Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי כל הרכב בקרבון (תמונות לפני ואחריי)

שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בהודעות האחרונות את פרסומי מחירי הצבע לרכב ב 4.5 אלף או 6 אלף או 12 אלף ?!

מחירים מוגזמים.

אנחנו צבענו בצורה מקצועית אני מדגיש מקצועית את המיצובישי לנסר של אחותי שהייתה מלאה בפצוצי צבע

בצביעה מקצועית בלי גלים, בלי בועות ובצורה חלקה,מבריקה ומדהימה ב2,500 ש"ח ! הצבע יצא מבריק וחלק ובנוסף נצבעו גם ידיות הרכב/מראות שהיו בצבע שחור לצבע הרכב.

עבודה מקצועית אפשר למצוא גם במחיר טוב השאלה איפה מחפשים במיוחד כשהאוטו הוא לא אוטו יקר אין סיבה להשקיע סכומי עתק בצבע שבס"כ עלותו מאוד זולה וכל הכסף הולך על העבודה ועל השפשופים.

לכל השואלים, הפחח המדובר הוא ערבי מלוד, עובד עם הבן שלו באופן יסודי על רכבים מאחורי הבית שלו, לאט לאט עם הרבה השקעה והוא אלוף בהתאמת צבע ישן לחדש בטשטוש ובצביעה חדשה. יש מצב שהוא העלה מעט את המחיר אבל אני מדגיש מעט (ומעט זה 400/500 ש"ח תלוי מי רוצה) אבל הוא לא יגיע לסכומים המדוברים לעיל.

לגבי הקרבון, עבודה איכותית ויפה אני בטוח שבמצלמה זה לא נראה טוב כמו שזה במציאות כי אין אפשרות למצלמה לדגיש את קויי מתאר הקרבון שעל הרכב וזה מראה את זה כמו שחור מט במבט רחוק. אם אחליף רכב אשכול להדביק לו מדבקה שחורה על הגג שנותנת הדמייה של גג פנוראמי.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טיטו, אתה מדבר על צביעה באותו הצבע ובטח לא מטאלי, המחירים שנזרקו מכוונים לשינוי צבע ולרוב מטאלי.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד הביא לי רעיון לצפות גאנטים, אני באמת שוקל לצפות את הגאנטים בשחור מט ופס אדום מסביב.

על הדרך אני אכסה את גלגל ההגה בעור.

עדכון:

לאחר הגשמים עדיין לא נראו לעין נזקים כל שהם ונראה כאילו החומר מתמודד עם זה בלי בעיות.

מבחן האמינות בחול זה כבר עבר ממזמן, בארץ אני הראשון שעשיתי עבודה מהסוג הזה וזה בהחלט יהיה מבחן איך שורד החומר בתנאים שונים.

אני מסכים עם הבחור שכתב שזה מושך תשומת לב, כל רמזור מישהו זורק מחמאה או שואל איך עשיתי את זה, במציאות זה נראה ממש שונה. היום בחניה בבילו שוף קבוצת סוטים של מלטפים. האמת אני כבר לא מתרגז, בחנתי את כל הסוטים מבלי שידעו שזה הרכב שלי, הם חקרו ואף אחד לא ניסה לגרד את זה החוצה.

הפחד זה מילדים, אלו באמת יכולים להתעצבן עם הציפוי יגיד להם לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מקצועית אפשר למצוא גם במחיר טוב השאלה איפה מחפשים במיוחד כשהאוטו הוא לא אוטו יקר אין סיבה להשקיע סכומי עתק בצבע שבס"כ עלותו מאוד זולה וכל הכסף הולך על העבודה ועל השפשופים.

.

עם כל הכבוד ידידי,

אתה טועה.

צבע איכותי ממש לא זול ובצביעה מיקצועית ואיכותית הוא זה שגורם לעלות הגבוהה.

כבר שמעתי על הרבה עבודות איכותיות בעבר ואנשים שהתפארו מצביעה כוללת של מכונית במחירים עליהם אתה מדבר, הפיצוצים\קילופים\בועות בצבע הגיעו די מהר, על איכות צביעה אני בכלל לא מדבר (=גם גומיות נצבעו,קצוות של פנסים, חלקי טמבון שהיו אמורים להשאר שחורים ועוד ועוד...).

לצביעה איכותית יש מחיר.

מסכים איתך לחלוטין שלרכב ישן צביעה כזאת יכולה להספיק,אבל עבור רכב חדיש יחסית או בעל ערך כלשהו לא הייתי מעולל את זה..

אני רציתי לפני איזה 4 וחצי שנים לצבוע את הרכב שלי (106XSI),רציתי בדיוק את אותו צבע שהיה לי (כחול מטאלי), לא הצלחתי להגיע להצעת מחיר של פחות מ-6K שקלים עבוד צביעה איכותית,והיו כאלה שדיברו איתי על מחירים של 10K וצפונה ואצלי הצבע המקורי היה ללא פיצוצים או קילופים או חלודות ואפילו לא היה צורך בפחחות בשום מקום (אז תשאל למה לצבוע ? כי הייתי שרוט בראש ורציתי צבע חדש כי הצבע שלי המקורי היה דהוי,אמנם מבריק ויפה,אבל דהוי).

