן או לא בעטת בחתול, יש סיכוי מאוד גבוה שיקרה בכול מקרה.

יותר מזה- אם יראה הערס שיש לך רוגטקה ואתה לא מפחד להשתמש בה- אולי יכבד אותך קצת יותר (בתור ערס חבר)

*לא מעודד אלימות נגד חיות באופן גורף, רק חתולים ששורטים מכוניות עם וקס ועורבים שאוכלים שווארמה.

ואני חושב שיש עוד איזה חבר פורום אחד או שניים שלא כתבו בדיון הזה "שים כלב על הגג" אז מתבקשים להשלים.

ואם כבר גיבוב- אז היה פה לפני כמה שנים מישהו שהעיף סטירה למישהו ששם אוכל על הרכב שלו בשביל חתולים. לא תומך באלימות, אבל זה כבר פגיעה מכוונת ברכוש של אחר ומצדיק את המעשה. בלי קשר לחתולים בכלל, אני מתעצבן ממש כשאנשים סתם נוגעים לי ברכב ומשאירים כתמים של ידיים (במיוחד על החלונות). אני עובד קשה ומשקיע לא מעט כסף כדי שהרכב יהיה נקי, המינימום שאני מצפה לו זה שאנשים יכבדו את הרכוש שלי. זה כמו שמישהו יכנס אלי הביתה ויח^בן לי באמצע הסלון.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפזר למישהו שאריות אוכל על הרכב כדי למשוך חיות זו באמת התנהגות מגעילה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון חלילה , אני מאוד מאוד רגיש לחיות בד"כ , פשוט המקרה כאן היה שהיא ממש קפצה ושרטה את הילדה שלי, מה הייתי צריך לעשות במקרה כזה , להמתין ליד החתולה , לקשקש איתה קצת , אולי לתת לה חלב ?! אולי עוגיות ?! אהה, ואז להתקשר לעירייה שמה יעשו ? ישחקו איתה רמיקוב ? תהיה ריאלי , כל מקרה לגופו ידידי .

במקרה שלך ספציפית, אני יכול להבין את ההלם לאור מה שקרה.

בכל זאת, תגובתך הייתה שגויה ובטח לא כזאת שיש להתגאות בה.

יכולת להבריח את החתול גם ללא אלימות כלפיו ואם זה לא עוזר אז לפנות לעירייה שתטפל בכך.

I.G - אתה מעודד אלימות כלפי חתולים ששורטים מכוניות עם ווקס?!

חתול היא חיה, וכחיה אינה מבינה שיש לך ווקס על האוטו ובטח לא עושה לך בכוונה.

אם אתה פועל באלימות כלפי חיות חסרות אונים, אאחל לך למצוא את עצמך חסר אונים מול אדם ש"לא באת

לו טוב בעין" כשעברת עם האוטו המלוקק שלך ליד הביניין שלו ולכן לדעתו מותר לפעול באלימות כלפיך.

בהצלחה עם הרוגטקה במציאת סולידריות וכבוד מערסים שרואים אותך יורה לעבר יצור חסר אונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך ספציפית, אני יכול להבין את ההלם לאור מה שקרה.

בכל זאת, תגובתך הייתה שגויה ובטח לא כזאת שיש להתגאות בה.

יכולת להבריח את החתול גם ללא אלימות כלפיו ואם זה לא עוזר אז לפנות לעירייה שתטפל בכך.

אם כך אנחנו חלוקים בדעתנו, אני חושב שאם המקרה הזה היה חוזר על עצמו גם עוד עשר פעמים , אני הייתי חוזר עדיין לאותה הפעולה ,אולי בסדר שונה , מגב בעיטה מגב, או בעיטה,מגב,בעיטה. זו דעתי בכל זאת ואני מדגיש , שלא היה כאן בילבול ח"ו , אני מדבר רק על חיה אלימה , לא חיה "בלתי מעורבת" :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחד ספציפית שאתה משתמש בו ויודע שהוא אכן פועל?

תבחר את הכי זול - כולם יעבדו לך.

אני שמתי משהו שעבד קבוע בעבר (חיברתי למצבר הרכב ) אבל יש מוצרים טובים שכמו ששמתי לך שאתה שם ליד הרכב או מקדימה והם פועלים עם גלאי תנועה כך שיותר חסכוניים

בהתחלה בניתי יחידה כזו לבד ואחר כך קניתי יחידה ידנית ושיניתי את החיבור של המתח מסוללה פנימית למצבר הרכב (מיצב מתח קטן עם נגד)

http://www.ebay.com/itm/Ultrasonic-Aggressive-Pet-Dog-Repeller-Anti-Bark-Barking-Stopper-Deterrent-Train-/201117375368?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ed3879b88

אתה יכול לקנות כזה במחיר מצחיק של 15-20 שקל לשים סוללה ולבדוק איך עובד

תעבור ליד היכן שיש כלב או חתול ותלחץ על הכפתור - כעת הצחוק מתחיל חתול קופץ ובורח, כלב מסובב ראש נותן יללה ובורח

אחרי שתראה שעובד קנה מכשיר שעובד קבוע

ואת הנייד תשמור שאתה רץ או הולך ואם מגיע כלב מאיים או תוקף תפעיל ותיראה איך הכל מתהפך :)

אנחנו לא מסוגלים לשמוע את הצלילים האלה (מעל 20K) והחיות נמנעות מלהתקרב בגלל שזה מציק להם

כמו כאן אתה יכול לראות איך החתול מעדיף שלא להתקרב "לאיזור הרעש"

היה איך עובד - תיראה מ 1.43

מצאתי גם את זה

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004SGC75S/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1634&creative=19450&creativeASIN=B004SGC75S&linkCode=as2&tag=rucksacwithwh-21

תיראה את מה שאנשים כותבים עליו

אתה תמיד יכול לבנות תותח מים כזה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...