Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי

benazran
שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הזמנתי רדיאטור לפני מספר שבועות .. והשבוע קיבלתי מכתב מהמכס בחיפה שעליי לבוא ולשחרר אותם משם .

היום בבוקר נסעתי למכס בחיפה ..הגשתי את המסמך שקיבלתי בדואר לפקיד והוא הביא לי את החבילה ופתאום הגיעה הפקידה וביקשה רישמון יבוא ..

היא נתנה לי טופס למלא ואמרה לי שלא כדאי לפקסס לתל אביב אלא לנסוע לשם בכוחות עצמי כי דרך פקס זה יקח הרבה זמן.

אני מתכנן לנסוע מחר על הבוקר ואני צריכה עזרה לראות שיש לי את כל הדברים ושאני לא יסע לשווא ..

דבר ראשון .. באיזה שעות הם פועלים לא הבנתי .. במה עלי להצטייד .. ומניסיון אישי שלכם מה עוד עליי להביא ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8:00-12:00 בבוקר.

צילום רישיון רכב, צילום ת"ז, חשבונית רכישה, מפרט כלשהו המתאר את החלק (צילום מסך איביי וכו').

תקבל במקום טופס למילוי ובו פרטיך ופרטי החלק.

עם האישור החתום שלהם אתה משחרר את החבילה.

אכן לא מומלץ בפקס שכן במקרים רבים לוקח זמן רב עד לקבלת תשובה.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רדיאטור? והם עוד טוענים שעובד איתם בנאדם ממשרד התחבורה, שמחליט מה צריך אישור ומה לא. פשוט ביזיון!!!

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רדיאטור? והם עוד טוענים שעובד איתם בנאדם ממשרד התחבורה, שמחליט מה צריך אישור ומה לא. פשוט ביזיון!!!

אני נשלחתי לפני מספר שנים להביא אישור משרד התחבורה על מאפרה. כן כן, מאפרה, הטיעון של הפקידה במכס היה שלא מעניין אותה מה יש בחבילה, ברגע שרשום שזה פריט לרכב צריך אישור משרד התחבורה.

פנייה לממונים עליה עזרו בקבלת "הקלה חד פעמית" :?

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסו לבקש מהמוכר שיכתוב בתאור על החבילה שם של חלק שכאילו לא קשור לרכב, כמובן בלי לשקר ולרמות.

לדוגמא הזמנתי פנסי ערפל ישנים, ביקשתי מהמוכר שיכתוב בתיאור תאורה קלאסית.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חלק מיובא נדרש רישיון יבוא!

צילום רישיון הרכב אליו החלק נדרש.

תילום ת.ז. של בעל הרכב.

מהו החלק והעתק חשבונית.

לחלקים המוגדרים "בטיחותיים" נדרש גם אישור מוסך לתאימות החלק המיובא לרכב הנדון.(כעת צריך למצוא מוסך שגם מסכים לתת לך מסמך כזה וגם יודע על מה הוא חותם....או לא!)

ניתן לשלוח בדואר/פקס אך...אם חסר נייר/נתון...לא מודיעים לך בהודעה חוזרת!

שלא לציטוט, אירעו מספר פעמים שניירת הוגשה למשרד טרם הגיע החלק. החלק הגיע מחו"ל, שוחרר והגיע לדואר לביתי, הורכב על הרכב ולאחר חודש....הגיע אישור היבוא! איזו מדינה? וכעת לך קנה כחול לבן!

Big-Block - I mean a realy Big, the Bigest

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נתנה לי טופס למלא

כשאתה .. ממלא .. את הטופס .. כתוב .. עם סימני פיסוק ... ולא עם הנקודות המעצבנות .. שאתה משתמש בהן .. כי זה בטח .. לא .. יעזור לך..

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסו לבקש מהמוכר שיכתוב בתאור על החבילה שם של חלק שכאילו לא קשור לרכב, כמובן בלי לשקר ולרמות.

לדוגמא הזמנתי פנסי ערפל ישנים, ביקשתי מהמוכר שיכתוב בתיאור תאורה קלאסית.

עצה מצויינת. הזמנתי באיביי מפסקים לחלונות חשמל וביקשתי מהמוכר לכתוב "מפסקי חשמל" (בלי לציין חלונות או רכב). בלי לשקר ובלי לרמות - אבל גם בלי לנדב מידע :-D שיתאמצו הח%&ות!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את הסיוט הזה היום.

הבאתי זוג מראות וידית קלטץ לאופנוע.

צריך לעמוד בתור במשרד התחבורה (היה לו על המדף דגם של האופנוע שלי)

ואחרי זה לדואר הראשי ביד אליהו.

לעמוד בתור אצל בחור אחד.

ללכת שיבדקו מה בחבילה.

ללכת למכס

לשלם המון מכס.

לחזור לבחור הראשון ולקבל את המוצר.

רווח סביר בשביל תל אביבי,אם צריך לבוא מרחוק לעשות את זה,עדיף לקנות בארץ.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רווח סביר בשביל תל אביבי,אם צריך לבוא מרחוק לעשות את זה,עדיף לקנות בארץ.

כן ידידי אבל אנחנו בפורום אספנות ולרוב לא ניתן למצוא בארץ את מה שאנו מחפשים.

