Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט המעבר שלי לCarPC. שרשור מתעדכן+תמונות

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב ושבת שלום חברים יקרים,

לאחר אינספור התלבטויות ומריטת שערות, לאחר שמספר פעמים כבר הייתי בפני הדבר ונסוגתי מחששות כאלו ואחרים, בעיקר בכל מה שקשור לSQ, נפלתי גם אני שדוד לרגלי עולם הCarPC..

לקח לי לא מעט זמן לעבור את המשוכה הפסיכולוגית שמחשב וSQ ביחד זה מילה גסה, אך בסופו של דבר כנראה השכל הישר [כאילו שחושבים בכלל בתחביב האמוציונאלי הזה..] ניצח את התיאוריות והוודואיזם, אם כי תוך כדי אני מתגלה לעצמי כוודואיסט קטן..

אסייג ואומר כי לו היה מדובר אצלי כרגע ביחידת ראש או מעבד ברמת היי-אנד, הייתי אולי חושב אחרת, למרות שגם על זה אפשר להתווכח.. אך כשחושבים על הרכיבים שמורכבים בקונפיגורציה של ה9887 +H701, ובספציפיקציות שלהם, ולעומת זו כשחושבים על רכיבים שמורכבים בכרטיסי קול ביתיים ברמה גבוהה, אפילו לא כרטיסים אולפניים, ובספציפיקציות שלהם, לפחות על הנייר, ובטח ובבטח כשמדובר ברכב על כל הרעות החולות שיש בו, זה נותן פייט שווה, אם לא עולה עליו.. כמובן שאותנו מעניינת התוצאה הסופית ואני כבר כוסס ציפורניים בהמתנה לשמוע..

בכל מקרה, מחשב ברכב זה חלום ישן שלי שרציתי מזה זמן לעשות, השילוב הרב-תכליתי של הגאדג'טים והפיצ'רים all in one, מבלי לפגוע בביצועי הסאונד המעולים שכ"כ חשובים לי, עושים לי את זה..

ובכן, מפרט המחשב יהיה:

לוח אם:

GIGABYTE מדגם GA-EG41MF-US2H עם כל מה שצריך כרגע ואולי אצטרך בעתיד.

מעבד:

E7500 של intel, יחס כח עיבוד/צריכת חשמל מעולה.

זכרון:

Corsair XMS2 2GB PC2-6400

דיסק קשיח:

סיגייט 2.5" 500GB 5400 סל"ד

ספק כח:

M4-ATX 250W שיחזיק את כל העסק בקלות וייתן פונקציות של הדלקה/כיבוי מבוקרות לפי דרישה.

כרטיס קול:

בסעיף הזה אכלתי את הראש כמו שצריך, המחשבות נעו בין הSE-200 PCI הסקסי של אונקיו לבין הX-Meridian המעולה של אוזנטק אך בסופו של דבר הוחלט על הכרטיס המשובח, שתואם גם יותר מכל את הדרישות והצרכים שלי,הASUS Xonar HDAV1.3 Deluxe.

מסך:

touch screen 809GL-80NP/C/T של liliput

הטמעת המסך בקונסולה תבוצע בסדנת ECA, בידי מי אם לא, יוסי alpine.

GPS:

מקלט GPS BU-353 USB GPS Receiver SiRF Star III 4

רדיו:

למרות שאין לי ממש צורך ברדיו ברכב, ופתרונות הרדיו למחשב הם לא מי יודע מה, או יקרים מאד ועדיין לא מי יודע מה, אם כבר, הוזמן הradio SHARK.

BT:

יירכש דונגל.

מקלדת/עכבר:

צעצוע קטן מדגם MCE B510 לשימוש אקראי/קליל. אם זה יהיה קטן מדי/לא נח בכלל בעליל, ארכוש מיני מקלדת "אמיתית".

מארז:

תמיד חשבתי שהמחשב אצלי יהיה בתוך קייס קטן וייעודי דוגמת הVoomPC ודומיו, אך מסתבר שזה דורש ממני התפשרות ברכיבים שאני רוצה, ושלא ייכנסו למארזים כאלו. ומאחר והמחשב ימוקם מאחרי פלטה סגורה, גם אין משמעות וויזואלית לענין ולכן קיבלתי בשמחה מידידי היקר אדגר את המארז קאסטום שהוא בנה שיכול לשרת אותי היטב ולהכיל בתוכו את כל הממתקים שצריך..

אינטרנט:

יהיה מבוסס מודם סלולרי או WIFI.

החלקים הוזמנו בחלקם מאיביי ובחלקם בארץ. בהמשך אסכם את המחירים של כל דבר ודבר.

