Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

למסירה מ"פ, נאסף מהאשפה, עבר תיקון קטן וכרגע לפחות זה נשמע שהדברים החשובים עובדים (אין לי מושג ירוק איך לנגן בזה, אז אין לי דרך לבדוק באמת).

אין לי את השנאי שלו, מכיוון שהאנשים שזרקו אותו לא זרקו גם אותו, אבל ממדידות זה נראה שכל שנאי 12V 1A יספק פה.

החתולה השמנמנה נמצאת שם לאילסטרציה בלבד ואינה כלולה בעסקה.

ה"פ, תודה.

PICT1089.JPGPICT1092.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו משהו בסיסי, יכול להיות טוב למי שמתחיל לנגן בקלידים, זה דגם מאוד ישן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כותב סתם, למדתי מוזיקה "כולה" 12-13 שנים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש להשאיל למחר סוללה אחת ל Canon EOS 1100D, אני מצלם בת מצווה של אחיינית שלי ומעדיף שתהיה לי סוללה רזרבית (אבל חבל לי לקנות בשביל אירוע אחד סוללה נוספת).

הסוללה היא מדגם LP-E10, ממש לא אכפת לי מקורית או חלופית, כלל לא בטוח שאצטרך להשתמש בה.

אשמח לקחת ולהחזיר מאזור נהריה עד חיפה (פלוס מינוס).

מחר הבת מצווה ברמת גן אז גם אזור המרכז רלוונטי (הסוללה באזור המרכז תוחזר בסביבות עשר בלילה)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו נגן MP3 ישן עם רדיו שהוא לא צריך?

תכלס, צריך רק את פונקציית הרדיו בשביל לשמוע באוזניות ברכבת. אפשר לקנות כאלו ב-10 שקלים באי-ביי אבל לא רוצה לחכות חודש-חודשיים עד שיגיע.

יש לי mp4, אבל לצערי אין בו רדיו. 2 ג'יגה לפי מה שרשום

עליו. שומר לך זכות ראשונים, אם לא תרצה, מוזמנים לבוא

לקחת. איזור הבורסה בר"ג. בינתיים חיברתי אותו לטעינה, מקווה שהוא בכלל עובד :-)

באותה הזדמנות שעשיתי חיפוש בארון מצאתי פאוור בנק

אם אפשר לקרוא לזה ככה של 2600מ'. גם הוא נכנס לטעינה...

IMG_20160626_180724.jpg

IMG_20160626_182505.jpg

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי אותו בקופסא המקורית שלו, ולפי חוברת ההוראות אין רדיו. אבל בכל מקרה הבוקר ניסיתי להדליק אותו

אחרי שהיה בטעינה בלילה, ולצערי הוא לא נדלק. אני מניח שהסוללה הפנימית מתה אחרי שלא הוטענה איזה

כמה שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סנפירים במידה 37-38. רגלי הצפרדע הכחולים האלו שעוזרים בלימודי שחיה או באימוני שחיה אם את/ה מבוגר בעל כפות רגליים קטנות.

בתל אביב

שמוליק

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...