Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה לנוסעים להולנד:

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשירשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=282087

ובכן, עידכונים: מאז קיבלתי עוד ועוד דוחו"ת, חלקם על פשעים מטורפים של חריגת מהירות ב- 8 קמ"ש ואחד היה אפילו של 11 קמ"ש בכביש המהיר, סכומי הקנס נעים בין 60 ל- 80 יורו כל אחד. היו גם פחות כמובן, של 20-30 יורו.

סך הכול דוחו"ת שהתקבלו: 7.

סה"כ שולמו: 4.

אני לא מתכוון להמשיך לשלם.

מדובר בהרבה (הרבה) מאד כסף. אין תגובה משום גוף כלשהו, לא הקונס ששולח מהולנד ואפילו לא מהשגרירות המקומית בישראל, אליה שלחתי מכתב עזרה/הבהרה (רשום, אגב). פשוט אין עם מי לדבר וההולנדים ממשיכים לשלוח דוחו"ת כאילו אין מחר. אני מבקש להבהיר משהו: אני עומד מאחורי הטעויות שלי. תמיד. אני מוכן ומבין גם מדוע עליי לשלם עליהן. אבל כאשר משהו בחיי חורג מגבול ההיגיון הסביר - אני מבקש לקבל הסבר או הוכחה. לאחריה אני לא מתווכח. אני חושב שזה לגיטימי. במיקרה זה שלמתי מיד 4 דוחות שזה המון כסף ונגיד שזה בתחום הנורמה, אבל כאשר מדובר ב- 7 דוחו"ת שעוד ממשיכים להגיע ולדעתי יגיעו עוד, משהו כאן מוזר. אגב, המשפחה שעימה נסענו והובילה תמיד ברכב מקדימה, קיבלה רק 2 דוחו"ת...

אז שימו לב אם אתם מתכוונים לנסוע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנסת אותי לחרדות עכשיו.

לא מזמן חזרנו מהולנד וניסיתי לשמור על מהירות זהה לשאר התנועה, שהייתה גדולה ביותר מ10% מהמהירות המותרת.

אני כבר מדמיין עשרות דוחות בדרך אלי.. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של מזל ומיקום. יצא לי לצבור לא מעט קילומטרים בהולנד, לא תמיד במהירויות חוקיות, ועם זאת אף דוח לא התקבל בינתיים. בכל אופן, אין סיבה להכנס לחרדה - כל עוד נוסעים במהירות בה התנועה זורמת, סטיה של כמה אחוזים מהמהירות המותרת בחוק לא תגרור בהכרח דו"חות לכל הנהגים. בכ"ז, זאת אירופה, וההגיון עדיין עובד שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה העונג לקבל דוח על סך 36 יורו בעוון נסיעה מטורפת במהירות 108 קמ"ש באזור של 100 קמ"ש.

בצד האחורי של הדוח הורוד הזה ישנו הסבר באנגלית עם כתובת וטלפון לבירורים ו\או כפירה בעבירה.

אם זה יעזור אוכל לסרוק את הצד הרלוונטי ולהעלות לכאן ביום שני.

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפתוח קבוצה בפייסבוק...

גם אני זכיתי לקבל דו"ח בהולנד. וזה אחרי שידעתי שבהולנד אוכפים מהירות הרבה יותר משאר המקומות ומאוד מאוד נזהרתי.

זכיתי בדו"ח על 9 קמ"ש מעל המותר = 37 אירו קנס.

(תרד בנושא: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=243871 )

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי גר באוסטריה,ווינה,והוא גם התלונן על מצלמות החדשות,שלפעמים שולחים לך דו"ח על 2-3 ק"מ מעל המותר!

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי ז.

זה לא חוכמה - לשוטר מותר לוותר, המצלמה לא יכולה לוותר.

כשיש תעוד, בעייתי להתעלם ממנו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולנד היא אולי אחת המדינות המתסכלות בעולם לחובבי הגה.

בערים אתה בתחתית ההיררכיה - אחרי רוכבי האופניים, ה TRAM והולכי הרגל ואוי ואבוי אם לא תיתן להם זכות קדימה.

מחוץ לערים אין כזה דבר כבישים מפותלים מפאת מישוריותה של המדינה.

אם אתה בכביש בין עירוני וחשקה נפשך לנסוע במהירות בהתאם לתנאי הדרך - תשלם ביוקר.

למזלי, כשהייתי שם מספר חודשים לצרכי עבודה, הזהירו אותי מארחיי על ההתחלה שיש 100% תפיסה.

כדי להתגבר על הדגדוג בידיים וברגליים נסעתי בסופי שבוע (לעיתים 400 ק"מ לכל כיוון) לנורבורגרינג, לארדנים הבלגים וכו' -

או שגיליתי הנאות נוספות שאינן מוטוריות (רמז: בכל חדר כושר יש סאונה משותפת - ואין כמו להירגע בה לאחר אימון בהתחשב בקוד הלבוש בסאונה :-D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי התאוריה של כמה אנשים בממשלת \ משטרת ישראל זה אומר שלהולנד יש 0 הרוגים בתאונות דרכים, אני טועה?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ראיתי אתמול בחדשות שכדי למצמם את מספר הרכבים בהולנד בשנה הקרובה יותקנו בכל הרכבים משדרי GPS שידאגו שתושבי הולנד ישלמו 3 סנט על כל ק"מ שינסעו.

אני חושב שאם חולה הגה\רכב מת ונשלח לגהנום הוא מוצא את עצמו בהולנד.

יש לי הרגשה שהGPS הזה ישמש את הממשלה ההולנדית גם לחלוקת דוחות מהירות.

ארץ האח הגדול.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מהולנד סיפרו לי שרכבים של חברים שלהם (מאוסטריה) שנסעו ברחבי הולנד וצולמו לא מעט פעמים לא קיבלו הבייתה ולו דו"ח אחד בלבד.

אולי הפתרון הוא לשכור את הרכב בגרמניה ;)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שגיליתי הנאות נוספות שאינן מוטוריות (רמז: בכל חדר כושר יש סאונה משותפת - ואין כמו להירגע בה לאחר אימון בהתחשב בקוד הלבוש בסאונה :-D )

אומנם בהולנד לא הייתי אבל אם הסאונה שם כמו בגרמניה, במקומך לא הייתי מתלהב כל כך מהעניין אלא אם אתה פדופיל או סוטה מין.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...