Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט המעבר שלי לCarPC. שרשור מתעדכן+תמונות

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו עבודה יפה, כל הכבוד צביקה.

אחח איזה כייף לאנשים שמבינים באלקטרוניקה ויכולים לעשות את העבודות האלה לבד, תענוג!

בהצלחה בהמשך ותהנה מזה :)

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב ושבוע טוב חברים יקרים.

עם לו"ז בעייתי שלי ושל גורל, כשהיום הפנוי היחיד שלנו לטיפול בפרוייקט הוא ביום שישי, כשחלק מהימי שישי הללו נחתכו, ולאחר כחודש בלי מוסיקה ברכב, דבר שגזל ממני כוחות נפש לאור הנסועה הרבה שלי, אני יכול לנשום לרווחה נשימה ארוכה ונינוחה וכמעט לברך על המוגמר.. סופסוף יש מוסיקה ברכב.

כפי שכבר דובר, CarPC הוא פרוייקט custom שדורש בבנייתו פתרונות יצירתיים באופן תדיר. זה לא שאני רוצה להרתיע אך חשוב מאד לדעת לקראת מה הולכים, להיות מוכנים לכך מבחינת הזמן, האנרגיה, המשאבים והעצבים..

לצידי לאורך כל הפרוייקט -שעדיין אינו נגמר- עומד גורל, חבר יקר ואדם נפלא שעושה שעות וימים בהשקעה בפרוייקט. תודה רבה רבה גורל, כולי הערכה גדולה.

טיפלנו במתגי ההפעלה והריסט של המחשב שיהיו עצמאיים [עדיין צריך לקבע את המתגים], המחשב לא יידלק באופן אוטומטי עם ההנעה וייכבה עם סגירת הסוויץ'. חיברנו את מקלט הGPS והסלקנו את האנטנה שלו, את אנטנת הWiFi ואת אנטנת הDVB-T, שעדיין צריך לטפל בה -משהו בדרייברים כנראה.

לאחר מכן נפגשנו עם קיפוד שלו נסיון בקינפוג כרטיס הקול הספציפי הזה. קיפוד טיפל בענין בזריזות ויחסית מהר מאד כבר מוסיקה התנגנה לה ברכב.. תודה רבה רבה חגי, שיחקת אותה.

אך אני חייב לציין שהפתרונות התוכנתיים לא מוצאים כ"כ חן בעיניי והופכים את העסק למעט מסורבל, לפחות בהתחלה. למרות שמדובר בכרטיס תומך תקן ASIO, יש asio4all, AudioMulch, Virtual Audio Cable. תכנה אחת משמשת כקונסול, השניה זה דרייבר אוניברסלי שמחליף את המקורי שקיפוד מדווח לבעייתיות כמו crosstalk, השלישית "משדכת" בינהם ומשמשת ככרטיס קול ווירטואלי שהמניפולציות נעשים עליו ואז נשלחים הלאה..

כרגע המחשבות בחיפוש אלטרנטיבה יותר אחודה ו"סגורה" סטייל KX שלצערי לא תומך בכרטיס הקול שלי. [או להחליף את כרטיס הקול..:lol:]

VST - Virtual Studio Technology פלאג אינים שמוטמעים בתוכנה לשימוש קרוס, אקולייזר, טיים אליימנט וכו', בינתיים הותקן plugin של קרוס, בהמשך - עוד.

מוקדם מדי וקשה מדי לשפוט משהו מהסאונד כי הכל ראשוני, יש עוד לא מעט עבודה עדיין אבל העסק רץ ועושה רושם טוב..

תכנת הנווט עובדת יפה מאד ואולי אזיז את האנטנה למקום פחות מוסלק ויותר חשוף, הרדיו עובד בחלקו ברשתות מסויימות כמו רשת ב' וגל"צ למשל. את גלגל"צ אני לא כ"כ קולט - אך האמת שזה לא כ"כ משנה כי ממילא אני לא משתמש ברדיו, מה שכן - האנטנה המקורית של הרכב שאליה התחברנו היא מסוג האנטנות שדבוקות לחלון האחורי כמו מפשיר אדים, אולי אנסה בשלב מסויים לחבר אנטנה יותר נורמלית ורצינית ולבדוק או שאלך על פתרון אחר, אך כעת זה לא בראש סולם העדיפויות משום שכאמור אף פעם כמעט ואינני משתמש ברדיו.

נראה לי שזהו לבינתיים, בכל מקרה אני עייף מדי עכשיו..

מיד אעלה כמה תמונות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, יש עוד עבודה לפנינו, עם זאת כבר מתחילים לראות את פירות היצירה,

ככה שאפשר בהחלט להיות אופטימיים

בקשר לאסוס והקונפיגורציה, אני בהחלט לא אהבתי את הסלט שהולך שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פרוייקט מרשים - בחיי!

צביקה - שרק תהנה מהפרוייקט הזה - תזכור, גם בחורות אוהבות סרטים כחולים :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה - תתחדש ותהנה :-)

אני מחכה להשמעה לאחר סיום הקינפוג וכיוון .

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על הפירגונים והעידוד..

:lol:

קיבלתי מס' בקשות בה"פ על מחירי החלקים שרכשתי, להלן אפרט את המחיר הסופי בשקלים לאחר משלוח ומכס. עיגלתי פה ושם כמה שקלים בודדים של שערי המרה וכו'.

יש לציין כי המחיר לא משליך על רכישות זהות של אחרים משום שהמחירים באיביי דינאמיים, ושלא נדבר על סטאפים שונים וכו'. זה מה שלי עלה בסטאפ שלי נכון לזמן הרכישה שרכשתי.

בל לא נשכח את עלויות ההתקנה המשתנות מרכב לרכב ומשום כך לא רלוונטיות.

price list carpc.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפייפה .

בקשר לעלויות , יצא לא זול בכלל ! אבל יש גם אפ-סייד , זה מחליף את הכול ! פרוססור , HU , GPS , הכככוווולללל

שוה .

ועדיין לא הבנתי , איך תפסת את המסך מאחורה שלא יפול לתןך הדשבורד ?

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...