Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט המעבר שלי לCarPC. שרשור מתעדכן+תמונות

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביקה,

תתחדש, ותהנה מכל רגע בתהליך הפרוייקט המייגע..

אני מאוד מקווה שהכל יגמר במהרה וכבר תוכל לקצור את הפירות, ואני בטוח שהן יהיו טעימות להפליא.

לגורל,

סחטן על האירוח, ועל המעבדה המפוארת.

בהצלחה בהמשך.

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מברוק על ההרכבה!

כל הכבוד על התיעוד, על היוזמה ועל ההתמדה.

לסיים הכל במכה ועוד באמצע השבוע - זה אתגר.

אני מקווה שבסוף נתת לגורל משהו לאכול - 3:00 זה כבר סיבוב אוכל רביעי :lol:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב צביקה, איך אתה גורם למסך להכנס לקונסולה ? בנייה ?

למה לא בחרת באופציה של מסך IN DASH 1 DIN ?

גם אני מסיים אוטוטו את הפרויקט שלי וכל החלקים נמצאים ורובם מורכבים, מעניין אותי לדעת למה לא לנסות להשתמש באופציתת הדין הבודד על הכפול.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, הדין הבודד הוא יותר בעיתי. הוא נוטה להתקלקל והוא יחסית רגיש.

הדבל דין והבניה בדש הם אמינים יותר וגם משווים לפנים הרכב מראה "מקורי" יותר.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על המחמאות והפירגונים, מחמם את הלב..

אלעד, מאחר ואני מוותר על הפרוססור ועל הקונטרולר שלו, 'מתפנה' מקום בקונסולה. אני אוהב יותר בניה והטמעה של המסך לקבלת מראה 'מקורי' יותר, מסיבה זו גם הלכתי על ה8" ולא על ה7" הסטנדרטי, כך שה1DIN לא היה אופציה מבחינתי.

חגי, זה נכון שדאבל דין עלול לעשות פחות בעיות, אך לגבי הרגישות והבעייתיות שבmotorized, דווקא זה לא הייתה הבעיה שלי והסיבה. המכשירים הממונעים למרות הגלג"שים הזעירים ומנגנון הפתיחה/סגירה העדין שלהם, הם יחסית כן אמינים ובשימוש נורמטיבי מחזיקים מעמד זמן רב למרות שדווחו פה ושם בעיות.

מחר בבוקר מתחילים בעבודה על הבניה של הטמעת המסך. עדכונים ותמונות בהמשך..

ולנוצרים שביננו - happy christmas!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אני נאלץ להסכים עם חגאי

הבעיה עם הממונעים זה אמינות, ויותר מזה שהם כבר מתקלקלים סיפור לתקן אותם

לניר פוז בזמנו התקלקל בקר הנגיעה שלמסכים שלנו ניתן לרכוש כזה בכמה דולרים בודדים מאיביי

אצלו הוא פשוט לא מצא חלק מתאים מה שהוא לא עשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כשאתה קונה מאיביי זה קצת בעיה כי כולם שם סוחרים, במקרה שלי זה לא כל כך עובד ככה, אני קניתי ישירות מיצרן שאני מכיר ועובד איתו, גם חלקי החילוף אם צריך יישלחו לארץ, גם הזמנתי משהו שהוא לא סטנדרט עם מגבר פנימי ורדיו ובמחיר שהוא באמת מצוין.

ד"א מי מייצר את המסך לליליפוט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא סטנדרטי ? מרבית מסכי ה DIN הסיניים מגיעים עם רדיו ומגבר פנימי. כשתראה שהבקר נגיעה שלך הוא מסוג SERIAL 2 USB אתה תבין שיש הבדל.

אני מאוד רציתי את ה MDT-X7000 אבל כשאני קניתי היו דיווחים על בעיות אמינות קשות. ייתכן שהיום המצב שונה. המחיר שלו בהתאם לרמתו הגבוהה.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיפוד - לא סטנדרטי וזה בלשון המעטה, הגלגלי שיניים עשוים מסגוסגת ברזל ולא מפלסטיק, הפנל של פנסוניק וגם הצ'יפ שלו, הרדיו איכותי וכך גם המגבר הפנימי.

בלי לזלזל - זאת העבודה שלי בחיים, אני מייבא דברים, גם מסין בין היתר, כך שהנגיעה שלי בדבר קצת יותר גדולה ממהמאחד אחר, מה גם שיש לי יתרון גדול - אני דובר סינית ככה שקצת יותר קשה להם לעבוד עליי ואני יכול לבקש מהם בדיוק מה שאני רוצה בשפה שהם מבינים - זה לא אומר שהם לא עושים טעויות זה פשוט מפחית אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הבוקר בשעה 09:24 הגעתי לסדנת ECA. בלי לבזבז דקה מיותרת יוסי התחיל בפירוק עדין של הפנלים שמרכיבים את הקונסולה. מסתבר כי האיטלקים 'קצת' הגזימו עם כמות הברגים שם.. היה צורך בפירוק לגורמים של מערכת בקרת האקלים משום שיש צורך לצבוע את החלקים סביב.

המסך אמור לשבת במקום ועל שטח שלמעשה מורכב משני פנלים נפרדים, מיד תוכלו לראות זאת בתמונות שאעלה, היה צורך לחבר בחוץ קודם את שני החלקים ואז להתחיל לעבוד על הפיבר.

במקביל ותוך כדי, גורל יחד עם אלכס [אלכסנדר 80] תפסו את העניינים והתחילו להרכיב את המחשב לתוך המארז שאדגר הביא לי, היה צורך בביצוע של מספר שינויים שם מאחר והרכיבים שיש לי לא זהים לרכיבים שהיו אצל אדגר.

עדכונים בהמשך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...