Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצטרפתי לג'יפאים האמיתיים

shilov
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אחרי תקופה ארוכה שכל החבר'ה קנו ג'יפים נסעתי בג'יפון של אמא ( טויוטה ראב 4) שעשה הרבה דברים אבל עדיין זה לא ג'יפ.

אז הגיע זמני והיום התחדשתי בניסן טראנו 96 קצר בנזין

ולדבר העיקרי

התוספות שכרגע יש ברכב:

כמובן שמיגונים

טמבון קדמי מברזל + הכנה לכננת( שכרגע אין)

נעילות אחורה ARB

בולמים על אוויר( אפשרות להקשיח ולרכך את הבולם מתוך הרכב)

מוטות חיזוק

זהו עד כמה שאני זוכר...תמונות וחוויות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לא רוצה לאכזב, אבל טראנו הוא עדיין לא ג'יפ אמיתי, ותסתכל בחתימה שלי עם איזה רכב אני ;)

תתחדש ותהנה מהאוטו, פנק אותנו בתמונות וספר על המצב שלו.

כמו כן אם אתה זקוק למידע כלשהו, אשמח לנסות לעזור במה שאני יודע וללמוד עוד על מה שאני לא יודע.

אהה ואני מזהיר מראש: הפרונט ברכב עדין ונוטה לסבול משבירות, ביחוד ברכבים שהוגבהו ונכנסים לשטח טכני.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה מחפש חברים לטייל איתם, תוכל להכנס אל פורום www.jeep-speed.com ואולי ניפגש בעתיד (לפעמים אני מטייל איתם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה ואני מזהיר מראש: הפרונט ברכב עדין ונוטה לסבול משבירות, ביחוד ברכבים שהוגבהו ונכנסים לשטח טכני.

אני שמעתי את האמירה הזו מכמה מקורות.

אתה יכול בבקשה לפרט, ברמה הטכנית, אלו חלקים בדיוק נשברים ותחת איזה עומס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע זמני והיום התחדשתי בניסן טראנו 96 קצר בנזין.

תתחדש, נתראה בשטח ואל תשכח, לא יורדים משבילים ולא יורדים לחוף הים!

היי, לא רוצה לאכזב, אבל טראנו הוא עדיין לא ג'יפ אמיתי.

בידיים של נהג טוב, טראנו הוא כלי מצוין והוא רכב שטח לכל דבר.

הוא אולי לא סופה או דיפנדר אבל אם נתעלם מחיות שטח שכאלה, הוא כלי עם יכולות מצוינות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי תקופה ארוכה שכל החבר'ה קנו ג'יפים נסעתי בג'יפון של אמא ( טויוטה ראב 4) שעשה הרבה דברים אבל עדיין זה לא ג'יפ.

אז הגיע זמני והיום התחדשתי בניסן טראנו 96 קצר בנזין

ולדבר העיקרי

התוספות שכרגע יש ברכב:

כמובן שמיגונים

טמבון קדמי מברזל + הכנה לכננת( שכרגע אין)

נעילות אחורה ARB

בולמים על אוויר( אפשרות להקשיח ולרכך את הבולם מתוך הרכב)

מוטות חיזוק

זהו עד כמה שאני זוכר...תמונות וחוויות בהמשך.

לאט לאט !!ידידי ,יש עדיין מחלוקת מי אלו או מה אלו גיפאים אמיתיים!!

גל פ"ת:?

:lol:cj64

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיפ אמיתי זה גיפ שיכול לטפס על גיפ זהה :wink:

סתם תתחדש ותהנה וגם הטרנו שלך נעולה שזה אחלה שידרוג לטרנו

DSCF2078.jpg

יתכן שהאור בקצה המנהרה זה אני עם הגיפ בפול גז אז זוז טמבל .:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, שלא יהיו ספקות, הטראנו הוא אחלה כלי, אני אישית עברתי איתו בתקופות קשות את מעלה רמון (לפני שבירת הגיר אפילו), מעלה יאיר, מעלה עוזי, משלט 21, מעלה קדושים ועוד כמה מקומות שאנשים היו מפחדים להכנס.

הרכב שלי סטנדט לחלוטין יש לציין וככה ישאר כל עוד הוא אצלי

טל, אני שמעתי שזה מתבטא בעיקר בקצוות הגה ותפוחים שונים, לא חוויתי את זה על בשרי כי אני לא משתולל ומעבר לזה הרבה מקורי אז אין לי בעיה.

אם זה נכון או לא ? לא יודע, אבל יש לי חבר קרוב עם טראנו כמו שלי אבל מוגבה וצמיגים 31, הוא שבר פעמיים בחודש את הפרונט.

ולמה אני אומר לא יודע ? לא ראיתי איזה חלקים הרכיבו לו ומי עשה שם איזו קומבינה אז לך תדע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עברתי איתו את מעלה רמון , מעלה יאיר, מעלה עוזי, משלט 21, מעלה קדושים ועוד כמה מקומות שאנשים היו מפחדים להכנס....

כל כלי שברזומה שלו יש כאלה מעלות, מבחינתי הוא כלי שטח מכובד.

כל מיני כלים משופרים בקיצוניות שמסוגלים לעלות קירות של מטר לא ממש מעניינים אותי.

דרך אגב, אם עלית את עוזי אז לא היו לך הרבה ברירות חוץ מאשר לעלות לפני זה את ערוגות במפנה הדרומי וזה כבר ממש מעלה קשה.

בפעם האחרונה שהייתי שם ירדתי אותו אבל כנראה שכ"כ הרבה כלים "משופרים" פירפרו שם בעליות שהמדרגות היו כ"כ עמוקות וחדות שלא נראה לי שהייתי מסוגל לעלות אותו אם הייתי בכיוון ההפוך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, את מעלה עוזי עשיתי פעם אחרונה בחודש נובמבר או דצמבר 09, אין לי מושג מה מצבו כיום אולי טוב יותר אולי פחות.

זכור לי גם את נחל ערוגות כפי שציינת, אבל משום מה אני לא זוכר שהסתבכתי שם. (כן זוכר את הדיפנדר הנעול שהיה איתנו ואכל חרא ואחריו הג'ימני המתוק ההוא שנסע איתנו).

בכל מקרה, תמיד כשאני נכנס לשטח טכני יש לי פחד על הפרונט ולכן אני ממש עדין עם הרכב, בניגוד לג'ימני שטחנתי אותו טוב טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...