Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד מתבצע חישוב ליטרים של תיק?

aviv007788
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שרובכם יודעים תיקים נמדדים לפי נפח של ליטרים.

ישנים תיקים בעלי נפח של 25,45,60 ליטר וכ'ד...

כיצד מחושב ליטרים התיק? לפי סה"כ התאים בתיק ז"א אם התיק 25 ליטר ועוד 3 תאים שכל אחד הוא ליטר

משמע התא הגדול ביותר מכיל 22 ליטר או 25 ליטר זה התא הגדול וכל שאר התאים אינם מחושבים?

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה,לא שופכים לשם חול.

יש מישהו שיושב במקרר והוא פשוט שופך קרטונים שלמים של חלב לתוך התיק,כשהחלב מתחיל להשפך מהתיק הוא פשוט סופר כמה קרטונים ריקים יש לו בצד.

אגב, פעם לא היה צורך במקרר, היו עושים את זה פעם עם בקבוקי ליטר וחצי של מי עדן (וכשהיו המבצעים היו עושים את זה עם בקבוקי 2 ליטר של עין גדי),אבל בגלל המחסור במים עברו לעשות את זה עם חלק,ואז נזקקו למקררים,כי פחדו שהחלב יחמיץ....

חוץ מזה,עדיף לעשות את זה עם חלב כי על מים שמתבזבזים באמת חבל,אבל לא בוכים על חלב שנשפך...

:lol:

ושנייה אחת של רצינות, אני נוטה לשער שחישוב הליטרים הוא לגבי סך התאים,כלומר תא ראשי+תאים קטנים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי תשובה טיפה יותר רצינית מהבדיחות הלא מצחיקות שמריצים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי על הדרך יתנו לך גם טיפה חוש הומור,אל תיהיה כבד.

:wink:

ובכל אופן, כתבתי לך שההגיון אומר שהנפח שמציינים כולל גם את התאים החיצוניים (הרי האינטרס של היצרנים הוא לציין נפח גדול יותר,למה שהם לא יכללו בנפח הכולל את התאים החיצוניים ? הם לא ליופי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות הפחות רציניות עושות מדידה חיצונית של מידות התיק, ומחישוב פשוט הן מקבלות נפח עליו הן מצהירות.

חברות קצת יותר רציניות מודדות את הנפח הפנימי של התיק ומצהירות עליו (נתון פסימי יותר)

איך מתבצעת המדידה הפנימית? בזה אני כבר לא בטוח.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שיושב במקרר והוא פשוט שופך קרטונים שלמים של חלב לתוך התיק,כשהחלב מתחיל להשפך מהתיק הוא פשוט סופר כמה קרטונים ריקים יש לו בצד.

אגב, פעם לא היה צורך במקרר, היו עושים את זה פעם עם בקבוקי ליטר וחצי של מי עדן (וכשהיו המבצעים היו עושים את זה עם בקבוקי 2 ליטר של עין גדי),אבל בגלל המחסור במים עברו לעשות את זה עם חלק,ואז נזקקו למקררים,כי פחדו שהחלב יחמיץ....

חוץ מזה,עדיף לעשות את זה עם חלב כי על מים שמתבזבזים באמת חבל,אבל לא בוכים על חלב שנשפך...

ושנייה אחת של רצינות, אני נוטה לשער שחישוב הליטרים הוא לגבי סך התאים,כלומר תא ראשי+תאים קטנים.

ענק! :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות הפחות רציניות עושות מדידה חיצונית של מידות התיק, ומחישוב פשוט הן מקבלות נפח עליו הן מצהירות.

חברות קצת יותר רציניות מודדות את הנפח הפנימי של התיק ומצהירות עליו (נתון פסימי יותר)

איך מתבצעת המדידה הפנימית? בזה אני כבר לא בטוח.

