Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית התנעה מוזרה- רנו קליאו 94

אלכס נמרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קרה המקרה שוב וכמו תמיד, בניסיון השני הניע בשניה. קרה ב16:00 כשחם.

עוד דבר מוזר ששמתי לב אליו היום היה בהתנעה בערב אחרי העבודה בה האוטו עמד כ8 שעות.

התניע בלי בעיה אך הטורים עלו קצת מעל מה שהם עולים תמיד בהתנעה. תמיד הם עולים ל1300 ותוך דקה מתייצבים על 900~. היום הטורים עלו ל1400 בערך ושמתי לב שהאוטו כאילו לחץ גז לבד כמה פעמים. הטורים עלו ל1500 וירדו חזרה ל1400 ואז שוב פעם, ל1500 וחזרה ל1400 ומשם זה התחיל לרדת חזרה ל900. ממש שמעו כאילו מישהו לחץ על המצערת והטורים עלו. לדעתי הבעיה היא בחיישן כלשהו. השאלה שלי היא האם ניתן להתחבר לאוטו הזה עם מחשב ולסרוק תקלות בשביל לא להתחיל להחליף את כל החיישנים באוטו?

ראוי לציין שהאוטו נוסע מעולה אבל אני שם לב שלפעמים זה משתנה. פעם הוא סוחב ממש טוב ונוסע ממש חלק ולפעמים הוא מרגיש כבד וקשה. מה אתם אומרים?

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לי יש קליאו 98, אני לא בטוח כמה הם זהות אבל אולי אני אוכל לנסות לעזור

אצלי גם היתה בעיה של הנעה וסל"ד לא יציב, לפעמים האוטו לא רצה להניע. רק אחרי כמה נסיונות....

בהתחלה החלפתי את החיישן שמחובר למערכת ואקום (הוא יושב בצד ימין של הרכב קרוב לחלון)

לדעתי הוא יפתור לך את הביעה של יציבות הסל"ד

עלה לי 50 ש"ח מאיזה פירוקיה.

ועדיין הרכב לפעמים הוציא לי את מיץ ולא רצה להניע...

לבסוף החלפתי את החישן של הגל תנופה (זה מורה מתי יהיה ניצוץ) ומאז הבעיה נעלמה..

החישן עלה לי 280 ש"ח עוד כמה שקלים על עבודה וזהו..

יוחאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 94 ו94 לא זהות בכלל ואם אני לא טועה זה אפילו לא אותו מנוע.

אצלי אין חיישן גל תנופה אם אינני טועה. כמו כן אין לי בעיה של סל"ד לא יציב.

תודה על תגובתך בכל מקרה

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הם עולים ל1300 ותוך דקה מתייצבים על 900~. היום הטורים עלו ל1400 בערך ושמתי לב שהאוטו כאילו לחץ גז לבד כמה פעמים. הטורים עלו ל1500 וירדו חזרה ל1400 ואז שוב פעם, ל1500 וחזרה ל1400 ומשם זה התחיל לרדת חזרה ל900. ממש שמעו כאילו מישהו לחץ על המצערת והטורים עלו.

טורים = סל"ד?

לפי מה שאתה אומר זה ל נשמע יציב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא יציב? זה בגלל הצ'וק האוטומתי או הפעולה שהמחשב עושה על מנת לחמם את האוטו. הטורים עולים ל1300 ותוך כחצי דקה יורדים חזרה ל900 וזה רק בהתנעה הראשונה בבוקר כאשר הרכב קר. כשהרכב חם הוא מיד מגיע ל900 ולא זז משם.

Renault clio RT 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...