Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו B שנת 2000 מנוע 1600 אוטומטית

Liran3331
שימו לב! השרשור הזה בן 5115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

ראה תגובה שהכנסתי היום למישהו ששאל לגבי קליאו שנת 2001.

אם אתה מחליט לקנות- בדוק היסטוריית טיפולים וקח בחשבון שהגיר מאוד רגיש. השיפוץ יקר ולא מחזיק בד"כ מעמד הרבה זמן.

אהרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שמוכרים הרבה את המכוניות האלה, ראיתי עוד 3 כאלה למכירה (עם יותר ק"מ)

בסופו של דבר הרכב מתאים לי ומן הסתם שאין אוטו מושלם מבחינה מכנית בתקציב הזה

אז מה אני יכול לעשות?.... אני נואש כל אוטו נחמד בסוף דפוק מבחינה מכנית.......................

יכול להיות שהם מוכרים בגלל שהגיר מתקרב לשיפוץ? איך אני יכול לבדוק את זה? אני מפחד להדפק

חשוב לציין גם שאני לא מתכוון לקרוע את האוטו ולנסוע איתו עשרות ק"מ ביום... אלא הרבה הרבה פחות מזה, רוב הזמן האוטו ינוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ הקליאו 1.6 רכב נחמד. נקודת התורפה היא הגיר האוטומטי אשר נוטה "לבקש" שיפוץ (שעלותו עשויה להיות יקרה, כפי שכבר צויין).

אם אינך "חייב" רכב אוטומטי - אפשר אולי "להתפשר" על קליאו 1.6 ידנית (?), או רכב אחר.

אם חייב אוטומטי (או גם אם לא) , ציין בבקשה תקציב, דרישות מהרכב, כמות ק"מ לנסיעה עתידית, ויוכלו להמליץ לך על חלופות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה קליאו כזאת ידנית, תחסוך לעצמך את כאב הראש של הגיר האוטומטי. היה לחבר שלי כזה דגם בדיוק אוטומטי והוא אכל צרות ואלפי שקלים נשפכו על הגיר.

בהצלחה בכל אופן.

Fiat Punto Evo 1.4 Multi-Air, 2010 - Sold

Mazda 2 Pure White, 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ הקליאו 1.6 רכב נחמד. נקודת התורפה היא הגיר האוטומטי אשר נוטה "לבקש" שיפוץ (שעלותו עשויה להיות יקרה, כפי שכבר צויין).

אם אינך "חייב" רכב אוטומטי - אפשר אולי "להתפשר" על קליאו 1.6 ידנית (?), או רכב אחר.

אם חייב אוטומטי (או גם אם לא) , ציין בבקשה תקציב, דרישות מהרכב, כמות ק"מ לנסיעה עתידית, ויוכלו להמליץ לך על חלופות.

התקציב הוא 25K בערך

לא חייב אוטומטי

אני לא מתכוון להעמיס על הרכב...... ובאמת שאני מחפש כבר לא מעט זמן אוטו ופשוט אין שום דבר זה סיוט

נראה לי שאני אמשיך לנסוע באוטובוס אז בבקשה תמליצו על משהו:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני חושב אתה ממש לא סגור לגבי סוג הרכב, ואופן השימוש העתידי שלך בו.

הפיג'ו 106 רכב קומפקטי (ואולם אני סבור שבתקציבך אתה יכול להרשות לעצמך רכב ממודל יותר חדיש) ויונדאי סונטה - רכב מנהלים, עם מנוע גדול (והוצאות אחזקה ודלק יותר גבוהות).

השאלה מה אתה צריך (כמה אנשים ייסעו איתך רוב הזמן, כמה ק"מ ליום, עירוני/בינעירוני). תפרט מעט יותר, ויהיה ניתן לכוון אותך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...