Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבלינים לא נראה לי יעזרו ולא מתכוון לשים עם הרכב

Cat stop נראה דווקא משהו רציני, אבל עולה 170 ש"ח בערך.

מצאתי את זה- http://www.ebay.com/itm/4-X-Cat-Repeller-Repellent-Rods-Pest-Control-Stop-/400715333502?pt=AU_Pest_Control&hash=item5d4c7ebf7e

אני בינתיים לא מזמין. אם הבעיה תמשך עוד שבוע- שבועיים אני אזמין (יש עוד 1000 מכוניות בשכונה, אני מקווה שמה שהיה, היה חד פעמי)

פוליש כנראה שאני אצתרך לעשות בכול מקרה

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש תרסיס שדוחה בעלי חיים. הוא נועד לאילוף.

עשה אצלי בגינה עבודה יפה.

היה לי מקרה דומה שאיזה כלב הפך את החישוק שלי לאסלה שלו.

אחרי כמה ימים של ריסוס - הוא הפסיק לצמיתות.

רכשתי בזמנו בהום סנטר - עלה סביב ה40 ש"ח אם אני לא טועה. סביר להניח שאפשר להשיג בזול יותר

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע איך הספרי ישפיע על הצבע/לכה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב תנסה את התבלינים ותחזור לעדכן, הם פשוט לא מתקרבים לרכב בגלל הריח וזה גרושים, אם אתה מפחד על הצבע אז פזר בנדיבות מתחת וסביב כל הרכב, לי זה עבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להדגיש,

חתול זו חיה טריטוריאלית שסורקת את הטריטוריה שלה מידי יום ולכן מה שלא מנסים, טיפול חד פעמי לא יעזור כלום.

חייבים להתמיד בפיזור/ריסוס מחדש כמעט מידי יום עד לשבירת הרגלי הפיטרול של החתולים.

ברגע ששברת, הם כבר לא יחזרו כ"כ מהר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקבתי אחרי ה-24 עמ האחרונים אבל ה 2 סנט שלי לעניין , לפני כ-חודשיים , הגיעה חתולה מעצבנת אשר התנחלה בפתח הדלת ומתחת לרכב שלנו בבית , מה אני אגיד לכם , פשוט סירבה לעזוב לא משנה מה עשינו , ואז הקש ששברה את הכוס שוקו היתה , שהחתולה המעצבנת קפצה על הבת שלי הקטנה והיא כ"כ פחדה מהסיטואציה , אמרתי עד כאן , פשוט העפתי אותה מהבית בבעיטה טרנס אטלנטית אל עבר האופק , משהו כמו 8-10 מטר , וראיתי אותה בורחת , ומאז לא נודעו עקבותיה תודה לאל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקבתי אחרי ה-24 עמ האחרונים אבל ה 2 סנט שלי לעניין , לפני כ-חודשיים , הגיעה חתולה מעצבנת אשר התנחלה בפתח הדלת ומתחת לרכב שלנו בבית , מה אני אגיד לכם , פשוט סירבה לעזוב לא משנה מה עשינו , ואז הקש ששברה את הכוס שוקו היתה , שהחתולה המעצבנת קפצה על הבת שלי הקטנה והיא כ"כ פחדה מהסיטואציה , אמרתי עד כאן , פשוט העפתי אותה מהבית בבעיטה טרנס אטלנטית אל עבר האופק , משהו כמו 8-10 מטר , וראיתי אותה בורחת , ומאז לא נודעו עקבותיה תודה לאל .

הכי טובבב :lol:

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנפלות של אוהבי חתולים בעוד 3,2,1...

גם אצלי יש נסיון אישי עם חתול מעצבן(לא מדובר בחתול הג'ינג'י למי שמכיר).

רוגטקה פתרה את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו בחניון יש חתול שמתגורר שם. לא משלם וועד, והחצוף עושה את הצרכים שלו בחניון.

יום אחד הוא החליט שהחניה שלי היא בית השימוש הקבוע שלו, וכל יום הייתי מוצא קקי

שלו, והיה ריח חריף של שתן.

שטפתי את החניה, ואח"כ פיזרתי פפריקה חריפה, ופלפל שחור. ביקשתי מהמנקה

שלא תנקה שם, כדי התבלינים יישארו שם. הקפדתי כל ארבעה חמישה ימים לעשות

השלמת חוסרים, ואחרי שבועיים חבר שלי מהבניין, שצחק עלי על כל הפפריקה

"מה זה כל הכתמים האדומים מסביב לרכב שלך?!", התחיל לבכות לי שהחתול עבר

אל החניה שלו :-) נתתי לו את מה שנשאר לי מהתבלינים, ואיחלתי לחייל בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בישראל להזכירכם , אם השריטה לא תבוא מהחתול היא תבוא מהשכן .

זה שאתה אוהב את זה, לא אומר שאתה טוב בזה .

אם תשקיע בזה מספיק זמן תהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים שבעטו/ירו ברוגטקה בחתולים - אתם ממש גברים. רק אדם עלוב יתנהג כך לחיה חסרת אונים.

מפריעה לכם החיה? יש דרכים להילחם בכך, כולל לפנות לעירייה.

החיים הם כמו גלגל, היום אתם יריתם ברוגטקה בחתול ומחר יבוא העבריין התורן וידאג לנגח אתכם ולשבור לכם משהו/לשבור לכם חצי אוטו ולא להשאיר פרטים.

אני הייתי מתבייש במקומכם להתגאות במעשים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...