Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רעיון למנוע מחתולים לטפס ולשבת לי על גג האוטו (רעיונות אלימים יימחקו וייחסמו)

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ספריי יעודי, אפשר לקנות בחנויות של מכירת ציוד לבעלי חיים - יעיל מאוד, אבל מסריח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 491
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא השרשור הראשון וכנראה גם לא האחרון שנפתח בנושא זה.

חתולים כן שורטים את האוטו (לפחות החתול שלי ככה שהוא קצת מפגר,אני מודה).

בקשר לחומר שמוכרים בחנויות, אין הוכחה שהוא באמת עובד. זה חומר שיעודי לרהיטים בבתים ולא למכוניות.

אם יש למישהו שיטה מוכחת למנוע מחתולים לעלות על האוטו,אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה.

ישנו ספריי בכל חנות חיות מחמד שעולה לא יותר מ20 שקל שמרחיק חתולים.

ריח שהאף האנושי לא מזהה אבל חתולים לא מתקרבים אליו מקילומטר.

כאחד שיש לו שני חתולים בבית אני משתמש בספריי הזה דיי הרבה.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה.

ישנו ספריי בכל חנות חיות מחמד שעולה לא יותר מ20 שקל שמרחיק חתולים.

ריח שהאף האנושי לא מזהה אבל חתולים לא מתקרבים אליו מקילומטר.

כאחד שיש לו שני חתולים בבית אני משתמש בספריי הזה דיי הרבה.

היכן אתה משפריץ עם הספריי? האם על האוטו? או בצידי האוטו?

האם אין סכנה לצבע הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום התלוצצתי עם חברתי על העניין,

ראינו שריטה לא עמוקה על מכסה המנוע, זה אחרי שבסופ״ש עשינו וקס והאוטו מאוד חלק.

הצחיק אותנו שזה נגרם חתול שקפץ על המכסה והתחיל להחליק בגלל הוקס 8)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתלוננים על דברים מתוקים!

לי בעבר היו 2 ג'יפים פתוחים (סופה וסמוראי).

הייתי נוהג בהם בעיקר בשבתות לטיולים ובמשך השבוע הם חנו בחניון תת קרקעי בבניין.

חתולים על המושבים היו עניין שגרתי, ולמרות שאני לא אדם שאוהב חתולים לא הצקתי להם ולא פגעתי בהם כי הם ממש לא הפריעו לי והיה נחמד לראות אותם ישנים באוטו (שהרי היה כבר מאובק מהטיולים ומהחניון) עד שיום אחד נכנסתי לרכב וכרגיל חתולה אחת קפצה החוצה אחוצה אבל משהו היה שונה, הבטתי אחרונית וראיתי 8 גורים קטנים מקובצצים לי במושב האחורי, בעזרת חולצה הוצאתי אותם מהרכב והנחתי אותם במקום כמו מחסן קטן ונטוש צמוד לרכב, החתולה באה ולקחה אותם מהמקום אחד אחרי השני ומאז לא היו עוד המלטות, אבל חתולים שהקפיצו אותי ל3 וחצי מטר גובה מבהלה שלי ושלהם באמצע הלילה זה תמיד היה.

את הגולף כרגע הם לא מחבבים, אבל הפונטיאק של השכן זה כבר סיפור אהבה, והוא ממש לא אוהב את האבה הזאת במיוחד לא עם הגג בד של הקבריולט.

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מיכל של 4ל' אקונומיקה באחת הרשתות הזולות (10-12 ש"ח). שפוך מסביב לרכב על האספלט והמדרכה. זה מרחיק חתולים וחיות בכלל למשך הרבה זמן, מניסיון. (אגב אני מאד אוהב חתולים, אבל לא על\בתוך האוטו)...

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שיש לאנשים פה סימפטיה לבעלי חיים.

באקונומיקה יש אמוניה מה שיכול לגרום להם דווקא לבוא ולהשתין בסביבת הרכב...

חתולים לרוב שונאים מים (אני מגדל אחד בבית ואני מדבר מנסיון)

אם אפשרי להשפריץ עליהם מים מהחלון (משפריצר כן? לא צינור!! שלא יירטבו ויהיו חולים) (מים נקיים כמובן! זה נועד רק להפחדה)

הם מבינים דיי מהר כשזה מגיע למים...