וזה עבור רכב שקטן באיזה 40% מהלאנסר של אחותך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע של הלאנסר של אחותי הוא כסוף מטאלי אם אינני טועה (יש לו נצנצים באור חזק..) בכל אופן לא נצבעו חלקי גומי/פלסטיק , לא פנסים ולא מראות, כל החלקים פורקו לפניי העבודה. העבודה איכותית מי שרוצה לבוא לראות בנס ציונה מוזמן. רכב כבר שנה במשפחה עם הצבע החדש בנתיים אין שום קילופים או פיצוצים.

שלחו לי כמה אנשים הודעה בפרטי לגבי הטלפון של הפחח, יקח לי כמה ימים כי הטלפון במשרד בעבודה, צריך עיון.. מקווה להזדרז עם המספר.

בכל אופן לגבי מחירי הצבע בשוק. אני קניתי צבע מטאלי מחברת טויוטה (מוסך זיני ברחובות) כמות של ליטר במחיר מאד נמוך(וצבעו איתה דלת+כנף+חצי טמבון מקדימה+טמבון שלם אחורה+מגן חזירים+פלסטיקת כנף אחורית של לנד קרוזר מטאלי) צבע מקורי לא עולה הרבה כסף חבל על הוויכוח, כולם משתמשים באותם חומרים וכמובן בסוג מסויים של טינר.

בסה"כ עבודות הפחחות בארצנו יקרים ללא שום סיבה. החומרים לא יקרים (צבע),נייר שפשוף,טינר(חומר מאדה).

הלחמה ושיפשופים בפח דורשים רק קצת זמן ועלות מכונת צבע שעובדת על קומפרסור אוויר לא יקרה בכלל.(אני לא מדבר על מכות מסובכת שצריכות מכונות יישור יקרות אלא על צביעת שיפשופים רגילים ומכות עדינות במיוחד ברכבים זולים) אין שום סיבה שפחחות בארץ למכה קטנה תעלה כל כך הרבה כסף כמו מחירי השוק כיום וזו הסיבה שאנשים לא מתקנים מכוניות אלא משאירים את האוטו כמו שהוא והפחחים בוכים על חוסר עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי TITO,

לא יודע איזה צבע קנית,אני יודע שכשאני ביררתי לגבי האפשרות של רכישה נפרדת של הצבע, רק עבור הצבע (של דופונט) ביקשו ממני סכום ממש לא קטן.

יכול להיות שיש הבדל בתמחור בין גוונים שונים של צבע,לגבי זה אני לא יודע למען האמת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שאחשוף מחירים אז בבקשה.

קניתי מזיני רחובות ליטר צבע כסוף-מטאלי של לנד קרוזר 2007 , 100 ש"ח לליטר (לא זוכר אם כולל מע"מ). לרכב צריך 4 ליטר לא יותר. אז בו ננפץ אשליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנאי השראשון הגיע. היום בבוקר רכב מסחרי מסוג יונדאי חנה לי בתוך התחת. אני חושב שכאן זאת ההזדמנות הנפלאה להודות לפסי קישוט המכוערים. למזלי אין נזק. לא כיף להתעורר ולגלות ינדאים בתחת. צילמתי את הרכב הפוגע מכל הזויות וניגשתי למשטרה. אני חייב לציין שהחברס במשטרה טיפלו בי ממש טוב, ניגש בחור עזר לי למלא את כל הטפסים, קצינה (שנראת לא רע בכלל [או שזה המדים]) הביאה לי את כל הפרטים של הבן אדם בלי בעיה.

האמת, סתם היתי עצבני שלא אכפת לו והוא חנה ככה, אין נזק אז אין טעם גם ללכת ולבזבז זמן במוסכים, סוכני ביטוח וכו

היום הלכתי לברר אצל שכנים מחירים לגבי שכירות חנייה, אני מקווה שאני אצליח לסגור איתם מחיר הגון ומשתלם לשני הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפיאט יצא מעולה!

את האמת לרגע חשבתי לעשות את זה גם לבלנו שלי אבל אחרי שראיתי את המחירים מהר מאוד ירדתי מזה.

נראה לי שזה הולך לטפוס בארץ בצורה מטורפת בקרוב נראה חיפושיות משנות ה 70 בקרבון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על דוד,הוא אומן חברים.הוא לא "זול"אבל מי שלא מתפשר על פחות ממושלם דוד הוא האיש.

אגב,זה רעיון שיושב לי בראש חודשים והאמת שכרגע יש לי דברים יותר טובים לעשות בכסף לכן זה נידחה.

תציין שדוד עובד עם חברת 3M המובילה בעולם והחומר יקר ואיכותי.ובקצרה,התמונות לא עושות טוב

זה נראה רע במובן הכי טוב במציאות.תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי גם אני לעשות פרויקט מדבקות, אבל כשראיתי את פרויקט הסופרה מנורווגיה, אז אני הולך על זה.

RICER, מאיפה הבאת את זה?!

מצאתי באיזה פורום. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...