נפח פנימי זה סה"כ הכיסים שיש בו או התא העייקרי בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נוסחאות פשוטות מאוד לחישוב נפח. יצרן יודע מידות של תיק, לכן אין בעייה לחשב. את הנוסחאות לומדים בבית ספר, מי שצריך, יכול לעשות השלמות דרך גוגל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tzvipper- קראת את השאלה לפני שהגבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מגיב לך אבל אני חייב לציין שאתה די חצוף.

אנשים מנסים לעזור לך ואתה רק עונה בחוצפה למגיבים,אחר אחרי השני.

לא היה קשה להבין ממה ש-TZVIPPER כתב שליצרן יש מידות של תיק ובעזרת שימוש בנוסחאות חישוב נפח הוא מחשב את הנפח בליטרים של תיק.

גם לא היה קשה להבין ממה שאני כתבתי שהנפח שיצרן מציין כולל בתוכו גם את התאים הקטנים (אפילו אם לא אהבת את ההתלוצצות שלי).

אז אולי במקום לענות בצורה חצופה לכולם כאילו הם חייבים לך משהו פשוט תרים טלפון לאחד היצרנים ותברר את הסוגיה ?

עידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פעם בחדשות כתבה על תו-תקן ממשרד התקנים שכל היבואנים צריכים לקבל בשביל תיקי גב לילדים. בשביל למדוד את נפח התיק, מילאו אותו בשקיות רבות וזהות של מים או נוזל כלשהו אחר וע"פ מס' השקיות נתנו את הנפח הסופי.

אם החישוב כולל גם תאים משניים אני לא יודע בוודאות, אבל ההיגיון הבריא שלי אומר לי שכן.

edan כתב למעלה בשנינות "למה שהם לא יכללו בנפח הכולל את התאים החיצוניים ? הם לא ליופי.".

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מגיב לך אבל אני חייב לציין שאתה די חצוף.

אנשים מנסים לעזור לך ואתה רק עונה בחוצפה למגיבים,אחר אחרי השני.

לא היה קשה להבין ממה ש-TZVIPPER כתב שליצרן יש מידות של תיק ובעזרת שימוש בנוסחאות חישוב נפח הוא מחשב את הנפח בליטרים של תיק.

גם לא היה קשה להבין ממה שאני כתבתי שהנפח שיצרן מציין כולל בתוכו גם את התאים הקטנים (אפילו אם לא אהבת את ההתלוצצות שלי).

אז אולי במקום לענות בצורה חצופה לכולם כאילו הם חייבים לך משהו פשוט תרים טלפון לאחד היצרנים ותברר את הסוגיה ?

עידן

איפה אתה רואה חוצפה בתשובותי?

אתה וחברך הרצתם בדיחות, לדעתי זה לא היה מצחיק.

אמרתי את דעתי בעניין הבדיחות, זה בדיוק כמו שתשב עם חבר והוא יריץ בדיחה לא מצחיקה.

לגבי TZVIPPER, תשובתו נחמדה אך לא זאת הייתה השאלה.

השאלה שנשאלה היא, "האם חישוב הליטרים הוא כולל תאים קטנים או רק התא הגדול"

ולא נשאלה השאלה "באיזה נוסחא משתמשים בכדי לחשב תיק".

לא אהבתי את ההתלוצצות שלך, אבל כן קיבלתי את תשובתך והייתי מאוד שמח לשמוע עוד תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה חופר, ואתה מה-זה כבד.

רוצה תשובה מהימנה? אתר את אתרי האינטרנט של חברות התיקים המובילות,

ושלח לכולן את אותן מייל. אם אנגלית קשה שפה, אני מוכן לתרגם לך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

דווקא ממך ציפיתי ליותר, אתה הרי יודע שהכל היום נמדד על ידי שיטה מאוד מדוייקת ומהמינה- משתמשים באבטיח! :wink::-o

aviv007788,

אם אתה מאוד רוצה לדעת למה שבאמת לא תשלח מייל לחברות ותשאל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...