Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע לא נכבה גם אחרי הוצאת מפתח (A6)

giacmatto
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על רכב חדש של הבוס שלי אאודי A6 חדשה כ 7000 ק"מ אחרי יום עמוס בנסיעות בעיר בסוף היום כשהחזרתי אותו הביתה (בנסיעה רגועה מאוד)באתי לכבות את המנוע סובבתי את הסוויצ', הוצאתי מפתח ולתדהמתנו המנוע לא נכבה! עשיתי קצת אחורה קדימה החזרתי את המפתח וסובבתי את הסוויצ' כמה פעמים ורק אז נכבה. היום בבוקר הכל רגיל לגמרי מחר אקח אותו לבדיקה באאודי אבל רציתי לשתף את הפורום בכדי לקבל תשובה האם למישהו קרה מקרה דומה? ומה היתה הבעיה?

בתודה ג'קי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח התרד', האם כל כך קשה לרשום לפי הכללים וההנחיות את סוג הרכב בכותרת התרד'?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח הוא מפתח קפיצי רגיל והבעיה לא חזרה על עצמה כל היום מחר במוסך המרכזי יבדקו ואדכן אם היו ממצאים

נ.ב. למנהלים

שליחה על הכותרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

למה כל אחד מתפלסף,לפי דעתי מעלה פה נושא לגטימי,לפי דעתי מעניין לדעת על תקלה כזאת באודי במיוחד אחרי 7000 ק"מ.

תעדכן אותנו מה יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כמו שחשבתי חיברו את הרכב למחשב פירקו את הסוויצ' "הכל בסדר אדוני" אבל לי זה קרה! לפחות הם היו הגונים ולא לקחו כסף נקווה שלא יקרה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמר לי אדון האם השתגעת קנית A6 ואתה שואל שאלות למה זה קרה ולמה זה קורה ולמה זה יקרה

תאמר לי אדון - נולדת פלספן או שהחיים הובילו אותך לשם ?

giacmatto - להבנתי הרכב באחריות, תתעקשו לקבל הודעה בכתב ממנהל המוסך שהתלוננת על תקלה מהסוג הזה תוך ציון כל הסממני שהופיעו במהלך התקלה

כך בעתיד יהיה קייס להחלפת סוויץ' גם לאחר תום האחריות, היות והיבואן לא החליף למרות התלונות במועד האחריות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 שנים מאוחר יותר...

האשכול בן כמעט 11 למה להקפיץ אותו במקום לפתוח אחד חדש...

לקח לי זמן לראות את התאריכים ואני מתחיל לאכול סרטים באיזה A6 חדשה יש מפתח קפיצי ולא keyless שבשברולט ספארק יש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, טויטו אמנון כתב:

יש לי קאיה 2014 לא מיתכבה גם שנותאתי את המפתח 

הדבר הראשון שבודקים זה את מתג ההתנעה.

יתכנו גם גורמים אחרים לבעיה כקצר במקומות שונים.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...