Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי דאנלופ 490 לרכב שלי

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, רציתי להתחדש ברביעייה במידה 205\60\15 והוצע לי הדאנלופ SP 490, מקריאה כאן בפורום ראיתי שהדעות הן לכאן ולכאן, המחיר לצמדי במידה שלי הוא 400 ש"ח (1600 לרבעייה) האם זה הוא מחיר טוב לצמיג זה? איך הוא מתפקד מבחינת אחיזה, אורך חיים וכו'?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כבר 3 שנים על הצמיגים האלו אבל במידה 185 כך שלגבי המחיר אני לא יודע .

ברר בעוד מקומות ותהיה לך הערכת מחיר .

לגבי הצמיגים , אין לי שום טענה כלפיהם , עושים את עבודתם נאמנה .

לפני שאתה קונה , שים לב לתאריך - ארבעה חמישה חודשים גג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה כאן בפורום ראיתי שהדעות הן לכאן ולכאן,

איך הוא מתפקד מבחינת אחיזה, אורך חיים וכו'?

אם תשאל שוב, תקבל שוב את אותן תשובות - לכאן ולכאן.

יש לי את הנ"ל (185/70/14) כבר כ-3 שנים ואני מרוצה מהם וחושב שהם בהחלט תמורה מצויינת לכסף.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, ומה לגבי העלות לרביעייה?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מייצג את הצד השני של הדעות :wink:.

אצלי בZX היתה מורכבת רביעיה כזו במידה 185/60/14 וסבלתי בכל רגע איתה. הדגם המדוייק הוא דאנלופ SP490 ספורט.

גם אצל חבר אותו סיפור. על יבש סביר,על רטוב גובל במסוכן.

אני לא ממליץ כלל.

אם אתה מחפש צמיג שנותן תמורה טובה ביחס למחיר (לא ספורטיבי!) אז אני ממליץ על הגודייר דוראגריפ (לא סגור לגבי המחיר שלו ללקוח רגיל).

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

רק עכשיו ראיתי את האשכול הזה אבל מצאתי לנכון להגיב.

לי באוקטביה הרכבתי לפני כשנה וחצי 4 צמיגי דנלופ sp490 ספורט במידה205/60/15 הם היו די טריים מאינדוניזיה.

התרשמותי שמדובר בצמיג קשיח, רועש, אחיזה בינונית למדי והגרוע מכל, הרכב משייט.

מקדימה החלפתי לשני צמיגי fulda ויש שיפור עצום. אני רק מחכה שמאחור ישחקו עוד קצת ע"מ לזרוק אותם.

לגבי המחיר אז שילמתי 360 ש"ח לצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...