Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט המעבר שלי לCarPC. שרשור מתעדכן+תמונות

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 231
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא יפייפה .

בקשר לעלויות , יצא לא זול בכלל ! אבל יש גם אפ-סייד , זה מחליף את הכול ! פרוססור , HU , GPS , הכככוווולללל

שוה .

ועדיין לא הבנתי , איך תפסת את המסך מאחורה שלא יפול לתןך הדשבורד ?

העלויות משתנות ביחס לצורך

הנה למשל העלויות של המחשב שלי ( ואם תשים לב אפשר להוריד בכיף 500-600 שקל על מותרות.. )

בקשר לתפיסת המסך

אפשר להשתמש בbracketים , ר'שים , דבק , או כל דבר אחר שיכול להחזיק..

מחשב רכב.doc

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפייפה .

בקשר לעלויות , יצא לא זול בכלל ! אבל יש גם אפ-סייד , זה מחליף את הכול ! פרוססור , HU , GPS , הכככוווולללל

שוה .

ועדיין לא הבנתי , איך תפסת את המסך מאחורה שלא יפול לתןך הדשבורד ?

תודה. 'לא זול' זה דבר יחסי. אם מערכות ברכב זה מותרות ופינוקים, אז מחשב ברכב זה האמא של המותרות, ועל מותרות משלמים.

כשאתה לוקח בחשבון באמת את הגאדג'טס שמוכללים בו, זה כבר חוזר לפרופורציות. כמה למשל עולה GPS עם מסך 8"? אגב, זה פשוט מעולה וכיף. אל תשכח שהמחשב מחליף אצלי את הרדיו דיסק ואת הפרוססור שעלותם כמשומשים כ3500 ש"ח.

יתרה מזו, כרטיס קול של אודיג'י עולה בכ800 ש"ח פחות מהאסוס, תוריד את המפצל RCA VGA שקניתי לצורך התקנת מסכים במשענות בקרוב, תוריד את המצלמת רוורס ש'סתם' קניתי, את הDVB-T שפתרון אמיתי לTV ברכב עולה יותר ורובם לא זקוקים לו, גילחת כבר עוד איזה 300 ש"ח. ויש עוד. פשוט צריך לדעת מה הדרישות/צרכים/רצונות שלך מהסטאפ שלך ולעבוד לפיו.

בגדול אפשר לסגור את הפינה בסביבות 4K שזה יפה מאד.

לגבי התפיסה של המסך, המסך פורק מהמסגרת פלסטיק שלו והבנייה של הפיבר נעשתה על המסגרת פלסטיק. מה שנשאר זה לחבר את המסך למסגרת שלו לאחר שהייתה מוטמעת ומחוברת לקונסולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאין יותר צורך בדיסקים, תא הכפפות נשאר יתום ממכשור שתופס את כל הנפח שלו, נפח אין סופי של מוזיקה וקבצים.

עכשיו אפשר לעשות טיולי קמפינג בלי לוותר על מהדורת חדשות או אינטרנט.

כשאתה יוצא לטיול אתה יכול להכנס לרגע אחד לאתרי מסעדות וישר להגיע...

פינוק אמיתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק ההבהרה שכתבת לאחר מכן , שזה פשוט מחליף את הכול !

הנוחות בדבר היא עצומה .

למי שיש כוח להתחיל להתעמק בזה , זה כדאי .

מקווה שאצליח לפנות לעצמי קצת זמן לזה ..

ד"א עם CARPC , מי צריך רדיו ??!! תנו לי רק FLAC !

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נכניס דברים לפרופורציה

אלפיין W505 עולה באיזור 6500 שקל

701 שהיה חדש עלה עוד באיזור ה4000 אלף שקל

יחידת GPS עוד משהו כמו 3000 שקל

יחידת טלוויזיה עוד משהו כמו 2000 שקל

יחידת BT עוד יותר מ-1000 שקל,

מאגר מוזיקה גדול נגיד IPOD 160GB עוד 2000 שקל בערך

"שרפת" כבר קרוב ל20 אלף שקל

ולא הגעת עדיין לחצי ממה ש-CARPC נותן לך

אין לך OBD,

אין לך תמיכה בפורמטים מיוחדים

אין לך אינטרנט אלחוטי

אין לך תוספות מיוחדות בעתיד

אין לך התממשקות לכל אביזר שחשקה נפשך בו

ובקיצור אין לך CARPC :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד את המשפט הזה לאשתי... מי צריך רדיו...