אגב, השריטות קורות כשהם מחליקים מהרכב ואז הם מנסים להאחז בעזרת הציפורניים...

רפלקס נטו. שום כוונה רעה... :)

בהצלחה :)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחנן, מה שלא תעשה, אל תרעיל אותם ואל תפגע בהם פיזית.

תנסה מה שבא לך, פלפל שחור, חומץ, כיסוי לאוטו, לצעוק עליהם, לקשור כלב לאוטו אפילו להחזיק צינור מים ולהשפריץ עליהם מים פעם פעמיים שלוש עד שיבינו אני מקבל.

אל תפגע בהם פיזית ואל תרעיל אותם בצורה בלתי הפיכה בבקשה

חתולי רחוב בריאים מועילים לסביבה ומעבר לזה חתולים הם חיה מדהימה.

אני מבין את הבעיה, וזה באמת מעצבן

אני ד"א לא נתקלתי בשריטות, חתולים הולכים לי על האוטו כבר 3 שנים ואין לי שריטה אחת (אבל אולי סתם התברכתי בחתולים נחמדים בחניה שלי)

כן יש לי סימנים של כפות רגליים, וזה באמת יכול לעצבן כשזה יום אחרי ששטפתי את האוטו אבל אישית אני נהנה לחשוב שלפחות לחתול אחד היה חם הלילה כי הוא ישן לי על מכסה המנוע.

זה לא חייב לעשות לך טוב, ואתה יכול להיות שונא החתולים הכי גדול, וזה בסדר ואני מבין, ואני אשמח אם הם יעזבו אותך לנפשך.

רק בבקשה לא משהו שיפגע בהם בצורה לא הפיכה.

ודבר אחרון כללי אם אתה גר בעיר שאוהבת חתולים, אפשר להתקשר למוקד ולבקש שיבוא לסרס אותם, כדי שהאוכלוסיה תהיה מבוקרת ורגועה יותר. (ואולי הם כבר כאלה, תסתכל על האוזן שלהם, אם חסר לה השפיץ הם מסורסים)

:-P :-P :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תראו לי שריטה שנגרמה לצבע מציפורני חתול; זה פשוט בלתי אפשרי טכנית.

כאשר היה לי אופנוע הייתי מפזר פלפל שחור על המושב, וזה היה מונע את התופעה הבאמת מרגיזה של חתכים וקרעים בציפוי ה"עור" של המושב.

מה שכן, אני תמיד נותן מכה קלה למכסה המנוע לפני התנעה כדי לגרש חתולים לפני שיהפכו לעיסה שקשה לנקות. ראיתי את זה קורה פעם אחת, ממש לא סימפטי.

לגבי תרסיסי הדחייה, זה עובד מעולה - מהרגע שריססנו על הספות לא יכולנו לשבת עליהן מהסירחון :) החתול (בתמונה) לא התרשם מהחומר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עדיין לא ראיתי שריטות על הרכב מחתולים, יש לי 6 חתולים בגינה, 2 אופוסומים וכמה סנאים, הסנאים גונבים לי את העוגיות שאני משאיר בבוקר בחוץ ביחד עם הציפורים, זה מצחיק לשבת ולראות ציפור יורדת מרימה לך עוגיה מהשולחן ובורחת לעץ הסמוך, הסנאי מחכה שאזוז.

יש לי בגינה ספסל אחורי של סוואנה ו2 מושבים קדמים של אקורה, אני נהנה לשבת על כסא אחד כשאני מוקף חתולים, עם הקפה של הבוקר זה תענוג, החתול היא חיה אצילית שדואגת לנקות לי את הגינה על הדרך, אין עכברים ואין ג'וקים.

בשבילי חתולים זה נושא רגיש מאוד וגם אני מתעצבן כשמישהו מתנכל להם, אז בבקשה לעשות דברים בדרך הנכונה.

רובה מים קטן יכול להועיל, גם קצת אוכל ומים ליד הכניסה לבניין.

n1000733012_30041229_363.jpg

n1000733012_30019007_1509.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...