כרגע אני ממתין לחלקים וכשיגיעו נתחיל במלאכת ההרכבה וההתקנה.

את הפרוייקט ליווה, מלווה וילווה בהרבה רצון טוב ומוטיבציה, חברי היקר גורל [עתיד].

אני רוצה להודות לו בכל לב על הזמן שמשקיע וישקיע בענין.

אני רוצה גם להודות מראש לצוות הנהלת התמיכה המורחב של תת הפורום CarPC שמן הסתם אעזר בו לאורך הדרך ובהמשך, אופיר וקיפוד. תודה מראש על הכל..:lol:

ה9887 והH701 יימכרו.

אני מניח ששכחתי עוד כמה דברים שרציתי לכתוב אבל לא התאפקתי כבר לפתוח את הת'רד..:lol:

עדכונים ותמונות בהמשך.

הערות והארות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סוף סוף :twisted:

אני בטוח שאתה תהנה משדרוג שלך, כמו שאני נהנתי וממשיך להנות עד היום.

רק תעמיס שירים לדיסק קשיח וזה כל הסיפור.

רב הצלחה בהמשך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב תתחדש מקווה שתהנה.

תגיד לי זה לא מטריד אותך שכל פעם שתרצה לצאת לנסיעה קצרה אתה תצטרך לחכות עד שה CAR PC ידלק ?

HU- clarion 785 l COMP- hertz hsk165 l

AMP-audison lrx4.5 l SUB- Sharp 7000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! נראה מפרט טוב מאוד.

למה לקחת זכרונות קרוסייר ולא חברה אחרת וזולה יותר? יש מאחורי זה איזשהי מחשבה? (אובר קלוק CARPC:lol::lol::lol::lol:)

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BioS, אתה יודע למה כדורגלנים יוצאים עם דוגמניות?:wink:

וברצינות, הפערים במחירים שקיבלתי זניחים. אז אם אפשר, מדוע לא?

זכרונות בתיזמונים 4-4-4-12 עם גופי קירור זה דבר נחמד בסך הכל, לא?:lol:

Corsair-Twix-DDR2-XMS.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרונות מעולים. ב CARPC המטרה היא קודם כל יציבות ואמינות ואתה לא יכול לטעות כשאתה בוחר ב CORSAIR.

לעניין הדיסק הקשיח שלו, הסירו דאגה מליבכם אני כבר אמלא אותו ב FLACים..

מפרט מרשים. אין לי ספק שהתוצאה תהיה מדהימה.

עצה קטנה מניסיון עם ה XONAR DELUXE, תתקין את הדרייברים הכי ישנים באתר של ASUS, בדרייברים היותר מתקדמים של ASUS עד לעדכניים ביותר ישנה בעיה של CROSSTALK בין הערוצים כאשר משתמשים ב ASIO. לא סיפור. רק חבל לשרוף טוויטרים ולתת להם באס.

שיהיה המון בהצלחה !

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקה בחרתי ב http://corsair.com/products/xms2dhx/default.aspx

משהו בצלעות קירור מושך אותי.

photo1.jpg

אך אני נתקעתי בחיפושי אחר שלט עוצמת קל רוטורי ונוח.USB כמובן ולא יקר מדיי.

יש רעיונות?

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בדבר כלכך פשוט "נתקעת"

כנראה שהפרוייקט הזה מעט גדול עליך, לא מתוך פגיעה או משהו, מתוך רצון לחסוך לך תסכולים

בכל מקרה - תהנה

אגב, אופיר בנה אחד מעכבר פשוט, לא מסובך בכלל, ועולה 15 אגורות בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בדבר כלכך פשוט "נתקעת"

כנראה שהפרוייקט הזה מעט גדול עליך, לא מתוך פגיעה או משהו, מתוך רצון לחסוך לך תסכולים

בכל מקרה - תהנה

אגב, אופיר בנה אחד מעכבר פשוט, לא מסובך בכלל, ועולה 15 אגורות בערך

על זה הוא דווקה המליץ לי להיתרחק. דרייברים לא יציבים.

אני לא כזה בור...

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להאמין שלא אמורה להיות בעיה, אין פה שום דבר מסובך לכל מקלדת היום יש קונטרולר של ווליום ואין סיבה שהמוצר הזה יהיה שונה

בכל מקרה כמו שאמרתי, כל גלגלת של עכבר יכולה להפוך לווליום

אגב למה אתה צריך את זה בכלל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסטלגיה

זה יותר נוח מאשר דרך מסך.

יש עוד אפשרויות

Side Mounted External USB Volume Controller לא מתהב ממנו

3DConnexion SpaceNavigator PE

Logitech NuLOOQ Navigator

תרגיש חופשי להוסיף

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...