עירקית מיצרית קטנה, רזה, חמודה ויפהיפיה - אבל כשהיא מתעצבנת... ה' שפירא :?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד את המשפט הזה לאשתי... מי צריך רדיו...

עירקית מיצרית קטנה, רזה, חמודה ויפהיפיה - אבל כשהיא מתעצבנת... ה' שפירא :?

תביא תמונה :-D:-D:-D:-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בCARPC :-P

תרשום בגוגל תמונות - הילה מישורי

תחפש תמונה שלה כשהיא מחזיקה רובה מים גדול...

להלן:

http://www.thepeople.co.il/_uploads/extraimg/zipi-Yellow-Days-3.jpg

העיניים ירוקות אפרופו... :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כן היא חמודה אכן.

היא הגיעה איתי לאיזה שניים שלושה מפגשים מאז שעשינו מפגשי על האש - אולי למפגש דרום (לא הקרוב לצערי) הבא היא תבוא איתי גם, ככה היא לא תשתעמם ותוכל לקרוא לה איזה ספר באווירה של יער וטבע :-P:-P:-P למרות שאנחנו גרים בראש העין וזו המציאות של סוף השבוע שלנו גם ככה :-P:-P:-P

ומספיק עכשיו עם הנושא הזה ונחזור לצביקה והCARPC שנועד לבטול אסורות :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שבת שלום חברים,

לאחר שבוע נוסף וקשה שהייתי בו שוב נטול מוסיקה משום שיוסי החליט שהוא מפרק את הכל ועושה הכל מההתחלה, הגעתי הבוקר ליוסי על מנת להרכיב את הקונסולה -ובה המסך- שהייתה מוכנה.

אופי הלו"ז שלי ושל גורל מאפשר עבודה על הCarPC רק בימי שישי, ולפעמים גם זה לא. לכן הפרוייקט נמשך זמן, אך אני יכול כמעט לברך על המוגמר.. היום למעשה נסגרו כל הקצוות כמעט. רק ההאב מקדימה לא עובד. הזמנתי לפני שעה כבל USB

אחר עם 'מאיץ', כשיגיע - נבדוק אם הוא יעשה את העבודה. אני מקווה שכן.

דבר אחד חשוב ברצוני לציין. הוחלפה גרסת הIGO שהותקנה בהתחלה עם גרסת הIGO שצוות הפיתוח iGo&O שיחרר. אני לא יודע על מה דיברתם איטיות או דיליי או כל תופעה מוזרה אחרת. הIGO בגרסה המעודכנת ביותר עובד פיקס בצורה מושלמת!! עולה במהירות, עובד חלק לגמרי בעברית והכל ללא שום דיליי ובrealtime. ייתכן שהסטאפים החלשים התקשו להריץ את האמולטור ברקע תוך כדי, אצלי זה מושלם!

כמובן שאני גוזר קופון נוסף בדמות קובץ המכמונות המתעדכן שמוטמע בIGO, שמצטרף לאחיו הלוחמים האלקטרונים לפריסת מערכת הגנה משולשת מפני מזיקים כאלו ואחרים..:wink:

ואחרי כל התוספות והגאדג'טים המדליקים, עכשיו צריך להתחיל את התכל'ס, לכוון את המערכת ולהינות.. :lol:

לסיום - אני רוצה להודות שוב לגורל על הקדשת הזמן, האנרגיות והעצבים בפרוייקט. תודה! ותודה נוספת לאלכס היקר שנותן יד וכתף בשמחה ובמקצועיות רבה. חן חן על תרומתך הרבה לפרוייקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...