במדינה מתוקנת משרד התחבורה שלה שרוצה לאכוף מדיניות כמו זו נשוא שרשור זה דואג שיהיה נציג שלו ליד כל בית מכס או לפחות בכל מחוז.

לחילופין,המדינה פוטרת את אנשי הקולחוזים (חיפאים,באר שבעים,ראש פינאים,ערדים ושאר אומללי הפרובינציות)מתשלום המיסים ושאותם ישלמו אנשי מדינת חדרה-גדרה שנהנים משירותיה.

האמת נמאס! בשביל מאפרה או בקליט לרכב צריך אדם לעזוב את עבודתו,לבזבז כמעט יום שלם,לשלם ים של כסף על הוצאות הנסיעה ואחר כך לחזור ולבזבז זמן נוסף בדואר ולשלם למדינה את ליטרת הבשר שלה עבור המס?

אין לי בעיה שיאכפו את התקנה (אם כי יש לי ביקורת לגבי אכיפה גורפת של יבוא מצומצם,אישי ופרטי של חלפים לרכבי אספנות שרוב הזמן אינם נעים על הכביש),אין לי בעיה לשלם את המיסים-גם על ההובלה (תמוה מאד וללא אח ורע בעולם הנאור),הבעיה היא עם השירות לאזרח!

השיטה של לשלוח פקס לא תמיד עובדת,לא פעם נעלם דף,אם זה קורה אף אחד לא חוזר אליכם ומעדכן,הטיפול בבקשות מתעכב מאד כי מה לעשות? החברה שם עובדים בעומס ולטפל בבקשה מפוזרת שהגיע בפקס עם עוד אלף בקשות ודפים זה לא כמו לטפל מול אדם בשר ודם. אגב,מדיניות הדואר היום היא לחייב בגין אכסנה החל מהיום ה-20 ולהחזיר לחו"ל אחרי 30 יום (מיום ששלחו את ההודעה על החבילה,כך שבקלות רבה יכול להיווצר מצב שתקבלו אישור יבוא אבל כבר לא תהיה חבילה.

רוב משרדי הממשלה ניסו והצליחו לשפר את השירות. משרד התחבורה יכול לשים אדם בקרית הממשלה בחיפה הנמצאת מרחק 40 מטרים מהדואר המרכזי בו נמצאת יחידת המכס ובכך לתת כנגד התשלום,האכיפה והטרטור שירות טוב,יעיל ושיגשים את מטרת כל התהליך,שירות ממנו יהנו מאות אלפי תושבי הצפון (אגב,לא רק אנו מייבאים,אתם יודעים כמה ימי עבודה יקרים מתבזבזים על כך שנציגי חברות וגופים מהצפון נאלצים לנסוע לתל אביב כדי לקבל אישורים?

אולי באמת כדאי לאחד כוחות,אנשי האספנות,מועדוני הרכב,מפעלים בתחום הרכב,יבואנים וכיו"ב ולפנות לשר התחבורה ע"מ שיפעל לפתרון הבעיה.

אגב,פתיחת "זרוע" מחוץ למדינת תל אביב תקל גם על תושבי המרכז ותפחית את העומס הרב המצוי במשרד התל אביבי.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי כבעל ביואיק ריגל ישנה, מעולם לא נתבקשתי אישורים מיוחדים פרט לאלה שמגיעים ממילא - תיאור המוצר.

הדברים היו מגיעים אלי הבייתה בסופו של דבר, מקסימום איזה פקס לשלוח.

אני לא זוכר רישיון ייבוא וכל מיני כאלה.

זה משהו חדש? או שלי היה מזל לאורך אותם שנים.

ואני ייבאתי המון חלקים. חלקים מתחת לרף המכס, וחלקם מעל.

אף פעם לא הסתבכתי עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי כבעל ביואיק ריגל ישנה, מעולם לא נתבקשתי אישורים מיוחדים פרט לאלה שמגיעים ממילא - תיאור המוצר.

הדברים היו מגיעים אלי הבייתה בסופו של דבר, מקסימום איזה פקס לשלוח.

אני לא זוכר רישיון ייבוא וכל מיני כאלה.

זה משהו חדש? או שלי היה מזל לאורך אותם שנים.

ואני ייבאתי המון חלקים. חלקים מתחת לרף המכס, וחלקם מעל.

אף פעם לא הסתבכתי עם זה.

התקנה היתה קיימת מזמן, אבל התחילו לאכוף אותה בשנתיים שלוש האחרונות, לכן לא ניתקלת בזה,

בכל מקרה עדיין יש מקרים שחבילה מגיעה אליי לתיבה, הם לא יכולים לבדוק כל חבילה שמגיעה,

אגב

שמתי לב שיש צורת אריזה לחבילות שהם לא פותחים.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפה מבקשים אישור משרד התחבורה? :shock:

לא! הזמנתי די הרבה חלקים כולל פנסים ואף פעם לא ביקשו! יותר מזה...שאלתי אותם למה בתל אביב מבקשים והם לא- הם ענו לי שצריך אישור כזה רק אם מביאים כמויות מסחריות מאותו חלק ולא חלק בודד. ושהם לא יודעים למה במרכז מבקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...