Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט המעבר שלי לCarPC. שרשור מתעדכן+תמונות

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גורל - תודה על התשובה המפורטת - נראה לי שאני יכול גם להפעיל את הלוויתן על הM2 :-P

אלכס!

עד שסוף סוף יש סרטון של ישראלים שעושים עבודה אלקטרונית\מכנית שכזו - אתה חייב לדבר רוסית ברקע?!? :-D

סה"כ איזה 50 ברגים, שלושה כבלי דאטה ומסך אחד סופר רגיש - אני במקום יוסי וצביקה כבר הייתי מעיף את הבקרת אקלים לכל הרוחות מרוב עצבים.

עבודה יפה, באמת עבודה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה בשביל לשקף את המציאות הקיימת בארצנו - לא עובדים בלי רוסית ברקע :-)

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי הבעיה יותר עמוקה

נגיד הרכב הוא גולף, שברת את הבקרה

טלפון אחד ל-כ-ל פירוקיה כמה מאות שקלים (דיי בודדים) ואתה שוב ממוזג

במקרה של צביקה

אין רכבים כאלו בפירוקיות

אין חלקים כאלו אצל היבואן

ולמעשה אין כל תיעוד רישמי שהרכב הזה בכלל יוצר מעולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שאין לך משפחתומטית ליסינג, הייתי אומר לך משהו..

לקחתי קודם שתי ידידות שלי ברכב, אחת מהן כמעט בכתה שראתה את הקונסולה מפורקת לגמרי וחסרה. הייתה בטוחה שפרצו לי לרכב.. לא האמינה שזה פורק ביוזמתי. מזל שהיה לי תמונות בפלאפון של הפירוק כדי להוכיח לה..:shock:

עכשיו נמתין עד שישי הבא להמשך העבודה.

אגב אלכס, כמה שאתה צודק..:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחתומטית ליסינג? אני? - מה פתאום.

משפחתומטית קופסאת שימורים פרטית? אני? - לא יודע על מה אתה מדבר!

ומה זה בקרת אקלים? - לא מופיע בלקסיקון שלי :-D

ובאמת - רק מלראות את תהליך הפירוק של היחידה הזו - אני לא יודע איזה סוג נדיר של סבלנות יש ליוסי ואני לא יודע איזה סוג של עצבי ברזל יש לצביקה לחזות בתהליך פירוק שכזה ולדעת שאם משהו לא הולך שם טוב... איי - זה כואב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב ושבת שלום.

עדכון.

היום הייתה התקדמות משמעותית. יוסי לאחר אינספור שיופים, שיפצורים, שיופים, שיפצורים, שיופים, שיפצורים, שיופים, שיפצורים, שיופים, שיפצורים, שיופים, שיפצורים, צבע את הקונסולה באותו צבע שהיה קודם לכן. החלקים משתלבים בשלמות - תאווה לעיניים..:lol:

במקביל, פירקנו את הכסאות והמסילות. הוצאנו את הפרוססור ואת החווט שלו והרצנו את הכבל VGA ואת כבלי הUSB. כבל רשת 8 גידים לרמוט. כאמור, 3 כבלי USB של 5 מטר.

הרדיושארק פורק על מנת להלחים את האנטנה כמו שצריך. עבודה עדינה שהצוות גורלאלכס עשו במיומנות.. הHUB חובר עם קבלת ייצוב מהספק.

יוסי כמעט סיים את עבודתו על המסך. נשארו עוד פינישים - בפעם הבאה.

קצת תמונות ועדכונים בהמשך.

תהנו..

תודה ענקית שוב ושוב לגורל ולאלכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...